Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Meble, które zmienią Twój ogród w miejsce błogiego relaksu

Oczaruj swoich gości i zaskocz sąsiadów! Sklep internetowy Nexterio.pl kontynuuje wiosenno-letnią ofensywę proponując meble ogrodowe, grille oraz asortyment, który przemieni ogród w rodzinny park rozrywki. Nie zwlekaj, zajrzyj na stronę Nexterio, sprawdź ofertę i wykonaj przydomową metamorfozę.

Nexterio, Meble, które zmienią Twój ogród w miejsce błogiego relaksuOczaruj swoich gości i zaskocz sąsiadów! Sklep internetowy Nexterio.pl kontynuuje wiosenno-letnią ofensywę proponując meble ogrodowe, grille oraz asortyment, który przemieni ogród w rodzinny park rozrywki. Nie zwlekaj, zajrzyj na stronę Nexterio, sprawdź ofertę i wykonaj przydomową metamorfozę.

Doskonały wypoczynek w ogrodzie gwarantują niezwykłe zestawy wykonane z technorattanu, szkła i aluminium. Wygodne krzesła, eleganckie stoliki, lekka, ale wytrzymała konstrukcja, funkcjonalność, łatwość w utrzymaniu czystości to tylko kilka najważniejszych atutów produktów dostępnych w Nexterio.pl. Posesji nadamy atrakcyjnego wyglądu także poprzez zakup funkcjonalnych huśtawek, które docenimy podczas chociażby wypoczynku na świeżym powietrzu przy dobrej książce i szklance orzeźwiającego napoju. Równie korzystnym wyborem będą leżaki. Na przykład technorattanowy model Prato posiada stolik i możliwość regulacji wysokości nachylenia w pięciu poziomach. Natomiast leżak Radura wyposażono w wygodny materac z zagłówkiem. Długie użytkowanie zapewniają poszewki z poliestru impregnowanego teflonem.

Najmłodsi będą zachwyceni jeżeli w ogrodzie znajdzie się miejsce na domek dziecięcy, trampolinę, piaskownicę, zjeżdżalnię czy mini plac zabaw. Najlepszy sposób na ochłodę podczas upalnych dni to oczywiście basen. Nexterio.pl oferuje szeroką gamę tego typu produktów. Od niewielkich obiektów po duże konstrukcje o szerokości wynoszącej nawet prawie 4 metrów z wykładziną PVC odporną na działanie promieni UV. Po wyjściu z wody, energii nabierzemy przy pożywnych i smakowitych potrawach z grilla. W sklepie internetowym znajdziemy zarówno grille gazowe, jak i elektryczne oraz tradycyjne węglowe, a także wędzarki węglowe. Całość uzupełniają wszelkie niezbędne akcesoria, typu zestaw sztućców, miech do rozpalania.

Nie daj się wyprzedzić, sprawdź ofertę ze strony meble ogrodowe - www.nexterio.pl i dokonaj kompleksowych zakupów. Nie trzeba bujnej wyobraźni, aby zobaczyć dorosłych siedzących w eleganckich technorattanowych krzesłach, spożywających pyszne potrawy z grilla i szalejące w pobliżu dzieciaki. Spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły