Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Meble ogrodowe jak nowe – jakie rozwiązania wybrać?  zdjęcie

Meble ogrodowe jak nowe – jakie rozwiązania wybrać?

Olej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników.

Czytaj więcej

 
Mała architektura ogrodowa - meble ogrodowe z tworzywa, drewna czy z betonu? zdjęcie

Mała architektura ogrodowa - meble ogrodowe z tworzywa, drewna czy z betonu?

Meble ogrodowe z drewna, z plastiku w nowoczesnym wydaniu czy z uszlachetnionego betonu? Każdy z tych materiałów ma swoje wady i zalety. Najczęściej w ogrodach i na tarasach widuje się meble drewniane i plastikowe. Ale i beton ma coraz więcej zwolenników dzięki swoje trwałości, którą od lat wykazuje się w parkach, na skwerach i miejskich rynkach.  

Czytaj więcej

 

Postaw na meble industrialne! To jeden z najpopularniejszych trendów!

Urządzanie wnętrza domu czy mieszkania to nie łatwa sprawa. W dzisiejszych czasach, gdy ilość dostępnych w sklepach produktów oraz mnogość stylów architektonicznych wręcz przytłaczają, ciężko znaleźć jest meble i dodatki, które będą zachwycać i pozostaną z nami na długie lata. Ostatnio dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się style skandywawski i industrailny. Zwłaszcza ten ostatni zdobywa sobie coraz większą rzeszę zwolenników. Dowiedz się jakie są kluczowe elementy stylu industrialnego i na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli industrialnych. Poznaj najnowsze trendy i wybierz dla siebie modne meble i dodatki, które będą budziły zachwyt.

Czytaj więcej

 
Schody ogrodowe - to proste zdjęcie

Schody ogrodowe - to proste

Znając już teorię wykonania schodów terenowych (zasady geometrii), możemy przejść do praktycznego ich wykonania.

Czytaj więcej

 
3 cechy najlepszych mebli ogrodowych zdjęcie

3 cechy najlepszych mebli ogrodowych

Przy wyborze mebli do ogrodu albo na taras można kierować się wieloma kryteriami, ale spora część „zakupowych algorytmów” zawiera błędy. Tak naprawdę wystarczy zwrócić uwagę tylko na 3 cechy, żeby kupić jedne z najlepszych mebli – wszystkie inne reguły to jedynie dodatki.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać meble do łazienki? zdjęcie

Jak wybrać meble do łazienki?

Obecnie w łazienkach pojawia się coraz więcej mebli, które można zagospodarować w funkcjonalny i komfortowy sposób.

Czytaj więcej

 
Meble do zadań specjalnych zdjęcie

Meble do zadań specjalnych

Bez nich nasze życie codzienne byłoby sporym utrapieniem. Funkcjonalne meble są niezwykle użyteczne, kiedy korzystamy z nich zgodnie z przeznaczeniem. Z jednej strony pozwolą nam jeszcze efektywniej pracować, z drugiej zaś ułatwią nam wypoczynek po ciężkim dniu. Gdzie powinniśmy się zaopatrzyć w takie meble?

Czytaj więcej

 
Meble ogrodowe z drabin - to wcale nie jest absurd! zdjęcie

Meble ogrodowe z drabin - to wcale nie jest absurd!

Chociaż pogoda nie rozpieszcza nas, to nadchodząca majówka oraz myśl o cieplejszych dniach paraliżuje niektórych. Dlaczego? Ponieważ rozpocznie się sezon grillowy!

Czytaj więcej

 
Przestronne, gustowne i praktyczne meble w sam raz dla ciebie! zdjęcie

Przestronne, gustowne i praktyczne meble w sam raz dla ciebie!

Zazwyczaj niezbyt często dokonujemy ich zakupu, ale jeśli już musimy się na coś zdecydować, to z pewnością chcemy, by w pełni odpowiadały naszym oczekiwaniom. Dziś dostępnych jest tyle różnych kolekcji mebli, że czasem aż trudno podjąć nam decyzję. Wyroby których producentów powinny zwrócić naszą uwagę?

Czytaj więcej

 
Narzędzia ogrodowe do pracy na wysokościach zdjęcie

Narzędzia ogrodowe do pracy na wysokościach

Przyspieszony kurs akrobatyki albo narzędzia na wysięgniku – co wybieracie? Jedno albo drugie jest niezbędne, gdy się ma drzewa w ogrodzie albo wysoki żywopłot. Taniej i bezpieczniej będzie sięgnąć po odpowiednie maszyny.

Czytaj więcej

 
Światło w komplecie – akcesoria do oświetlenia ogrodowego zdjęcie

Światło w komplecie – akcesoria do oświetlenia ogrodowego

Umilają nam wieczorny wypoczynek na tarasie, ułatwiają poruszanie się ogrodowymi ścieżkami, zwiększają bezpieczeństwo posesji, podświetlają podjazd, parking, elewację, ogrodzenie, wejścia do budynków, sylwetki drzew czy krzewów. 

Czytaj więcej

 
Jak odnowić stare meble drewniane - poradnik zdjęcie

Jak odnowić stare meble drewniane - poradnik

Szukasz pomysłu na ciekawe i oryginalne meble? Masz wrażenie, że w każdym sklepie widzisz dokładnie te same egzemplarze? Za kreatywność i oryginalność nie trzeba wiele zapłacić. Wystarczy dobry pomysł i materiał. W ostatnich latach coraz bardziej zyskuje na popularności odnawianie mebli. W sklepach często można kupić meble stylizowane, przypominające swoim wyglądem minione lata

Czytaj więcej

 
Kolekcja Ribbon od VOX  – nowy pomysł na meble zdjęcie

Kolekcja Ribbon od VOX – nowy pomysł na meble

Subtelne. Lekkie. Prawie unoszące się w powietrzu. Poszczególne elementy wyglądają jakby owijały się wokół siebie i łączyły na wzór przeplatającej się wstęgi. Nowa kolekcja Ribbon od marki VOX jest już dostępna w sprzedaży i pokazuje nowe drogi projektowania mebli oraz wnętrz.

Czytaj więcej

 
Akcesoria ogrodowe – sprawdź czy jesteś odpowiednio wyposażony na porządki w ogrodzie! zdjęcie

Akcesoria ogrodowe – sprawdź czy jesteś odpowiednio wyposażony na porządki w ogrodzie!

Dobrze zaaranżowany i utrzymany ogród to swego rodzaju wizytówka. W lecie domownicy traktują go na równi z salonem. Tak duża przestrzeń wymaga odpowiednich narzędzi do utrzymania porządku, uprawy roślin oraz należytej rekreacji.

Czytaj więcej

 
Meble, którym będziesz cieszył się przez lata zdjęcie

Meble, którym będziesz cieszył się przez lata

Dobór odpowiednich mebli do swojego wymarzonego miejsca zamieszkania jest nie tylko czasem poważnych wyborów, ale także bardzo ekscytującą przygodą. Mamy wtedy realny wpływ na to, jak będzie wyglądać miejsce, w którym będziemy przebywać większość swojego czasu. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1467