Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Bajkowe oświetlenie do pokoju dziecięcego

Odpowiednie oświetlenie pokoju dziecka nie kończy się tylko na zamontowaniu lampy wiszącej pośrodku sufitu.

Nexterio logoOdpowiednie oświetlenie pokoju dziecka nie kończy się tylko na zamontowaniu lampy wiszącej pośrodku sufitu. Trzeba również pomyśleć o dodatkowych źródłach światła – kinkietach czy lampkach nocnych. Teraz można je zakupić w niezwykle oryginalnych modelach, co powoduje, że lampy dziecięce pełnią w pokoju też funkcję ozdobną.

Oświetlenie ogólne

Najważniejsze w każdym pomieszczeniu jest światło centralne. W takiej roli najlepiej sprawdzają się lampy wiszące z wmontowanymi żarówkami o ciepłej barwie światła i stosunkowo dużej mocy. W sklepach dostępnych jest wiele wzorów lamp dziecięcych, wpisujących się w gusta najmłodszych użytkowników. Możemy więc spotkać się z lampami, których klosze do złudzenia przypominają postaci z bajek, zwierzęta oraz zabawki. Dziecięca lampa sufitowa o wyrazistych kolorach wprowadzi do pokoju zabawny akcent, a do tego zapewni oświetlenie pozwalające na codzienne zabawy i rozwijanie dziecięcej kreatywności.

Oświetlenie dodatkowe

W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć lampki nocnej. Przyda się ona do czytania bajek i usypiania pociech. Delikatne światło padające z lampki nocnej daje maluchom także poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, warto pomyśleć o oświetleniu biurka lub stolika. Ułatwi to dzieciom tworzenie rysunków czy kolorowanie, a w przyszłości odrabianie lekcji. Ciekawą propozycją są również lampki wtykane do gniazdka. Niektóre wyposażone są w czujnik ruchu i zmierzchu, dlatego włączają się jedynie przy niedostatecznym oświetleniu zewnętrznym.

Gdzie na zakupy?

Osoby pragnąc zakupić bajkowe oświetlenie do pokoju własnego dziecka, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Nexterio. Znajdziemy tam wiele modeli dziecięcych lamp sufitowych, stojących, plafonów i kinkietów, a także lampek nocnych wtykanych do gniazdka. Do wyboru są lampy w kształcie tak lubianych przez najmłodszych zwierzątek, postaci z kreskówek oraz zabawek. Dostępne produkty można sprawdzić na stronie internetowej lampy dziecięce - nexterio.pl. 

Warto mieć również na uwadze, że firma Nexterio oferuje Klientom także szeroki wybór materiałów wykończeniowych i narzędzi przydatnych w czasie remontu. Do tego, w sklepie można nabyć artykuły sanitarne, dekoracje, oświetlenie wewnętrze i zewnętrze, sprzęty i wyposażenie ogrodowe oraz akcesoria motoryzacyjne. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły