Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Łazienka w modnym stylu i przystępnej cenie do końca kwietnia!

Tylko do końca kwietnia można dokonać totalnej metamorfozy łazienki w korzystnej cenie. Sklep internetowy Nexterio.pl zachęca do skorzystania z wiosennej promocji. Zniżki sięgają nawet 30 procent, a ofertę uatrakcyjnia darmowa dostawa w przypadku zamówień o wartości minimum 999 złotych, co w szczególności docenią osoby planujące gruntowny remont.

logo NexterioTylko do końca kwietnia można dokonać totalnej metamorfozy łazienki w korzystnej cenie. Sklep internetowy Nexterio.pl zachęca do skorzystania z wiosennej promocji.

Zniżki sięgają nawet 30 procent, a ofertę uatrakcyjnia darmowa dostawa w przypadku zamówień o wartości minimum 999 złotych, co w szczególności docenią osoby planujące gruntowny remont.

Tańsze płytki, ceramika i baterie

Promocją „Modna łazienka, taniej do – 30 %” objęto 3 serie płytek, 3 kolekcje ceramiki oraz 3 kolekcje baterii. Tańsze płytki to Cersanit Tanaka, Cersanit Luna i Opoczno Black & White. W zależności od produktu, różnice pomiędzy ceną katalogową a promocyjną mogą sięgać nawet kilkunastu złotych na metrze kwadratowym. W ten sposób zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na artykuły sanitarne, których wcześniej nie planowaliśmy zakupić. Zniżki obejmują zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe.

Spore rabaty, bo nawet w okolicach kwoty 150 zł wprowadzono dla ceramiki, czyli na przykład wanien, umywalek, bidetów, kompaktów WC czy spłuczek. Promocyjne kolekcje to Cersanit Iryda, Cersanit Nano, a także Koło Ego.

Ostatnim elementem obniżki od Nexterio.pl są baterie łazienkowe. Dla tego typu produktów również warto zajrzeć do wspomnianego sklepu internetowego, ponieważ najwyższe upusty wynoszą około 80 złotych. Klienci mają do dyspozycji artykuły czołowych producentów, ponieważ w promocji znalazły się kolekcje Armatura Beryl, Armatura Kwarc oraz Roca Targa. Taniej kupimy między innymi baterie: wannowe, bidetowe, umywalkowe i prysznicowe. Okres gwarancji niektórych towarów to aż 10 lat. 

Tysiące produktów w jednym miejscu przez całą dobę

W sklepie internetowym Nexterio.pl znajdziemy nie tylko artykuły przydatne w remoncie i aranżacji łazienki, ale i kilkadziesiąt tysięcy innych produktów, w tym materiały budowlane, narzędzia, instalacje oraz rzeczy przydatne w motoryzacji i porządkowaniu ogrodu.

Komplet informacji na temat oferty oraz sposobów dostawy można uzyskać odwiedzając stronę internetową nexterio.pl.     

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły