Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Wypoczynek na łonie natury

Wiosna i lato to czas, kiedy z przyjemnością opuszczamy domowe, nagrzane mury i spędzamy czas wolny w ogrodzie albo na działce. Promienie słońca na twarzy, szum wiatru, śpiew ptaków – od samego przebywania na łonie natury maluje się nam szeroki uśmiech na twarzy, napełniając nas pozytywną energią do życia i chęcią do działania.

Wypoczynek na łonie natury, NexterioWiosna i lato to czas, kiedy z przyjemnością opuszczamy domowe, nagrzane mury i spędzamy czas wolny w ogrodzie albo na działce. Promienie słońca na twarzy, szum wiatru, śpiew ptaków – od samego przebywania na łonie natury maluje się nam szeroki uśmiech na twarzy, napełniając nas pozytywną energią do życia i chęcią do działania.

Czas spędzony „pod chmurką” możemy uczynić jednak jeszcze przyjemniejszym. Wystarczy zainwestować w wygodne meble, sprzęty i dodatki ogrodowe, dzięki którym komfort błogiego lenistwa i letniego wypoczywania wśród zieleni wzrośnie. Warto zainwestować w zestaw mebli ogrodowych – stół oraz krzesła, ławeczki lub fotele. Wystarczy już tylko zaprosić znajomych na wiosenne przyjęcie bądź zjeść pyszne śniadanie, czy lunch w rodzinnym gronie. Osobom kochającym kąpiele słoneczne polecamy wygodne, rozkładane leżaki – są zdecydowanie wygodniejsze niż koc lub mata rozłożona na trawie. A dla chwili oddechu warto postawić gdzieś w cieniu huśtawkę, by choć przez chwilę poczuć się jak dziecko.

Ogrodowe zabawy

Nasze pociechy także zasługują na chwilę uwagi. Zamiast od czasu do czasu zabierać je do parku albo na plac zabaw, można urządzić im prawdziwy park rozrywki koło domu. Zjeżdżalnia, piaskownica, nadmuchiwany basen, a może trampolina ogrodowa z siatką? Zrób swoim maluchom wspaniałą niespodziankę! Pamiętaj jak ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka jest właśnie ruch – niech przy pięknej pogodzie dzieci nie siedzą przy komputerze, ale szaleją w ogrodzie! Tak wspaniałe atrakcje z pewnością skuszą je do wyjścia z domu. To także świetna okazja, aby spędzić trochę czasu razem.

Relaks przy grillu

Każdy posiadacz ogrodu zapewne nieraz organizował wieczornego grilla. Warto i w tym roku przypomnieć sobie pyszny smak smażonych kiełbasek, szaszłyków, udek z kurczaka. W zorganizowaniu prawdziwej grillowej uczty pomogą nam przydatne akcesoria – jednorazowe naczynia, sztućce, rozpałki, miech do rozpalania. A może zaopatrzymy się w tym roku w wędzarkę gazową? To sprzęt idealny do wędzenia ryb, mięs i innych specjałów, które z pewnością wzbudzą podziw zaproszonych gości. Wszystkie osoby pragnące uzupełnić swój ogrodowy asortyment w meble, zabawki ogrodowe bądź grille, zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą od Nexterio, dostępną pod adresem http://nexterio.pl/1679,0,Wypoczynek_w_ogrodzie_meble.html. Korzystaj z przepięknej wiosny i lata nie tylko na wakacjach, ale i  na co dzień – w swoim przytulnym, pachnącym kwiatami ogrodzie. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły