Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Wypoczynek na łonie natury zdjęcie

Wypoczynek na łonie natury

Wiosna i lato to czas, kiedy z przyjemnością opuszczamy domowe, nagrzane mury i spędzamy czas wolny w ogrodzie albo na działce. Promienie słońca na twarzy, szum wiatru, śpiew ptaków – od samego przebywania na łonie natury maluje się nam szeroki uśmiech na twarzy, napełniając nas pozytywną energią do życia i chęcią do działania.

Czytaj więcej

 
Meble, które zmienią Twój ogród w miejsce błogiego relaksu zdjęcie

Meble, które zmienią Twój ogród w miejsce błogiego relaksu

Oczaruj swoich gości i zaskocz sąsiadów! Sklep internetowy Nexterio.pl kontynuuje wiosenno-letnią ofensywę proponując meble ogrodowe, grille oraz asortyment, który przemieni ogród w rodzinny park rozrywki. Nie zwlekaj, zajrzyj na stronę Nexterio, sprawdź ofertę i wykonaj przydomową metamorfozę.

Czytaj więcej

 
Własny basen? To prostsze, niż myślisz zdjęcie

Własny basen? To prostsze, niż myślisz

Przyjęło się w Polsce myślenie, że posiadanie własnego basenu jest znakiem luksusu. Że koszty takiego przedsięwzięcia są olbrzymie, że basen jest trudny w utrzymaniu, może najprościej: że przyjemność, czerpana z posiadania swojego basenu, nie równoważy wysiłku, włożonego w jego przygotowanie.

Czytaj więcej

 
Projekty przekraczające granice zdjęcie

Projekty przekraczające granice

Nikogo już nie dziwią oryginalne obiekty budowlane w mieście. Rozwój technologii w budownictwie umożliwia realizację nawet najbardziej śmiałych pomysłów. Moda na nowoczesne i odważne projekty sprawia, że w Poznaniu powstają również budynki mieszkalne o ni

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 4