Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Nexterio.pl wyróżnione Laurem Klienta– Odkrycie Roku 2014 zdjęcie

Nexterio.pl wyróżnione Laurem Klienta– Odkrycie Roku 2014

Nexterio.pl jako jedyny internetowy sklep remontowo – budowlanych, zdobył Laur Klienta w kategorii Odkrycie Roku 2014. Konsumenci docenili wprowadzone zmiany w e-sklepie.

Czytaj więcej

 

Nowa odsłona serwisu Nexterio.pl

Z ogromną przyjemnością sklep Nexterio.pl zaprezentował swoim klientom nową odsłonę  serwisu internetowe. W asortymencie Nexterio.pl znajdują się wszelkie akcesoria niezbędne przy remontach, wykańczaniu wnętrz, a także pracach w ogrodzie.

Czytaj więcej

 

Oświetlenie wewnętrzne z Nexterio.pl

Odpowiednio dobrane oświetlenie jest niezwykle istotne dla naszego funkcjonowania. Wpływa na nasze samopoczucie, wydajność i komfort. Jeśli zamierzamy w najbliższym czasie sprawić sobie w domu nowe oświetlenie, powinniśmy zapoznać się z ofertą sklepu Nexterio.pl

Czytaj więcej

 
Meble, które zmienią Twój ogród w miejsce błogiego relaksu zdjęcie

Meble, które zmienią Twój ogród w miejsce błogiego relaksu

Oczaruj swoich gości i zaskocz sąsiadów! Sklep internetowy Nexterio.pl kontynuuje wiosenno-letnią ofensywę proponując meble ogrodowe, grille oraz asortyment, który przemieni ogród w rodzinny park rozrywki. Nie zwlekaj, zajrzyj na stronę Nexterio, sprawdź ofertę i wykonaj przydomową metamorfozę.

Czytaj więcej

 
Oświetlony ogród –  to piękniejszy ogród zdjęcie

Oświetlony ogród – to piękniejszy ogród

Oświetlenie ogrodu jest doskonałym sposobem na to, by móc cieszyć się jego urokiem nie tylko w ciągu dnia, ale również po zmroku. Dlatego tak ważne jest, aby zastanowić się nad miejscami, które chcemy podświetlić oraz odpowiednio dopasować rodzaj  i rozmieszczenie lamp. Właściwie dobrane oświetlenie pozwoli podkreślić urok ogrodu oraz umożliwi organizację spotkań w gronie przyjaciół i rodziny nawet wtedy, kiedy  słońce zajdzie już za horyzont.

Czytaj więcej

 
Bajkowe oświetlenie do pokoju dziecięcego zdjęcie

Bajkowe oświetlenie do pokoju dziecięcego

Odpowiednie oświetlenie pokoju dziecka nie kończy się tylko na zamontowaniu lampy wiszącej pośrodku sufitu.

Czytaj więcej

 
Jak wygląda modna i efektowna łazienka zdjęcie

Jak wygląda modna i efektowna łazienka

Wybór płytek łazienkowych nie jest decyzją łatwą, zwłaszcza że w sklepach nie brakuje różnorodnego asortymentu. Wielu z nas zastanawia się, w jakim stylu urządzić to pomieszczenie – eleganckim, nowoczesnym czy może klasycznym? 

Czytaj więcej

 
Układanie płytek ściennych bez tajemnic zdjęcie

Układanie płytek ściennych bez tajemnic

Przygotowujesz się do remontu łazienki i masz obawy, czy podołasz samodzielnemu ułożeniu płytek ściennych? Po lekturze tego tekstu nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości. 

Czytaj więcej

 
Wypoczynek na łonie natury zdjęcie

Wypoczynek na łonie natury

Wiosna i lato to czas, kiedy z przyjemnością opuszczamy domowe, nagrzane mury i spędzamy czas wolny w ogrodzie albo na działce. Promienie słońca na twarzy, szum wiatru, śpiew ptaków – od samego przebywania na łonie natury maluje się nam szeroki uśmiech na twarzy, napełniając nas pozytywną energią do życia i chęcią do działania.

Czytaj więcej

 
SKLEP W NOWEJ ODSŁONIE zdjęcie

SKLEP W NOWEJ ODSŁONIE

Sklep Megastore.pl przekształcił się w Nexterio.pl. Od teraz sklep będzie działał pod nowym adresem www.nexterio.pl. Strona została udoskonalona pod kątem użyteczności, intuicyjności nawigacji oraz kompozycji graficznej. 

Czytaj więcej

 

Ogrzewanie w domu - wady i zalety różnych rozwiązań

Dobrze dobrane ogrzewanie do domu zapewni właścicielowi komfort, ciepło i nie zrujnuje portfela. Dlatego przed dokonaniem wyboru lepiej dokładnie przeanalizować wszystkie argumenty za i przeciw, niż narażać się na ponowne wydatki z tym związane. Poniżej prezentujemy poradnik, który ułatwi podjąć właściwą decyzję.

Czytaj więcej

 
Okno na świat zdjęcie

Okno na świat

kna to niezwykle ważny element wyposażenia każdego wnętrza. Zapewniają łączność ze światem zewnętrznym, dostęp do światła oraz świeżego powietrza. Ważne, aby były solidne, szczelne i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Równocześnie powinny atrakcyjnie się prezentować.

Czytaj więcej

 
Łazienka w modnym stylu i przystępnej cenie do końca kwietnia! zdjęcie

Łazienka w modnym stylu i przystępnej cenie do końca kwietnia!

Tylko do końca kwietnia można dokonać totalnej metamorfozy łazienki w korzystnej cenie. Sklep internetowy Nexterio.pl zachęca do skorzystania z wiosennej promocji. Zniżki sięgają nawet 30 procent, a ofertę uatrakcyjnia darmowa dostawa w przypadku zamówień o wartości minimum 999 złotych, co w szczególności docenią osoby planujące gruntowny remont.

Czytaj więcej

 
Bezpieczny ubiór na budowę – w co należy się zaopatrzyć? zdjęcie

Bezpieczny ubiór na budowę – w co należy się zaopatrzyć?

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne na miejscu budowy są środki BHP. Często słyszy się o wypadkach, w których robotnicy doznali uszczerbku na zdrowiu. Takim sytuacjom można było zapobiec, wyposażając pracowników w odpowiednie ubranie i akcesoria robocze.

Czytaj więcej

 

Jak uporać się z wilgocią w domu

Problem powstawania wilgoci w domu jest złożony. Przyczyn może być wiele, jednak zanim zdecydujemy się na czasochłonne i dosyć kosztowne rozwiązania walki z wilgocią, warto spróbować alternatywy. Środkiem zaradczym może być pochłaniacz wilgoci.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 18