Artykuł Dodaj artykuł

Targi w Norymberdze z ogrodzeniami Betafence

Targi Perimeter Protection odbyły się w Norymberdze w dniach 14-16 stycznia. Wydarzenie tradycyjnie było adresowane do specjalistów i architektów, związanych w swojej pracy zawodowej z systemami zabezpieczeń. Podczas targów zaprezentowano bramy i ogrodzenia wyprodukowane przez Betafence.

Betanfence na Targach Perimeter ProtectionTargi Perimeter Protection odbyły się w Norymberdze w dniach 14-16 stycznia. Wydarzenie tradycyjnie było adresowane do specjalistów i architektów, związanych w swojej pracy zawodowej z systemami zabezpieczeń. Podczas targów zaprezentowano bramy i ogrodzenia wyprodukowane przez Betafence.

Nowe technologie i systemy zabezpieczeń

Targi Perimeter Protection w Norymberdze to pozycja obowiązkowa dla producentów bram, ogrodzeń, okien, rolet i drzwi. W tym roku swoje produkty prezentowało 90 wystawców z Niemiec i innych krajów. To również świetna okazja dla specjalistów i architektów do zapoznania się z nowinkami technologicznymi i najnowszymi osiągnięciami producentów w zakresie rozwiązań do zabezpieczania obiektów i mienia.

Betafence na targach Perimeter ProtectionSiatki, panele ogrodzeniowe i gabiony

Firma Mecon, niemiecki Partner Betafence, na swoim stoisku promowała panele ogrodzeniowe i siatki zgrzewane, w tym m.in. siatkę ocynkowaną Casanet, która imitowała teleskop, siatkę Pantanet powleczoną PVC oraz panele Nylofor 3D i Nylofor F malowane proszkiem poliestrowym.

Odwiedzający mogli również oglądać konstrukcje gabionowe w postaci murków i siedzisk oraz panele oferowane przez firmę Mecon. Produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających.

Więcej o systemach Betafence można przeczytać na www.ogradzamy.pl.

Artykuł został dodany przez firmę

Betafence Sp. z o.o.

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły