Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Monier Braas na targach Budma 2018

W dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 r. w Poznaniu odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej roku, czyli targi Budma 2018, na które po pięciu latach nieobecności powróciła firma Monier Braas, tym razem z firmą Icopal. 

W dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 r. w Poznaniu odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej roku, czyli targi Budma 2018, na które po pięciu latach nieobecności powróciła firma Monier Braas, tym razem z firmą Icopal. 

Monier Braas na targach Budma 2018 Monier Braas na targach Budma 2018

Spotkanie stworzyło okazję do zapoznania się z ofertą BMI Group i poszerzania wiedzy w zakresie budownictwa i dekarstwa, zapoznania się z ciekawymi ofertami, przejrzenia nowości i zawarcia cennych znajomości zawodowych.

Wielką atrakcją targów okazały się również IX Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy. Pięćdziesięciu utalentowanych fachowców w wieku do 26 lat rywalizowało ze sobą o zwycięski tytuł w 4 kategoriach: dachy strome, dachy płaskie, dachy metalowe oraz, po raz pierwszy, fasady! Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję układać dachówkę płaską Teviva Cisar marki Braas. Rywalizacja pozwoliła wyłonić najlepszych specjalistów w kraju, docenionych za jakość wykonania i wybitne umiejętności. Marka Braas, która była złotym partnerem mistrzostw, wręczyła zwycięzcom zaproszenia na profesjonalne szkolenia dekarskie, dzięki którym dekarze będą mogli dodatkowo podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć cenioną na rynku certyfikację Braas. Wydarzeniu Budma 2018 towarzyszył również XVII Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy,  organizacji zrzeszającej wykonawców usług oraz producentów materiałów i wyrobów dekarskich. Spotkanie cieszyło się ogromną popularnością, stanowiąc platformę wymiany doświadczeń i najświeższych informacji branżowych.

Na najważniejszych targach budowlanych w Polsce znalazło się również stoisko prowadzone przez marki Braas i Icopal.  Niedawno firmy połączyły siły stając się częścią BMI Group, lidera na rynku pokryć dachowych. Wydarzenie w Poznaniu stanowiło okazję do zaprezentowania bogatego asortymentu BMI Group. Przedstawiono innowacyjne rozwiązania techniczne, a wykwalifikowani specjaliści służyli radą w kwestii montażu i rozwiązań pozwalających zoptymalizować konstrukcję dachu. Przekazana i zdobyta wiedza i doświadczenie będą na pewno cenne dla profesjonalistów, dystrybutorów i odwiedzających.

Monier Braas serdecznie dziękuje wszystkim odwiedzającym!

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły