Koszyk: BRAK


Wynik wyszukiwania

 
WIŚNIOWSKI dynamicznie zaczyna rok – Polski producent na targach PERIMETER PROTECTION zdjęcie

WIŚNIOWSKI dynamicznie zaczyna rok – Polski producent na targach PERIMETER PROTECTION

W dniach 14-16 stycznia w Norymberdze odbywały się targi Permiter Protection, podczas których prezentowane były produkty wspierające ochronę posesji i budynków. W ramach imprezy można było odwiedzić stoisko marki WIŚNIOWSKI, polskiego producenta kompleksowych systemów dla domu i przemysłu – bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Jakie produkty zaprezentował WIŚNIOWSKI?

Czytaj więcej

 
Targi Perimeter Protection z produktami marki WIŚNIOWSKI zdjęcie

Targi Perimeter Protection z produktami marki WIŚNIOWSKI

Co 2 lata targi Perimeter Protection przyciągają do Norymbergi firmy i specjalistów związanych z systemami zabezpieczeń. Są one istotnym punktem na mapie targowej producentów systemów ogrodzeniowych. Podczas targów nie mogło zabraknąć rozwiązań marki WIŚNIOWSKI.

Czytaj więcej

 
Targi w Norymberdze z ogrodzeniami Betafence zdjęcie

Targi w Norymberdze z ogrodzeniami Betafence

Targi Perimeter Protection odbyły się w Norymberdze w dniach 14-16 stycznia. Wydarzenie tradycyjnie było adresowane do specjalistów i architektów, związanych w swojej pracy zawodowej z systemami zabezpieczeń. Podczas targów zaprezentowano bramy i ogrodzenia wyprodukowane przez Betafence.

Czytaj więcej

 
Betafence na Targach w Norymbergii zdjęcie

Betafence na Targach w Norymbergii

W tym roku targi Perimeter Protection w Norymbergii odbyły się w dniach 17-19 stycznia. 83 wystawców pokazało swoje produkty i usługi  2154 gościom.

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI mocno kończy targowy rok 2019. Jak rozpocznie kolejny? zdjęcie

WIŚNIOWSKI mocno kończy targowy rok 2019. Jak rozpocznie kolejny?

Częścią aktywności marki WIŚNIOWSKI na rynkach eksportowych jest udział w targach branżowych w całej Europie. W mijającym roku firma prezentowała swoje produkty m.in. w Niemczech, Norwegii, Włoszech, Austrii i Szwajcarii. Ten dynamiczny rok marka zakończyła udziałem w dwóch wydarzeniach na terenie Francji – targach BATIMAT oraz Paysalia.

Czytaj więcej

 
Precyzyjne i kompaktowe szlifierki kątowe zdjęcie

Precyzyjne i kompaktowe szlifierki kątowe

Bosch poszerza swoją ofertę o trzy nowe, niezwykle funkcjonalne, lekkie i poręczne szlifierki kątowe z linii Expert: PWS 1000-125, PWS 1000-125 CE oraz PWS 1300-125 CE. Dzięki nim z łatwością można wykonać takie prace, jak: cięcie, szlifowanie metalu i kamienia, ścieranie i odrdzewianie.

Czytaj więcej

 
YAWAL Sun Protection – oszczędność energii i komfort użytkowników budynków. zdjęcie

YAWAL Sun Protection – oszczędność energii i komfort użytkowników budynków.

Ostatnie upały jakie nawiedziły Polskę wielu użytkownikom budynków komercyjnych uświadomiły jak wielkim udogodnieniem jest klimatyzacja. Pomimo prażącego słońca temperatury wewnątrz zazwyczaj nie przekraczają 25 stopni. Tego typu pogoda to koszmar dla osób zarządzających budynkiem.

Czytaj więcej

 
W nowoczesnym przetwórstwie drewna odpady to mniej niż 1% zdjęcie

W nowoczesnym przetwórstwie drewna odpady to mniej niż 1%

Maksymalne wykorzystywanie i przetwarzanie materiałów to jeden z kluczowych elementów ochrony środowiska.

Czytaj więcej

 
„Palący” problem. Jak skutecznie gasić pożary w obiektach przemysłowych. Ppoż. zakładów produkcyjnych – 191 sekund do fazy niekontrolowanej zdjęcie

„Palący” problem. Jak skutecznie gasić pożary w obiektach przemysłowych. Ppoż. zakładów produkcyjnych – 191 sekund do fazy niekontrolowanej

W czerwcu w Koszalinie pożar kompleksu magazynowo-biurowego, gdzie znajdowały się opakowania plastikowe gaszono aż 4 dni, a straty wyniosły miliony zł. Z danych PSP wynika, że w 2020 r. w naszym kraju miało miejsce 3320 pożarów obiektów magazynowych i produkcyjnych (2327 - obiekty produkcyjne, 993 - magazyny). Testy pokazały, że w przypadku magazynu składującego piankę poliuretanową, pożar rozprzestrzenia się błyskawicznie. Po upływie 191 sekund przechodzi w fazę niekontrolowaną – następuje spalenie około 28,3 kg pianki. W celu poprawy szybkości i efektywności tłumienia ognia coraz częściej stosuje się tzw. pianę lekką czy też mgłę wysokociśnieniową.

Czytaj więcej

 
Trwała i estetyczna fasada zdjęcie

Trwała i estetyczna fasada

Elewacja budynku nieustannie narażona jest na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr, wahania temperatury czy promieniowanie UV.

Czytaj więcej

 
Piłkarska gorączka pod kontrolą zdjęcie

Piłkarska gorączka pod kontrolą

Piłkarska gorączka związana z EURO 2012 wprawdzie jest już za nami, ale na zbudowanych i zmodernizowanych arenach sportowych czeka nas jeszcze wiele emocji.

Czytaj więcej

 
Ochrona od świtu do zmierzchu zdjęcie

Ochrona od świtu do zmierzchu

Upalny letni dzień, temperatura na zewnątrz +30 stopni, a w biurze brak klimatyzacji. Czarny scenariusz? Niekoniecznie.

Czytaj więcej

 
O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi zdjęcie

O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi

Budowa domu, remont mieszkania lub praca w stolarni to rodzaje prac wykonywanych w warunkach, w których pełno jest kurzu, wilgoci i wody. Trzeba uważać, aby nie uszkodzić wiertarek. Lepiej jednak używać narzędzi o wysokim stopniu odporności i skoncentrować się na pracy.

Czytaj więcej

 
Jakie oświetlenie do łazienki? zdjęcie

Jakie oświetlenie do łazienki?

Łazienka jest pomieszczeniem wymagającym wielu źródeł światła, które muszą być odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. Na ścianach, np. w okolicy lustra, znaleźć się mogą kinkiety okrągłe, a także podłużne - do zamontowania w poziomie lub pionie. Z kolei w otworach sufitowych zainstalowane mogą być oczka, które dyskretnie wtopią się w otoczenie.

Czytaj więcej

 

BAU 2021 - hybdrid format

Due to coronavirus, the conventional in-person BAU trade fair will not take place.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 46