Wynik wyszukiwania

 
Betafence uzyskała Certyfikat ISO 9001 na lata 2018-2021. Firma Betafence uzyskała przedłużenie certyfikatu Veritas - ISO 9001 zdjęcie

Betafence uzyskała Certyfikat ISO 9001 na lata 2018-2021. Firma Betafence uzyskała przedłużenie certyfikatu Veritas - ISO 9001

Z uwagi na fakt, że zapewnienie jakości i przestrzeganie norm to kwestie istotne zarówno dla Betafence jak i jej klientów, miło nam poinformować, że certyfikat ISO 9001 został przedłużony. Biuro Veritas zaświadcza, że przeprowadzono audyt systemu zarządzania jakością Betafence, który wykazał, że spełnia on standardowe wymagania dla tego systemu.  

Czytaj więcej

 
Ogrodzenie CreaZen w Chorwacji. Miłe referencje dla Betafence zdjęcie

Ogrodzenie CreaZen w Chorwacji. Miłe referencje dla Betafence

Betafence z przyjemnością informuje o nowych referencjach. Panele Creazen, Nylofor 2D Super i gabiony to główne elementy ogrodzenia i wystroju wybrane przez American International School w Zagrzebiu do zabezpieczenia nowego budynku szkoły.

Czytaj więcej

 
Betafence na targach. Pracy Politechniki Śląskiej zdjęcie

Betafence na targach. Pracy Politechniki Śląskiej

Firma Betafence  pojawiła się na Jesiennych Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbyły się w Hali Nowej Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach pod koniec października.

Czytaj więcej

 
Certyfikat zrównoważonej przedsiębiorczości. Firma Betafence ponownie otrzymała świadectwo zgodności z Kartą Zachodnioflamandzką zdjęcie

Certyfikat zrównoważonej przedsiębiorczości. Firma Betafence ponownie otrzymała świadectwo zgodności z Kartą Zachodnioflamandzką

Z przyjemnością ogłaszamy (ponownie), że spółka Betafence Belgium NV ponownie uzyskała certyfikat zrównoważonej przedsiębiorczości zgodnej z Kartą Zachodnioflamandzką. Certyfikat ten wręczono szeregowi spółek w dniu 30 czerwca 2018 r. Nasze działania pokazują, że zrównoważony rozwój jest fundamentem naszej inspirującej polityki.

Czytaj więcej

 
Narysuj swoje ogrodzenie z aplikacją Betafence! Nasza aplikacja ogrodzeniowa pomoże ci stworzyć własny projekt zdjęcie

Narysuj swoje ogrodzenie z aplikacją Betafence! Nasza aplikacja ogrodzeniowa pomoże ci stworzyć własny projekt

Firma Betafence wypuściła nową wersję swojej aplikacji, aby pomóc klientom w tworzeniu własnych projektów ogrodzeń, podobnie jak robią to architekci. W zaledwie kilku krokach można stworzyć zrenderowany obraz projektu, zawierający wizualizację przyszłych paneli, systemu poręczy i rolek zainstalowanych w domu, budynkach, ogrodzie...  

Czytaj więcej

 
Betafence Gabion Stonewall wygrał Dobbit Best Choice 2018 zdjęcie

Betafence Gabion Stonewall wygrał Dobbit Best Choice 2018

Co roku Dobbit wybiera najbardziej innowacyjny produkt na rynku, produkt dla majsterkowiczów, nowy lub już obecny na rynku. Przyznając nagrodę Dobbit zachęca do innowacji. Zwycięzca otrzymuje prawo do posługiwania się hasłem ‘Dobbit Best Choice’ przez jeden rok. Dla konsumentów to możliwość głosowania na ich ulubione produkty!

Czytaj więcej

 
Panele ogrodowe Bekasport. Nowy certyfikat ochrony przed hałasem zdjęcie

Panele ogrodowe Bekasport. Nowy certyfikat ochrony przed hałasem

System ogrodzeń Bekasport to rozwiązanie Betafence zatrzymujące piłkę i oferujące certyfikowaną ochronę przed hałasem. Właściwości akustyczne ogrodzenia zostały przebadane przez ośrodek DEKRA i uzyskały nowy certyfikat. 

Czytaj więcej

 
W poszukiwaniu idealnego ogrodzenia: recenzja. Murki gabionowe Zenturo Super zdjęcie

W poszukiwaniu idealnego ogrodzenia: recenzja. Murki gabionowe Zenturo Super

Anne L. z Auderghem szukała ogrodzenia i bramy, które idealnie pasowałyby do jej tarasu. Po wielu poszukiwaniach w Internecie i wizycie na stoisku Betafence w Batibouw, znalazła idealne rozwiązanie: murek gabionowy z paneli Zenturo Super. Poznaj jej recenzję.

Czytaj więcej

 
Nowa strona Betafence zdjęcie

Nowa strona Betafence

Firma Betafence od kilku miesięcy intensywnie pracowała nad nową stroną internetową. Prace były tym bardziej wymagające, że oprócz międzynarodowej strony korporacyjnej należało przygotować także witryny dedykowane poszczególnym krajom.

Czytaj więcej

 
System ogrodzeniowy Durafor – nowe rozwiązanie od Betafence zdjęcie

System ogrodzeniowy Durafor – nowe rozwiązanie od Betafence

Panele i bramy ogrodzeniowe Durafor to nowa rodzina produktów firmy Betafence. Stanowi odpowiedź na potrzeby Klientów ceniących sobie atrakcyjny wygląd, prywatność i doskonałą wytrzymałość ogrodzenia.  

Czytaj więcej

 
Betafence wystawcą na Forum Army-2016 zdjęcie

Betafence wystawcą na Forum Army-2016

W dniach 6-11 września 2016 r. w Moskwie odbyło się Międzynarodowe Forum Militarno-Techniczne, na którym swoje produkty zaprezentowała m.in. firma Betafence.  

Czytaj więcej

 
CreaZen – nowa linia ogrodzeń Betafence zdjęcie

CreaZen – nowa linia ogrodzeń Betafence

Betafence prezentuje nowy panelowy system ogrodzeniowy CreaZen. Linia wyróżnia się doskonałą jakością wykonania oraz oryginalnym wzornictwem.

Czytaj więcej

 
Targi Kadex z udziałem Betafence zdjęcie

Targi Kadex z udziałem Betafence

Stolica Kazachstanu, Astana, będzie gospodarzem targów Kadex, które odbędą się w dniach 2-5 czerwca 2016 r. W imprezie poświęconej ochronie terrorystycznej udział weźmie także Betafence.

Czytaj więcej

 
Targi Batibouw 2016 w Brukseli z udziałem Betafence zdjęcie

Targi Batibouw 2016 w Brukseli z udziałem Betafence

Firma Betafence zaprezentowała swoje produkty w czasie dorocznych targów Batibouw w Brukseli. W tym roku impreza odbyła się w dniach 25 lutego - 6 marca.

Czytaj więcej

 
Screeno Line - nowy model przesłony Betafence zdjęcie

Screeno Line - nowy model przesłony Betafence

Firma Betafence przygotowała nową rodzinę przesłon dla paneli Nylofor i Bekafor. Screeno Line zastąpi popularny model Nevada.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 195