Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Betafence na Targach w Norymbergii

W tym roku targi Perimeter Protection w Norymbergii odbyły się w dniach 17-19 stycznia. 83 wystawców pokazało swoje produkty i usługi  2154 gościom.

Nowa brama Fortinet przykuła uwagę wielu zwiedzających.

W tym roku targi Perimeter Protection w Norymbergii odbyły się w dniach 17-19 stycznia. 83 wystawców pokazało swoje produkty i usługi 2154 gościom.

Niemiecki oddział Betafence wybudował stoisko na powierzchni 111 m2, wystawiając wiele markowych produktów z segmentu wysokiego zabezpieczenia oraz kontroli dostępu. Pokazano między innymi: ogrodzenie panelowe Modivia oraz bramę przesuwną Modivia, zabezpieczenie dostępu Secura Pulse oraz bramę samonośną Bekamatic z wypełnieniem panelem Securifor.

Główną nowością były jedno- i dwuskrzydłowe bramy Fortinet. Poprzedni model został zmodernizowany, dzięki czemu bramy nabrały nowoczesnego i eleganckiego wyglądu, większej sztywności oraz zostały wyposażone w niezawodny system zamkowo-zawiasowy. Nowe bramy Fortinet są już dostępne na wszystkich rynkach europejskich – również w Polsce.

 
     
 
     
 

 

Artykuł został dodany przez firmę

Betafence Sp. z o.o.

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły