Artykuł Dodaj artykuł

Gładkie ściany w mig – akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven

Pojawiające się z biegiem lat rysy oraz pęknięcia to najczęstsza zmora nieskazitelnych ścian.

Pojawiające się z biegiem lat rysy oraz pęknięcia to najczęstsza zmora nieskazitelnych ścian. Dotyczy to wszystkich budynków, niezależnie od tego, czy mieszkamy w zupełnie nowym, czy też liczącym już kilka lat domu. Na szczęście istnieje sposób na szybkie i skuteczne rozwiązanie tego typu problemów. Jest nim ekspresowo schnący i prosty w użyciu Akryl-Fast firmy Den Braven.

Pogromca skaz

Strażnik gładkich ścian – Akryl-Fast firmy Den Braven. Fot. Den Braven
Strażnik gładkich ścian – Akryl-Fast firmy Den Braven.
Fot. Den Braven

Początkowo nieduże, lecz powiększające się z biegiem lat pęknięcia, to częsta przyczyna pogorszenia estetyki wnętrz naszego domu. Mimo, iż niemożliwe jest zupełnie pozbycie się tego problemu, to skazy te w prosty i ekspresowy sposób usuniemy, sięgając po szybkoschnący Akryl-Fast firmy Den Braven. Produkt ten jest doskonałym remedium na wszelkie rysy skurczowe, pęknięcia oraz ubytki występujące na ścianach i sufitach.

Śnieżnobiała, łatwo malowalna oraz ultra lekka formuła sprawiają, że jest on bardzo łatwy w nakładaniu, a wykonane z jego użyciem spoiny bez problemu dostosujemy do kolorystyki ścian. Jednym z kluczowych atutów Akryl-Fast jest bardzo krótki czas schnięcia. Po zaledwie 20 minutach od aplikacji możemy pokryć go dowolną powłoką malarską. Akryl-Fast firmy Den Braven odznacza się ponadto delikatną konsystencją, która nawet po wyschnięciu pozostaje lekko plastyczna, przez co precyzyjnie dopasowuje się do kształtu pęknięcia oraz poddaje się szlifowaniu i wygładzaniu. Aby skutecznie pozbyć się nieestetycznych pęknięć wystarczy wypełnić dowolną lukę tym gotowym do natychmiastowego użycia preparatem, jego nadmiar usunąć szpachelką, a następnie zaczekać do wyschnięcia i pomalować. Dzięki Akryl-Fast firmy Den Braven, wystarczy kilkadziesiąt minut, aby przywrócić ścianom nieskazitelny wygląd.

Aktyl-Fast firmy Den Braven to gwarancja szczelnego, dokładnego, a przede wszystkim trwałego wypełnienia pęknięć, rys, szczelin oraz wszelkich innych ubytków pojawiających się na ścianach i sufitach.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły