Artykuł Dodaj artykuł

Akryl szpachlowy firmy Den Braven – pogromca ubytków

Akryl szpachlowy firmy Den Braven to innowacyjne połączenie uszczelniacza akrylowego z gładzią szpachlową. Dzięki konsystencji delikatnej pasty jego aplikacja staje się dziecinnie prosta, a niewielka waga sprawia, że jest łatwy i wygodny w użyciu nawet pr

 

logo.den%20brawen.110909.jpg

Akryl szpachlowy firmy Den Braven to innowacyjne połączenie uszczelniacza akrylowego z gładzią szpachlową.

Dzięki konsystencji delikatnej pasty jego aplikacja staje się dziecinnie prosta, a niewielka waga sprawia, że jest łatwy i wygodny w użyciu nawet przy uciążliwych pracach wykończeniowych, wykonywanych na wysokościach.

„Wykończeniówka”, już nie wykańcza

akryl_szpachlowy_5l_small.221009.jpg
Akryl szpachlowy Den Braven,
wiaderko 5l, Fot. Den Braven

Chyba każdy, kto kiedykolwiek szpachlował pęknięcia lub dziury w ścianach przy pomocy zwykłego uszczelniacza akrylowego, świadom jest kłopotów z tym związanych. Znaczne ubytki masy związane z odparowywaniem wody, długi czas schnięcia czy ewentualne późniejsze problemy z pokryciem takiego spoiwa farbą są prawdziwą zmorą zarówno osób chcących samodzielnie przywrócić świeżość ścianom i fugom, jak i osób profesjonalnie zajmujących się pracami wykończeniowymi.

Dlatego firma Den Braven poszerzyła swoją bogatą ofertę produktów z segmentu chemii budowlanej o akryl szpachlowy, który stanowi remedium na wszystkie bolączki związane z procesem uszczelniania.

Jego znikomy skurcz (sucha pozostałość to około 98-99%) zapewnia wysoką estetykę wykończenia, gwarantując fugi wolne od szpecących zarysowań i pęknięć. Dzięki udoskonalonej formule akrylu szpachlowego firmy Den Braven użytkownik nie musi się już więcej kłopotać czasochłonnym naklejaniem taśmy antyrysowej przy łączeniu płyt gipsowo- kartonowych. Podobnie jest w przypadku rekonstrukcji dużych i głębokich ubytków w ścianie.

akryl_1.221009.jpg
Akryl szpachlowy firmy Den
Braven doskonale sprawdza
się również w przypadku
dużych ubytków,
fot. Den Braven

Do tej pory, aby uzyskać efekt nieskazitelnej nawierzchni wypełnienia trzeba było użyć dwóch różnych szpachli nakładanych warstwami. Dzięki bardzo niskiej kurczliwości i doskonałej przyczepności do podłoża akryl szpachlowy Den Braven może być użyty do wypełnienia od razu całego ubytku, bez względu na jego głębokość i grubość nakładanej warstwy.

Daje to możliwość dużo szybszego zakończenia prac, co bezpośrednio przekłada się na końcowe koszty całego przedsięwzięcia. Dodatkowo, produkt ten nawet po wyschnięciu pozostaje lekko plastyczny, przez co nie kruszy się tak łatwo jak tradycyjne szpachle.

Dużym atutem kitu szpachlowego firmy Den Braven jest jego ultra lekki ciężar, który jest o połowę niższy od wody i około trzykrotnie mniejszy od zwykłego akrylu. Efektem tego jest niezwykły komfort i wygoda użytkowania produktu, który docenią w szczególności osoby stojące przed koniecznością szpachlowania sufitu lub trudno dostępnych miejsc.

Szybko, szybciej, akryl szpachlowy firmy Den Braven

akryl_2.221009.jpg
Konsystencja akrylu
szpachlowego firmy Den
Braven pozwala na dokładne
wypełnianie szczelin nawet w
trudno dostępnych miejscach,
fot. Den Braven

Dzięki specjalnej formule i bardzo krótkiemu czasowi schnięcia, akryl szpachlowy firmy Den Braven jest artykułem, który ponadto znajdzie duże uznanie u malarzy. Wykonane przy jego pomocy fugi można malować już po około 20 minutach od momentu aplikacji na nawierzchnię, bez ryzyka nieestetycznych spękań czy odbarwień w powłoce farby.

Podczas prac użytkownik nie jest narażony na oddziaływanie szkodliwych dla zdrowia substancji lotnych drażniących drogi oddechowe, gdyż kit szpachlowych firmy Den Braven jest produktem bezwonnym i chemicznie neutralnym, co zostało potwierdzone atestem Państwowego Zakładu Higieny. Również nie powoduje korozji metali.

Akryl szpachlowy Den Braven jest od razu gotowy do użycia, co znaczy, że stosując go nie musimy zajmować się żmudnym i czasochłonnym mieszaniem czy rozcieńczaniem materiału przed przystąpieniem do pracy.

Bez względu na to, czy potrzebujemy materiału do wypełnienia niewielkiego pęknięcia czy też poważnego ubytku, akryl szpachlowy - nowość w ofercie firmy Den Braven, będzie idealnym rozwiązaniem.

Akryl szpachlowy Den Braven – tubka  250 ml, cena hurtowa – 8,49 zł netto
Akryl szpachlowy Den Braven – kartusz 310 ml, cena hurtowa – 6,49 zł netto
Akryl szpachlowy Den Braven – puszka 750 ml, cena hurtowa -  16,39 zł netto
Akryl szpachlowy Den Braven – wiaderko 5 l, cena hurtowa -  84,29 zł netto

akryl_szpachlowy%20_tubka.221009.jpg akryl_szpachlowy%20750ml.221009.jpg akryl_szpachlowy.221009.jpg
Akryl szpachlowy - tubka fot. Den Braven Akryl szpachlowy 750 ml fot. Den Braven Akryl szpachlowy fot. Den Braven

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły