Artykuł Dodaj artykuł

Hydroizolacja Den Braven Wyborem Roku do łazienki

W pierwszym tygodniu kwietnia odbyło się III Forum Branży Łazienkowej, które uroczyście zakończyła finałowa gala konkursu organizowanego przez magazyn Łazienka oraz portal RynekŁazienek.pl – „Łazienka - Wybór Roku 2016”.

Hydroizolacja Den Braven  Wyborem Roku do łazienki

W pierwszym tygodniu kwietnia odbyło się III Forum Branży Łazienkowej, które uroczyście zakończyła finałowa gala konkursu organizowanego przez magazyn Łazienka oraz portal RynekŁazienek.pl – „Łazienka - Wybór Roku 2016”. Wśród  laureatów i tym razem nie zabrakło firmy Den Braven, która odebrała nagrodę za najnowszy produkt chroniący przed szkodliwym działaniem wilgoci – Hydroizolację 2k.

„Łazienka – Wybór Roku” to coroczny plebiscyt pod patronatem czasopisma Łazienka oraz serwisu internetowego RynekŁazienek.pl. Jest to jedyne tego typu wydarzenie poświęcone łazienkom i promujące produkty przeznaczonego do tego specyficznego pomieszczenia. Celem konkursu jest wybranie najwyższej jakości, innowacyjnych i dopasowanych właściwościami propozycji dostępnych na rynku.

W tym roku Kapituła Konkursu już po raz piętnasty wyłoniła zwycięzców w 14 kategoriach. W skład Kapituły weszli architekci, projektanci, przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym, organizacji związanych z branżą łazienkową oraz mediów branżowych. Wśród laureatów już po raz kolejny znalazła się również firma Den Braven, tym razem zdobywając tytuł „Łazienka – Wybór Roku 2016” za Hydroizolację 2k w kategorii Chemia w Łazience.

 
Hydroizolacja Den Braven  Wyborem Roku do łazienki

To dla nas ogromny zaszczyt odbierać tak cenne wyróżnienie. Cieszymy się, że już po raz kolejny innowacyjność i jakość naszych produktów została doceniona przez  konkursowe Jury. Stanowi to dla nas potwierdzenie, że ukierunkowanie się na produkcję wysokojakościowej, specjalistycznej chemii budowlanej przeznaczonej do trudnych zadań jest dobrą strategią – mówi Andrzej Nowak Dyrektor Sprzedaży Rynek Hurtowo-Detaliczny z firmy Den Braven.

Hydroizolacja 2k, która została wyróżniona w plebiscycie, to dwuskładnikowa, bezspoinowa, podpłytkowa zaprawa uszczelniająca na bazie wodnej dyspersji kopolimerów i modyfikowanej mieszanki cementowej. Przeznaczona jest do zastosowań w łazienkach, a także wszędzie tam, gdzie potrzebne jest odpowiednie zabezpieczenie podłoża przed szkodliwym działaniem wilgoci – w kuchni, piwnicach, na tarasach, balkonach czy nawet basenach.

W szczególności polecana jest do stosowania pod glazurę i terakotę, tworząc nośną i szorstką warstwę, idealną pod klej cementowy do płytek (ich układanie możliwe jest już po upływie 24-48 h od aplikacji). Zaprawa tworzy całkowicie wodoszczelną i elastyczną powłokę chroniącą przed wnikaniem wilgoci, zwiększając również odporność na działanie wody pod ciśnieniem czy wody chlorowanej. Dzięki temu, że jest bardzo dobrze przyczepna do wielu podłoży budowlanych, w tym cementowych, betonowych, żelbetowych, gipsowych, z powodzeniem wykorzystywać ją można zarówno do renowacji, jak i nowych konstrukcji na płaszczyznach pionowych i poziomych wewnątrz, ale również na zewnątrz pomieszczeń. 

Dodatkowo, dwuskładnikowa formuła w postaci płynnej emulsji i sypkiej zaprawy, dla wygody użytkownika zamkniętych w jednym opakowaniu, pozwala na ekonomiczne wykorzystanie produktu i sporządzenie zaprawy w potrzebnej ilości.  Podłoże pokryte Hydroizolacją 2k z pewnością będzie skutecznie uszczelnione, a łazienka, jak i inne pomieszczenia właściwie zabezpieczone przed działaniem wody na długi czas. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły