Artykuł Dodaj artykuł

Zmajstruj coś na wiosnę z produktami z linii Super Color marki Den Braven

Każdego roku wraz z nadejściem wiosny w wielu z nas budzi się potrzeba przeprowadzenia generalnych porządków w domu i ogrodzie, odświeżenia starych sprzętów i zastąpienia w swoim otoczeniu zimowych szarości bardziej zdecydowanymi kolorami. 

Każdego roku wraz z nadejściem wiosny w wielu z nas budzi się potrzeba przeprowadzenia generalnych porządków w domu i ogrodzie, odświeżenia starych sprzętów i zastąpienia w swoim otoczeniu zimowych szarości bardziej zdecydowanymi kolorami. W osiągnięciu zamierzonego efektu pomogą znane i sprawdzone lakiery w sprayu Super Color, a także tegoroczna nowość firmy Den Braven – wyjątkowy znacznik Super Color Fluo Marker 360°.

Oznaczenie zewnętrzne widoczne w każdych warunkach – Super  Color Fluo Marker 360° firmy Den Braven Fot. Den Braven
Oznaczenie zewnętrzne widoczne w każdych warunkach – Super  Color Fluo Marker 360° firmy Den Braven
Fot. Den Braven

Drobne skazy na metalowych elementach ogrodzenia, porysowane stalowe balustrady, popękana farba na grzejnikach czy też uszkodzona warstwa lakieru na ramie od roweru – to tylko niektóre problemy, z którymi zwykle zmagamy się podczas wiosennych prac w domu i wokół niego. Do tego dochodzi konieczność uporządkowania ogrodu, w tym oznaczenia drzew owocowych przeznaczonych do wycinki, sprzętów nadających się do wyrzucenia czy też miejsc, wymagających gruntowniejszego remontu. Aby w szybki, prosty i przyjemny sposób uporać się z każdym z tych zadań, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły. Zamiast jednak sięgać po kilka różnych preparatów i trudzić się z dopasowaniem rodzaju produktu do wymagań konkretnego uszkodzenia, lepiej wybrać uniwersalne lakiery w sprayu Super Color firmy Den Braven.

Dzięki nim można błyskawicznie pomalować dowolne powierzchnie: stalowe, drewniane, kamienne, me-talowe, szklane i ceramiczne, a także uzupełnić różnego rodzaju rysy, odpryski i uszkodzenia lakieru na karoserii samochodu, elementach rowerowych czy też meblach i sprzęcie AGD. W przypadku porządków w ogrodzie lub też prac przygotowawczych do większych remontów warto z kolei sięgnąć po tegoroczną nowość firmy Den Braven – praktyczny Super Color Fluo Marker 360°.

Ten fluorescencyjny lakier w postaci markera pomoże nam oznaczyć gałęzie do przycięcia, miejsce idealne do zasadzenia nowych krzewów czy też wyznaczyć linię, wzdłuż której ustawione będzie nowe ogrodzenia. Z powodzeniem można wykorzystać go również do namalowania na ścianie domu czy altanki miejsc, w których będą wiercone nowe otwory lub też do zaznaczenia uszkodzonych po zimie rynien, terakoty lub schodów.

Do wyboru, do koloru…

Linia Super Color marki Den Braven obejmuje siedem różnych lakierów w sprayu, a także specjalny znacznik Super Color Fluo Marker 360°. Produkty te przeznaczone są do różnego rodzaju prac remontowych i renowacyjnych w obrębie domu i ogrodu. Najbardziej wszechstronnym preparatem, idealnym np. do odświeżenia koloru metalowych części ogrodzenia, przemalowania roweru, parapetu czy też krat okiennych, jest dostępny w aż 28 różnych kolorach lakier Super Color Universal.

Z myślą o wielbicielach bardziej wyrazistych barw firma Den Braven przygotowała z kolei Super Color Fluorescent, który z pewnością doda wyrazu każdej płaszczyźnie i przyciągnie wzrok jaskrawą zielenią, żółcią bądź odblaskowym odcieniem pomarańczowego. Osoby, które chcą dyskretnie usunąć zarysowania lub uszkodzenia na karoserii samochodu czy skutera, powinny sięgnąć po lakier Super Color Metallic, a podczas renowacji mebli, sprzętu AGD bądź powierzchni emaliowanych przyda się natomiast Super Color Epoxy. W przypadku chęci odnowienia po zimie grzejników, kominka czy innych elementów narażonych na działanie wysokich temperatur, najlepiej wybrać z kolei produkt o nazwie Super High Temperature. Warto dodać, że w wszystkie produkty z grupy Super Color firmy Den Braven stosować można zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz, a do tego z powodzeniem można aplikować je na płaszczyznach poziomych i pionowych.

Konsystencja preparatów, krótki czas schnięcia, a także ich dobra przyczepność gwarantują, że farba nie będzie spływała ani nie powstaną nieestetyczne zacieki. Jeżeli chodzi o znacznik Super Color Fluo Marker 360° to należy podkreślić, że dzięki  specjalnej dyszy można aplikować go nawet do góry nogami, trzymając opakowanie skierowane zaworem w dół. Tym samym użytkownik może dotrzeć z lakierem nawet do wąskich szpar i niewielkich otworów w ścianie, podłodze czy suficie. Znacznie ułatwia to pracę z preparatem oraz czyni go produktem maksymalnie funkcjonalnym i wszechstronnym.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły