Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Do domu z wizją, czyli szafka RTV z wbudowanym kominkiem elektrycznym VISION z efektem Opti – MystŸ

Jesień to idealna pora roku na relaks w domowym zaciszu. Zatopieni w wygodnym fotelu lubimy spędzać czas wraz z rodziną oglądając filmy bądź programy dokumentalne.

Optiflame logo

Jesień to idealna pora roku na relaks w domowym zaciszu. Zatopieni w wygodnym fotelu lubimy spędzać czas wraz z rodziną oglądając filmy bądź programy dokumentalne. Za sprawą jednego mebla - szafki RTV z wbudowanym kominkiem elektrycznym VISION można połączyć dwie przyjemne czynności – relaks przed tv i wypoczynek w blasku płomieni.

Każdy, kto urządza dom ma swoje wyobrażenie o perfekcyjnej aranżacji mieszkania. Dla tych, których wizja musi zawierać takie elementy jak: nowoczesne rozwiązania, oryginalny styl, piękno formy, ciekawą kolorystykę oraz wielofunkcyjność – powstała szafka RTV VISION. Ponadto – co równie istotne – połączenie kominka z meblem umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni, w związku z czym stanowi ciekawą propozycję zarówno dla niewielkich pomieszczeń, jak i tych urządzonych
w nowoczesnym stylu, w którym dąży się do optymalizacji elementów wyposażenia.

Kominek VISION Fot. Optiflame
Kominek VISION
Fot. Optiflame

Mebel na miarę dzisiejszych czasów

Posiadając w domu sprzęt RTV dobrze mieć mebel przystosowany właśnie pod niego. Szafka VISION posiada półkę na telewizor oraz miejsce na głośniki lub dvd. Dodatkowo, wartość dodaną stanowi kominek, którego blask uprzyjemni każdy filmowy wieczór. Dzięki wkomponowaniu kominka w praktyczną, estetyczną szafkę staje się on dyskretnym i subtelnym elementem wystroju. Takie rozwiązanie sprawia, że klimat wnętrza może zmieniać się za naciśnięciem jednego przycisku na pilocie sterowania, w który jest wyposażony cały zestaw.

3 D we własnym domu

Efekt płomienia 3 D Opti Myst® idealnie współgra z szafką RTV, niczym najlepsze efekty specjalne, daje wrażenie niezwykłej autentyczności. Unikalna technika polega na wygenerowaniu mgły wodnej za pomocą ultradźwięków, która właściwie oświetlona wznosi się dając złudzenie ognia i unoszących się nad nim smużek dymu. Dzięki takiemu rozwiązaniu palenisko kominka jest bardziej przestrzenne, efekt płomienia trójwymiarowy, a migoczące w palenisku języki ognia wyglądają jak najbardziej naturalnie, gdyż nie sprawiają wrażenia płaskich. Włączony kominek z efektem trudnym do odróżnienia od prawdziwego ognia, pięknie oświetli całe pomieszczenie, dzięki czemu relaks w domowym zaciszu będzie kojarzył się z przytulną atmosferą. Wyłączone z kolei urządzenie będzie stanowić praktyczny i designerski mebel, który ozdobi zarówno mieszkanie w bloku, jak i willę, czy domek letniskowy.

Do nowoczesnych wnętrz

Biało - czarna, błyszcząca i geometryczna obudowa jak znalazł pasuje do nowoczesnego charakteru mieszkania. Co więcej optymalne wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość): 490 x 1820 x 450 mm, sprawiają, że można ją bez problemu umieścić w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do gniazdka elektrycznego. Mebel może służyć jako element dekoracyjny salonu, jak i sypialni. Pobór energii przez efekt optyczny to zaledwie 215 W, co w przełożeniu na finanse wynosi około 12 groszy za godzinę użytkowania. VISION,  jak na nowoczesne urządzenie przystało, wyposażony został w pilot zdalnego sterowania. Pomimo odsłoniętego paleniska kominek jest bezpieczny – nie parzy, nie brudzi sadzą czy popiołem, a jego pielęgnacja polega jedynie na przetarciu kurzu, jak ze standardowego mebla.

Efekt 3 D to hasło wywołujące dreszcz emocji tak u kinomanów, jak i graczy komputerowych. Dziś za sprawą szafki VISION, wyposażonej w kominek z efektem Opti-Myst®, każdy w dowolnej chwili może cieszyć się spektakularnym efektem 3 D siedząc wygodnie w fotelu przy ulubionym filmie.

Kominek Vision

  • Typ: Mebel z wbudowanym kominkiem
  • Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 490 x 1820 x 450 mm
  • Pobór energii przez efekt optyczny: 215 W
  • Kolor: biało - czarny
  • Cena brutto: 7 600,00 zł

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły