Wynik wyszukiwania

 
Nie wyrzucaj pieniędzy w ogień, czyli o niskich kosztach efektów świetlnych w kominkach elektrycznych Optiflame i Opti – Myst Ÿ zdjęcie

Nie wyrzucaj pieniędzy w ogień, czyli o niskich kosztach efektów świetlnych w kominkach elektrycznych Optiflame i Opti – Myst Ÿ

Kto przestrzega oszczędności ma dla siebie i gości. Z myślą o tych, którzy prowadzą dom w sposób gospodarny i przemyślany powstały kominki elektryczne Optiflame i Opti - Myst®.

Czytaj więcej

 
Inna wizja kominka, czyli nowe modele Synergy i Convex od Optiflame zdjęcie

Inna wizja kominka, czyli nowe modele Synergy i Convex od Optiflame

Nowoczesne, minimalistyczne w wystroju wnętrze wcale nie musi być chłodne – wystarczy jeden element, aby zupełnie odmienić jego charakter. Kominek elektryczny to połączenie nowoczesnej technologii i atrakcyjnego designu z ciepłem przytulnego wnętrza.

Czytaj więcej

 
Awangarda w rozmiarze S, M, L, czyli ekskluzywne meble z efektem świetlnym Opti-MystŸ -  Avant-garde S, M, L marki Optiflame zdjęcie

Awangarda w rozmiarze S, M, L, czyli ekskluzywne meble z efektem świetlnym Opti-MystŸ - Avant-garde S, M, L marki Optiflame

Regał i kaseta kominkowa. Co się stanie, kiedy spełniające tak odmienne funkcje przedmioty użytkowe połączą się w jedną całość? Odpowiedzią na to pytanie są wielofunkcyjne meble kominkowe Avant-garde marki Optiflame.

Czytaj więcej

 
Wnętrze w twoim stylu, czyli sposób na modną aranżację z kominkami z obudową marki Optiflame zdjęcie

Wnętrze w twoim stylu, czyli sposób na modną aranżację z kominkami z obudową marki Optiflame

Aranżacja mieszkania to zajęcie czasochłonne i trudne, jednak przynoszące wiele satysfakcji. Plany, które do tej pory obecne były jedynie w sferze wyobrażeń oraz na szkicach projektowych nabierają bowiem realnych kształtów, a wykreowana przestrzeń staje się miejscem przyjaznym domownikom. Kominki z obudową marki Optiflame, dzięki ciekawemu wzornictwu będą stanowić inspirację dla urządzenia domu w wyjątkowy sposób.

Czytaj więcej

 
Proste w montażu, wygodne w użytkowaniu – elektryczne wkłady kominkowe marki Optiflame z efektem Opti-MystŸ zdjęcie

Proste w montażu, wygodne w użytkowaniu – elektryczne wkłady kominkowe marki Optiflame z efektem Opti-MystŸ

Posiadanie kominka, tworzącego odpowiedni klimat i atmosferę wnętrza, to pragnienie niejednego z nas. Firma Glen Dimplex Polska oferuje rozwiązania, dzięki którym z łatwością spełnimy te marzenia. Łatwe w montażu i niezwykle funkcjonalne elektryczne wkłady kominkowe marki Optiflame, z realistycznym, trójwymiarowym efektem płomienia Opti-Myst®, pozwolą cieszyć się domowym ogniskiem przez cały rok.

Czytaj więcej

 
Dante, Vienna, Kendal marki Optiflame – elektryczne kominki do wnętrza z klasą zdjęcie

Dante, Vienna, Kendal marki Optiflame – elektryczne kominki do wnętrza z klasą

Dante, Vienna i Kendal to wyjątkowo dostojne modele w ofercie firmy Glen Dimplex. Gdyby je upersonifikować, zyskały by miano arystokratów wśród kominków elektrycznych.

Czytaj więcej

 
Novara i Windham – wielofunkcyjne kominki marki Optiflame zdjęcie

Novara i Windham – wielofunkcyjne kominki marki Optiflame

Bauhaus to niemiecka szkoła wzornictwa, która zasłynęła dzięki projektowaniu funkcjonalnych urządzeń. Jej głównym założeniem było sprowadzenie roli mebla do funkcji użytkowej, nie tracąc przy tym na jego dekoracyjności. Charakteryzuje się tym również najnowsze rozwiązanie marki Optiflame, czyli stolik RTV z kominkiem elektrycznym, który stanowi zarówno oryginalną ozdobę wnętrza, jak i wielofunkcyjne urządzenie.

Czytaj więcej

 
Czas na relaks z nowym kominkiem Bach marki Optiflame zdjęcie

Czas na relaks z nowym kominkiem Bach marki Optiflame

Każdy dzień niesie ze sobą mnóstwo obowiązków. Nieustanny stres, pośpiech i ciągłe napięcie wywołuje zmęczenie i spadek formy. Warto zatem zadbać o codzienny relaks. Widok płonących polan kominka elektrycznego Bach marki Optiflame pomoże ukoić zszarpane nerwy, a blask płomieni, rozchodzący się po naszym domu będzie sprzyjał wypoczynkowi, niezbędnemu do stawienia czoła kolejnym wyzwaniom.

Czytaj więcej

 
W cztery oczy z ogniem, czyli elektryczne wkłady kominkowe w rozmiarach 20’, 26’, 30’, 32’ marki Optiflame zdjęcie

W cztery oczy z ogniem, czyli elektryczne wkłady kominkowe w rozmiarach 20’, 26’, 30’, 32’ marki Optiflame

Wkład kominkowy to najważniejszy element kominka. Jest on odpowiedzialny zarówno za efekty wizualne, jak i cieplne. Dobór odpowiedniego modelu jest jednak niełatwą decyzją, która powinna być podjęta bardzo starannie. Z pomocą przyjdą nowe wkłady elektryczne marki Optiflame, z efektem płonących polan, dostępne w czterech rozmiarach. Możliwość wyboru wielkości ułatwi dopasowanie wkładów nie tylko do wymarzonej obudowy kominka, ale również wymiarów pomieszczenia.

Czytaj więcej

 
Pomysł na miarę każdego wnętrza - nowe kominki do zabudowy marki Optiflame z efektem Opti-MystŸ zdjęcie

Pomysł na miarę każdego wnętrza - nowe kominki do zabudowy marki Optiflame z efektem Opti-MystŸ

Tradycyjny, opalany drewnem kominek wymaga odpowiednich warunków, spełnianych już na etapie prac budowlanych.

Czytaj więcej

 
Ciepło w nowoczesnym domu, czyli nowe kominki elektryczne marki Optiflame zdjęcie

Ciepło w nowoczesnym domu, czyli nowe kominki elektryczne marki Optiflame

Duże, otwarte przestrzenie i minimalizm formy sprawiają, że mieszkania  w nowoczesnym stylu często postrzegane są jako zimne i ascetyczne. Sposobem na wprowadzenie do nich przytulnej i domowej atmosfery mogą być kominki elektryczne Bella, Bianca oraz Laguna marki Optiflame, których nowoczesny design doskonale harmonizować będzie ze współczesną stylistyką.

Czytaj więcej

 
Dante marki Optiflame – kominek elektryczny z duszą zdjęcie

Dante marki Optiflame – kominek elektryczny z duszą

Każdy dom ma swoje serce – miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, nie każdy posiada jednak duszę. A to od niej zależy, jak czujemy się w danym pomieszczeniu, ona bowiem tworzy atmosferę tajemnicy, ciepła i komfortu. Kominek elektryczny Dante marki Optiflame wprowadzi do wnętrza wyjątkowy klimat, a niezwykle realistyczny efekt płonących polan skłoni do zadumy i refleksji. 

Czytaj więcej

 
Nowe oblicze ognia, czyli kasety Opti-MystŸ marki Optiflame zdjęcie

Nowe oblicze ognia, czyli kasety Opti-MystŸ marki Optiflame

Lato to okres długich, ciepłych wieczorów, skłaniających do relaksu i odrobiny leniuchowania. W chwilach tych, niezwykle ważna jest aranżacja naszego mieszkanie. Spokojnie migoczące w kominku płomienie to bez wątpienia idealny sposób na podkreślenie tej błogiej atmosfery.

Czytaj więcej

 
Płomień dla wymagających, czyli kominki elektryczne z efektem 3D Opti -MystŸ marki Optiflame zdjęcie

Płomień dla wymagających, czyli kominki elektryczne z efektem 3D Opti -MystŸ marki Optiflame

Technika 3D, znana głównie z ekranizacji filmowych i gier komputerowych, znalazła swoje zastosowanie również w produkcji kominków elektrycznych.

Czytaj więcej

 
Majestat w każdym calu, czyli kominek elektryczny Vienna marki Optiflame zdjęcie

Majestat w każdym calu, czyli kominek elektryczny Vienna marki Optiflame

Meble w stylu wiktoriańskim, dzięki ponadczasowej kolorystyce oraz bogactwu zdobień, nadają pomieszczeniom wytwornego charakteru.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 24