Artykuł Dodaj artykuł

Zenturo oznacza piękny ogród

Czy zwykłe ogrodzenie domu może być piękne? Czy jest jeszcze miejsce na prawdziwą innowacyjność i kreatywność w panelach czy siatkach ogrodzeniowych?

Czy zwykłe ogrodzenie domu może być piękne? Czy jest jeszcze miejsce na prawdziwą innowacyjność i kreatywność w panelach czy siatkach ogrodzeniowych?

Tak, jeśli wybierze się system Zenturo. Elegancki sam w sobie, oferuje różnorodne sposoby na wykazanie się własną fantazją i nieograniczoną pasją. Nasze ogrodzenie wreszcie przestanie być nudne!

Zenturo

Dla każdego miejsca

Firma Betafence oferuje nową jakość rozwiązań dla domu i ogrodu – panele Zenturo. Zakres ich zastosowań jest bardzo szeroki: element ogrodzenia posesji, przesłona wybranych miejsc w ogrodzie (kompostownik, śmieci, prysznic), przytulny kącik na chwilę relaksu lub grilla ze znajomymi, jako podpórka dla roślin pnących, czy wreszcie dekoracyjny murek gabionowy. W pracy z systemem Zenturo ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Twórczy charakter

Zastosowanie drutów zgrzewanych naprzemiennie w różnych odstępach od siebie nadaje panelom atrakcyjny wygląd. Produkt jest oferowany w kolorze standardowej zieleni i w odcieniu metalicznego antracytu, zaś inne kolory dostępne są na zamówienie. Dodatkowo – tworząc murki gabionowe - możemy zastosować różne wypełnienia paneli – kamienie, kora, szkło, bambus czy patyki. Taka liczba kombinacji zapewnia doskonałe dopasowanie do naszych wyobrażeń o idealnym ogrodzie.

Personalizacja

Bazowa forma paneli Zenturo to kwintesencja prostoty i elegancji. Bez zbędnych ozdobników, w klasyczny i minimalistyczny sposób zdobi ogród. Jednak dzięki nowatorskiej konstrukcji szybko i łatwo można je modyfikować. Firma oferuje szereg dodatków do podstawowej formy paneli.

Stosując taśmy Flexo możemy zapewnić sobie trochę prywatności lub podzielić przestrzeń. Pasma taśmy można umieszczać pionowo i poziomo, co daje dodatkową możliwość częściowego lub całkowitego zasłonięcia panelu.

Kolejnym rozwiązaniem, jakie oferuje firma Betafence są taśmy Perfo, których metaliczny połysk dobrze komponuje się z nowoczesną architekturą. Te pionowe elementy ze stali nierdzewnej pomagają jednocześnie w tworzeniu gabionowych murków.

Innym dodatkiem do Zenturo są piksele. Są to plastikowe czterokątne elementy dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki nim możemy pokusić się o dowolne ozdobienie naszego panelu, a tym samym nadać mu niepowtarzalny charakter.

Ekologiczny ogród

Dzięki możliwościom, jakie dają systemy Zenturo, można być „eko”. Przymocowując panele do ścian budynku można z nich utworzyć podpórkę dla roślin pnących (powojów czy róż). Te same rośliny mogą się też wić po całym ogrodzeniu wokół domu, utworzonego z paneli Zenturo. Nasze „żyjące” ogrodzenie stworzy w ogrodzie oazę spokoju i naturalności.

Wygoda

Montaż systemu Zenturo jest bardzo prosty. Nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani wiedzy. Panele łączy się ze słupami za pomocą obejm (słupy Bekaclip) lub poprzez wciśnięcie do złączek już zainstalowanych na słupach (słupy Bekafor Click). Cały system można uzupełnić furtkami i bramami Zenturo.

Solidne wykonanie

Firma Betafence zadbała o trwałość i bezpieczeństwo oferowanych paneli. Ich konstrukcja charakteryzuje się wysoką sztywnością, a to dzięki podwójnym, naprzemiennie zgrzewanym drutom. Panele pokryte są warstwą cynku, a następnie powłoką poliestrową, co zapewnia im dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Nie ma też potrzeby żadnej konserwacji paneli przez wiele lat.

Więcej informacji o produktach znajdą Państwo na stronie: www.betafence.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Betafence Sp. z o.o.

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły