Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

DRUTEX w doskonałej kondycji!

Firma DRUTEX S.A., czołowy producent stolarki otworowej w Polsce i Europie, odnotowała 15% wzrost sprzedaży w sierpniu b.r. w porównaniu do analogicznego okresu 2009 roku. 

logo drutexFirma DRUTEX S.A., czołowy producent stolarki otworowej w Polsce i Europie, odnotowała 15% wzrost sprzedaży w sierpniu b.r. w porównaniu do analogicznego okresu 2009 roku. Fakt dwucyfrowej zwyżki wart jest podkreślenia zwłaszcza w okresie spowolnienia w branży budowlanej.

Mimo to firma DRUTEX S.A. konsekwentnie realizuje założenia polityki sprzedażowej i ciągle pracuje nad lepszym rozpoznawaniem marki. Prognozy na pozostałą część roku są również bardzo optymistyczne. Firma DRUTEX S.A. ma na celu tworzenie najnowocześniejszych produktów, inwestycje w innowacyjne rozwiązania i budowanie dynamicznej sieci sprzedaży gwarantującej optymalizację podaży i procesów zaopatrzenia wciąż powiększającej się bazy Klientów.

Artykuł został dodany przez firmę

DRUTEX S.A.

DRUTEX jest wiodącym producentem okien pionowych w Europie. W swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, posiadamy okna i drzwi z aluminium, drewna, systemy drewniano-aluminiowe jak również fasady i rolety.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły