Artykuł Dodaj artykuł

DRUTEX na 'Liście 500' Polityki!

„Polityka” ogłosiła tradycyjnie doroczny ranking największych przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki w Polsce, czyli „Listę 500”.

logo drutex,„Polityka” ogłosiła tradycyjnie doroczny ranking największych przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki w Polsce, czyli „Listę 500”.

Wśród zaszczytnego grona przedsiębiorstw odznaczających się ponadprzeciętną dynamiką rozwoju, potwierdzoną wynikiem finansowym za rok 2009 znalazła się firma Drutex z przychodem ze sprzedaży w wysokości prawie 300 mln zł.

Oprócz przychodów ze sprzedaży podane zostały także przychody firm ogółem, zyski brutto oraz zatrudnienie. Pojawienie się w tym prestiżowym rankingu pokazuje obraz zdrowej i prężnie rozwijającej się firmy i jest kolejnym dowodem na słuszność obranej przez firmę drogi.

Rozwój firmy Drutex, sukcesy oraz rosnące wyniki finansowe są doceniane przez niezależnych ekspertów gospodarczych. Firma pojawia się w rankingach największych polskich firm, publikowanych przez uznane gospodarczo-ekonomiczne tytuły jako firma preferująca solidność i rzetelność  idących w parze z najwyższą jakością wykonywanych produktów.

Artykuł został dodany przez firmę

DRUTEX S.A.

DRUTEX jest wiodącym producentem okien pionowych w Europie. W swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, posiadamy okna i drzwi z aluminium, drewna, systemy drewniano-aluminiowe jak również fasady i rolety.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły