Wynik wyszukiwania

 
Wodoszczelne i bezspoinowe powłoki do balkonów i tarasów zdjęcie

Wodoszczelne i bezspoinowe powłoki do balkonów i tarasów

Balkony, tarasy dachowe i podcienie to poza dachem najbardziej narażone elementy architektoniczne budynków na oddziaływanie warunków zewnętrznych. Aby użytkownicy mogli w pełni cieszyć się wygodami, jakie niesie ze sobą posiadanie balkonu, czy tarasu, należy nie tylko zadbać o ich ładną aranżację, ale również o prawidłową i szczelną konstrukcję.

Czytaj więcej

 
Zalety wylewki anhydrytowej. Przekonaj się, że warto! zdjęcie

Zalety wylewki anhydrytowej. Przekonaj się, że warto!

Wylewki anhydrytowe to znane i cenione przez wielu fachowców rozwiązanie, które jest nowoczesną, efektywną oraz estetyczną alternatywą wylewek cementowych.

Czytaj więcej

 
Wybieramy wylewkę na ogrzewanie podłogowe – na co zwrócić uwagę?  zdjęcie

Wybieramy wylewkę na ogrzewanie podłogowe – na co zwrócić uwagę?

Budując lub remontując dom coraz częściej decydujemy się na podłogę z wbudowanym systemem ogrzewania. Przekonuje nas do tego perspektywa mniejszego zużycia energii oraz lepszego komfortu użytkowania pomieszczeń. Aby jednak doświadczyć wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą taka inwestycja, musimy zadbać nie tylko o wybór właściwej instalacji i jej prawidłowy montaż, a także odpowiednią jakość jastrychu, w którym zatopione będą przewody grzewcze.

Czytaj więcej

 
Klej budowlany – rodzaje i zastosowanie zdjęcie

Klej budowlany – rodzaje i zastosowanie

Budownictwo to gałąź przemysłu, która potrzebuje klejów do różnych zastosowań. Dlatego producenci przygotowali bogatą ofertę. Jakie kleje możemy więc kupić i kiedy je stosować?

Czytaj więcej

 
Podłoga - jak dobrać styropian i wylewkę zdjęcie

Podłoga - jak dobrać styropian i wylewkę

Prawidłowe wykonanie ocieplenia i wylewek na podłodze wymaga uwzględnienia kilku istotnych elementów.

Czytaj więcej

 

Posadzka samopoziomująca alternatywą dla tradycyjnej

Chcąc wykonać typowy podkład podłogowy, konieczne jest zacieranie i wygładzanie mieszanek. To wylewka, która wbrew powszechnym przekonaniom nie jest wylewana, a układana, co przekłada się na czas jej wykonania, jak również wymaga bardzo dużej perfekcji i dokładności.

Czytaj więcej

 
Skanska innowacyjnie o kolei zdjęcie

Skanska innowacyjnie o kolei

Podczas trwającej właśnie konferencji branżowej „Rozwój Polskiej Infrastruktury Kolejowej”, swoje podejście do działalności w branży zaprezentowała Skanska.

Czytaj więcej

 
BADANIA POTWIERDZAJĄ – WYLEWKA ANHYDRYTOWA AGILIA™ SOLS A NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE zdjęcie

BADANIA POTWIERDZAJĄ – WYLEWKA ANHYDRYTOWA AGILIA™ SOLS A NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE

Lafarge – wiodący producent materiałów budowlanych na świecie – zrealizował badania termowizyjne mające na celu porównanie efektywności przewodnictwa cieplnego tradycyjnego jastrychu cementowego oraz wylewki anhydrytowej Agilia™ Sols A.

Czytaj więcej

 
Buławy wibrujące marki HERVISA – beton pod kontrolą zdjęcie

Buławy wibrujące marki HERVISA – beton pod kontrolą

Odpowiednie wibrowanie betonu chroni przed nadmiarem wody, bąblami powietrza oraz nierównomierną gęstością wylewki. Zarówno zbyt intensywne, jak i niedostateczne wibrowanie mieszanki mogą doprowadzić do utraty wytrzymałości betonu.

Czytaj więcej

 
AGILIA™ SOLS A – INNOWACYJNA WYLEWKA NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE zdjęcie

AGILIA™ SOLS A – INNOWACYJNA WYLEWKA NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE

W ofercie Lafarge znaleźć można innowacyjną energooszczędną wylewkę na bazie płynnego jastrychu anhydrytowego pod nazwą Agilia™ Sols A. Produkt ma unikalne właściwości przewodzenia i oddawania ciepła, dzięki czemu znacznie podnosi efektywność ogrzewania podłogowego.

Czytaj więcej

 
ATLAS SWS - samopoziomujące szybkosprawne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe zdjęcie

ATLAS SWS - samopoziomujące szybkosprawne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe

Obok szybkosprawnych, samopoziomujących cementowych podkładów podłogowych, ATLAS rozszerza również ofertę anhydrytowo-gipsowych posadzek i podkładów samopoziomujących. 

Czytaj więcej

 
Baumit Nivello 30 – doskonałe uzupełnienie kompleksowych rozwiązań Baumit  na podłogi w kuchni i łazience zdjęcie

Baumit Nivello 30 – doskonałe uzupełnienie kompleksowych rozwiązań Baumit na podłogi w kuchni i łazience

Przed układaniem wykładzin podłogowych, płytek ceramicznych czy też paneli lub parkietu warto pomyśleć o wyrównaniu i wypoziomowaniu posadzki. 

Czytaj więcej

 
Wylewka samopoziomująca firmy Baumit zdjęcie

Wylewka samopoziomująca firmy Baumit

NivellerSpachtel firmy Baumit to samopoziomująca masa szpachlowa na bazie cementu, stosowana do wyrównywania podłoży betonowych przed układaniem płytek ceramicznych i wykładzin podłogowych (do 10mm grubości w jednej warstwie).

Czytaj więcej

 
Nowa wylewka KREISEL zdjęcie

Nowa wylewka KREISEL

Cementowa Wylewka 420, przeznaczona do ręcznego lub maszynowego wykonywania podkładów podłogowych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, to nowy produkt firmy KREISEL Technika Budowlana.

Czytaj więcej

 
Materiał na skuteczne ogrzewanie podłogowe zdjęcie

Materiał na skuteczne ogrzewanie podłogowe

W czasach inteligentnych rozwiązań pracą ogrzewania podłogowego steruje automatyka, która zapewnia komfort cieplny przy oszczędności energii. Maksymalnej efektywności takiej instalacji nie da się jednak uzyskać bez odpowiednich rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 73