Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Boxspring, czyli wygodne łóżko do sypialni zdjęcie

Boxspring, czyli wygodne łóżko do sypialni

Nasze sypialnie zdobią różnego rodzaju łóżka. Wśród nich znaleźć można klasyczne drewniane, ale również kontynentalne. Jaka jest różnica pomiędzy nimi i które sprawdzą się w naszym pokoju nocnym?

Czytaj więcej

 
Zbuduj dom dla swojego Dziecka zdjęcie

Zbuduj dom dla swojego Dziecka

Zbuduj dom dla swojego Dziecka

Czytaj więcej

 
Trwała i bezpieczna podłoga do dziecięcego pokoju zdjęcie

Trwała i bezpieczna podłoga do dziecięcego pokoju

Drewniana podłoga w pokoju najmłodszego członka rodziny. Brzmi abstrakcyjnie? Jeśli wziąć pod uwagę jak nieskomplikowana jest pielęgnacja tego naturalnego materiału, pomysł nie wydaje się oderwany od rzeczywistości. Za drewnem przemawiają także inne jego cechy, choćby fakt, iż jest to uniwersalny i bezpieczny surowiec, który doskonale tłumi odgłosy zabaw maluchów i… tupanie nastolatków.

Czytaj więcej

 
Jakie kolory sprawdzą się w sypialni? zdjęcie

Jakie kolory sprawdzą się w sypialni?

Delikatny róż, subtelny błękit, głęboki granat, stalowa szarość – to kolory, które wprowadzają do wnętrz naszych mieszkań „powiew” świeżości oraz rozkoszny błogostan. Z jednej strony są świetnym tłem dla mebli, z drugiej – idealnie sprawdzą się w roli tkanin tapicerskich czy drobnych dodatków. Chłodne odcienie łączą w sobie pewnego rodzaju wyrafinowanie, bezpretensjonalność oraz beztroskę. Podpowiadamy, jak w ciekawy sposób wprowadzić je do wnętrza sypialni.  

Czytaj więcej

 
Vaillant podarowuje ciepło podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zdjęcie

Vaillant podarowuje ciepło podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Dzięki pomocy firmy Vaillant kolejne domy podopiecznych SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju są jeszcze cieplejsze. 

Czytaj więcej

 
Poznaj 5 jesiennych trendów w sypialni zdjęcie

Poznaj 5 jesiennych trendów w sypialni

Pożegnanie kalendarzowego lata zbliża się wielkimi krokami – już niedługo dni staną się znacznie krótsze i nieco chłodniejsze. Jakie trendy wnętrzarskie przywitamy wraz z nadejściem nowej pory roku? Przygotowaliśmy kilka modnych inspiracji, które pomogą wprowadzić do sypialni przytulną atmosferę, aby cieszyć się każdą chwilą długich wieczorów, spędzonych w zaciszu domu.

Czytaj więcej

 
Drutex angażuje się w inicjatywy na rzecz dzieci zdjęcie

Drutex angażuje się w inicjatywy na rzecz dzieci

W niedzielę 11 czerwca odbędą się w Słupsku dwie wyjątkowe imprezy skierowane do najmłodszych, a mianowicie Dziecięce Wyścigi Kolarskie oraz Dziecięcy Pchli Targ.

Czytaj więcej

 
Sypialnia w stylu nowojorskiego Upper East Side zdjęcie

Sypialnia w stylu nowojorskiego Upper East Side

Odpoczynek w mieście, które podobno nigdy nie zasypia, może być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego nowojorska sypialnia to miejsce, w którym wysmakowany styl spotyka się z funkcjonalnością i niebywałą wygodą. Główną rolę odgrywa w niej oczywiście królewskie łoże!

Czytaj więcej

 
Zimowe feng shui w sypialni zdjęcie

Zimowe feng shui w sypialni

Równowaga i harmonia we wnętrzu sypialni jest tak ważna, jak w żadnym innym pomieszczeniu. Zwłaszcza w chłodne zimowe miesiące, kiedy to właśnie w domu spędzamy najwięcej czasu, wygrzewając się i odpoczywając. Dlaczego warto zaplanować zimową aranżację sypialni? I o czym należy pamiętać podczas tworzenia przytulnego miejsca odpoczynku? Oto 6 zasad zimowego feng shui w sypialni!

Czytaj więcej

 
Ponieważ każdy potrzebuje ciepłego domu: Vaillant wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zdjęcie

Ponieważ każdy potrzebuje ciepłego domu: Vaillant wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Vaillant przekazał SOS Wiosce Dziecięcej w Biłgoraju pomoc w formie nowoczesnych systemów grzewczych. Projekt stanowi element długofalowej współpracy pomiędzy Vaillant i Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce, które na co dzień opiekuje się dziećmi opuszczonymi, osieroconymi oraz pochodzącymi z rodzin zagrożonych rozpadem.

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI wspólnie z 150 firmami pomaga małym sercom! zdjęcie

WIŚNIOWSKI wspólnie z 150 firmami pomaga małym sercom!

Ponad 150 firm postanowiło dołączyć do ogólnopolskiej akcji „Razem ratujmy małe serdusz-ka” i wspólnie z marką WIŚNIOWSKI wesprzeć klinikę kardiochirurgii dziecięcej w Prokocimiu.

Czytaj więcej

 
Cramo i SOS Wioski Dziecięce zdjęcie

Cramo i SOS Wioski Dziecięce

Czy wiesz, że na świecie aż 153 000 000 dzieciaków nie ma rodziców?

Czytaj więcej

 
Wspólnie zapewniamy dzieciom ciepły dom zdjęcie

Wspólnie zapewniamy dzieciom ciepły dom

Trudno sobie wyobrazić co czują dzieci, które muszą opuścić dom rodzinny, niepewne swego losu czekają na decyzję sądu. Takimi dziećmi opiekujemy się w „Puchatkach” - Rodzinnych Domach Czasowego Pobytu.

Czytaj więcej

 
Pokój ucznia umeblowany klockami zdjęcie

Pokój ucznia umeblowany klockami

Mali uczniowie w pokoju, który urządzony jest kolorowymi meblami przypominającymi plastikowe klocki, będą nie tylko chętniej bawić się, ale także odrabiać lekcje. Rodzice zakupić mogą biurko, regały czy komody, które tak jak klocki, można w dowolny sposób składać.

Czytaj więcej

 
 Dlaczego warto kupić szafki nocne drewniane? zdjęcie

Dlaczego warto kupić szafki nocne drewniane?

W centralnym miejscu każdej sypialni jest łóżko. Dla zwiększenia wygody warto też pomyśleć o szafkach nocnych. Jak podejść do ich wyboru?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 129