Artykuł Dodaj artykuł

Zbuduj dom dla swojego Dziecka

Zbuduj dom dla swojego Dziecka

Urządzenie pokoju dla swojego dziecka to wielkie wyzwanie. Maluch musi się czuć bezpiecznie w pomieszczeniu. Przestrzeń powinna być przystosowana do jego potrzeb i możliwości. W dzisiejszych czasach istnieje tak dużo możliwości, że z pewnością każdy rodzic będzie mógł stworzyć wspaniałe królestwo dla swojego dziecka. Zbuduj je razem ze swoim dzieckiem!

Wybór łóżka

Jak nie trudno się domyślić, jednym z najważniejszych elementów, jakie muszą się znaleźć w każdym pokoju dziecięcym, jest łóżko. 

Zbuduj dom dla swojego Dziecka

Oczywiście, można zdecydować się na najprostszy wariant, jednak z pewnością ciekawsze modele ułatwią samodzielne zasypianie i sprawią, że maluch nie będzie się bał zostać sam. 

Zbuduj dom dla swojego Dziecka

Drewniane łóżko domek ze sklepu Edinos.pl

Ciekawym rozwiązaniem są magiczne łóżka dla dzieci wykonane z naturalnego drewna. Przede wszystkim zapewniają one 100% bezpieczeństwo i funkcjonalizm. Ponadto meble z najnowszej kolekcji sprawią wielką radość, każdemu małemu człowiekowi. Wszystko dlatego, że każde łóżko wykonane jest z dbałością o najmniejsze szczegóły, a swoją formą przypomina domek! Każde dziecko pokocha nowe miejsce do spania i nie będzie chciało nocować nigdzie indziej!

Dlaczego warto zdecydować się na wybranie łóżka w kształcie domku?

Dziecięce łóżka domek to wyjątkowo zachwycające i ciekawe rozwiązanie. Przede wszystkim meble te są bardzo bezpieczne i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Naturalne drewno, które wykorzystano prezentuje się niebywale pięknie, jest ono także bardzo solidne i wytrzymałe. Do większości modeli wykorzystuje się drewno sosnowe pierwszej klasy. Jest to wysoko ceniony materiał, który dzięki właściwością antystatycznym nie przyciąga kurzu. Wszelkie powierzchnie są dokładnie oszlifowane i polerowane. Ponadto ich stelaż jest niezwykle solidny i stabilny. Poszczególne elementy są połączone stabilnymi stelażami i specjalnymi ocynkowanymi wkrętami. 

Zbuduj dom dla swojego Dziecka

W ofercie sklepów można znaleźć bardzo szeroką ofertę drewnianych łóżek dla dzieci w kształcie domków. Poszczególne modele różnią się od siebie m.in. rozmiarami, dzięki czemu można doprać odpowiednie łóżko dla każdego dziecka. Warto podkreślić, że montaż łóżek jest jest bardzo szybki i prosty. Z powodzeniem można zaangażować do pracy przy składaniu także dziecko! Ciekawą możliwością są łóżeczka piętrowe, które pomieszczą dwójkę dzieci. Drabinki są bardzo mocna i solidne, dlatego maluchy bezpiecznie mogą się wspinać na wyższe piętro.

Łóżko w kształcie domku - dla kogo?

Łóżka dziecięce w kształcie domków to świetne rozwiązanie także do pokoju młodzieżowego. Prezentuje się ono tak ciekawie, że z pewnością może pełnić ciekawą dekorację pomieszczenia. Sam stelaż można w dowolny sposób udekorować i nadać mu indywidualny i unikatowy styl! Warto zaznaczyć, że stelaże łóżek można także wykorzystać jako garderobę. Wystarczy tylko powiesić tam wieszak z ubraniami i inne dodatki. 

Drewniane łóżko to bardzo ciekawy i unikatowy mebel! Jest on utrzymany w bardzo minimalistycznym i skandynawskim stylu. Można mieć pewność, że dzięki niemu każdy pokój stanie się wyjątkowy.