Artykuł Dodaj artykuł

Webinarium praktyczne Zwiększanie efektywności energetycznej w instalacjach wod-kan

Wzrost cen energii oraz wody skłaniają do szukania rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu efektywności energetycznej instalacji wod-kan.

Webinarium praktyczne Zwiększanie efektywności energetycznej w instalacjach wod-kan

Wzrost cen energii oraz wody skłaniają do  szukania rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu efektywności energetycznej instalacji wod-kan.

Coraz więcej przedsiębiorstw komunalnych poszukuje rozwiązań i  technologii, które pozwolą zoptymalizować wydatki na energię oraz obniżyć koszty. W obliczu wysokich cen prądu, zmieniającego się klimatu oraz coraz powszechniejszych suszy, konieczne jest wdrażanie rozwiązań, które pozwolą zwiększyć wydajność instalacji przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów jej eksploatacji. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium poświęconym zwiększaniu efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach wod-kan. Wydarzenie odbędzie się 29 kwietnia w godzinach 9.00-12:30 

Podczas webinarium dowiesz się: 

  • Jakie są podstawy prawne do wprowadzania rozwiązań OZE w instalacjach wod-kan,
  • W jakim celu robić audyt i jak wykorzystać zebrane w nim dane,
  • Jakie są dobre przykłady i rozwiązania zwiększające efektywność w instalacjach wod-kan
  • Czy samowystarczalność energetyczna instalacji wod-kan jest możliwa,
  • W jaki zagospodarować nadwyżki energii

Webinarium skierowane jest do zarządzających i pracowników instalacji oczyszczania ścieków i uzdatniania wody, sieci kanalizacyjnych i wodociągowych.

OFERTA SPECJALNA! W przypadku zgłoszenia uczestnika w cenie regularnej 199 zł netto, otrzymacie Państwo bezpłatne zaproszenie na webinarium dla drugiej osoby z Waszego zakładu.

Podobne artykuły