Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

GERDA – Budowlana Firma Roku 2017

05-02-2018, 00:00

GERDA logo

Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas uroczystej XV gali Builder Awards, firma GERDA Sp. z o.o. została wyróżniona prestiżowym tytułem „Budowlana Firma Roku 2017”, a  Pan Prezes Zbigniew Mendel otrzymał tytuł "Osobowość Branży Budowlanej 2017".

Wyróżnienia Budowlana Firma Roku 2017 są przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder, firmom z branży budowlanej, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej, wyznaczają kierunki i trendy, stanowiąc zarazem wzór do naśladowania dla wielu przedsiębiorców.

Natomiast tytuł Osobowość Branży Budowlanej jest przyznawany przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder szefom firm – osobowościom branży, za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie inicjatyw istotnych dla rozwoju branży. Nagrodę w imieniu Pana Prezesa, odebrała Pani Katarzyna Łebkowska - Dyrektor Działu Marketingu i PR.

GERDA – Budowlana Firma Roku 2017

Źródło: Gerda Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Gerda Sp. z o.o.

GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć, z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły