Artykuł Dodaj artykuł

OKNOPLAST Budowlaną Firmą Roku 2014

OKNOPLAST już po raz kolejny zdobył tytuł Budowlana Firma Roku, przyznawany za wyjątkowe osiągnięcia w konkursie Builder Awards.

Logo OKNOPLASTOKNOPLAST już po raz kolejny zdobył tytuł Budowlana Firma Roku, przyznawany za wyjątkowe osiągnięcia w konkursie Builder Awards. Specjalne wyróżnienie otrzymał również prezes OKNOPLAST, Mikołaj Placek, za efektywne zarządzanie i dynamiczny rozwój firmy - lidera wśród producentów materiałów budowlanych w Polsce.

Redakcja oraz Rada Programowa miesięcznika Builder już po raz dwunasty wyłoniły firmy wyróżniające się na tle branży pod względem osiągnięć z minionego roku.

Logo Budowlana Firma Roku 2014Ugruntowana pozycja na polskim rynku budowlanym, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, to główne argumenty, które zadecydowały o przyznaniu statuetki spółce OKNOPLAST. Jury doceniło także wyróżniające na tle konkurencji osiągnięcia przedsiębiorstwa w 2014 roku oraz wysokiej jakości produkty.

Nagrody Buildera to nie tylko wyróżnienia dla firm, ale także dla zarządzających nimi ludzi – szefów przedsiębiorstw i organizacji, których odznaczają szczególne zdolności w zarządzaniu i sukcesy rynkowe oraz realizowane strategie marketingowe. Kapituła Konkursu Builder Awards uhonorowała Prezesa Mikołaja Placka specjalnym wyróżnieniem za efektywne budowanie przewagi konkurencyjnej firmy OKNOPLAST,  intuicję biznesową oraz przedsiębiorczość.

Jesteśmy usatysfakcjonowani, że znaleźliśmy się w ścisłej elicie firm, które mają największy wpływ na branżę budowlaną w naszym kraju. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem właściwego kierunku naszych działań, które koncentrują się na rozwoju produktu najwyższej jakości na rynku. Wyróżnienie specjalne jest dla mnie osobistym świadectwem efektywnego zarządzania biznesem, który przez 20 lat dostarczył ponad milionowej grupie Klientów produkty nowoczesne, bezpieczne i trwałe na lata. – skomentował Mikołaj Placek, Prezes Zarządu OKNOPLAST.

Podobne artykuły