Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Podziękowania dla Gerdy za wsparcie Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych

Podziękowania dla Gerdy za wsparcie Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych. W ramach kongresu Open Eyes Economy Summit odbyło się unikalne wydarzenie, Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA). 

Logo GERDA

Podziękowania dla Gerdy za wsparcie Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych. W ramach kongresu Open Eyes Economy Summit odbyło się unikalne wydarzenie, Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA). Uczestnicy mieli okazję poznać architektów z najlepszych krakowskich biur w ich codziennym środowisku pracy. Organizatorzy podziękowali firmie GERDA za wsparcie i zaangażowanie w powstawaniu tego festiwalu.

Kongres był zainicjowany przez prof. Jerzego Hausnera i skierowany do wszystkich zainteresowanych nowymi ideami i nowym modelem ekonomicznym, który może stać się receptą na wszelkie kryzysy, w tym także te, które dotyczą przestrzeni architektoniczno-urbanistycznej miasta. Kongres skupia znanych polityków i społecznych aktywistów, naukowców i studentów oraz dziennikarzy i artystów.

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych uzupełnia program główny kongresu OEES i jest jedną z ciekawszych propozycji dla ekspertów i słuchaczy sesji poświęconej miastu. Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych jest również skierowany do mieszkańców Krakowa oraz studentów. Przez dwa dni spotkań mieli oni okazję poznać najciekawszych architektów z najlepszych krakowskich biur w ich codziennym środowisku pracy oraz przyjrzeć się ich metodzie projektowej i badawczej. Była też okazja aby poznać spojrzenie na miasto, czy estetykę przestrzeni zurbanizowanej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia.

Chcemy, aby mieszkańcy miasta, studenci, goście kongresu mieli możliwość poznania procesu powstawania architektury, a tym samym uczyli się aktywnego uczestnictwa w debacie architektonicznej. Kreowanie otwartości, budowanie dialogu oraz zaufania społecznego, tworzenie platformy spotkań to bardzo ważne elementy FOPA - czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Podziękowania dla Gerdy za wsparcie Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych

Artykuł został dodany przez firmę

Gerda Sp. z o.o.

GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć, z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły