Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

ESQUERO. Doskonałość do kwadratu

Z jednej strony modna, nowoczesna linia i idealna wysokość, z drugiej zaś praktyczne rozwiązania, które ułatwiają ukrycie domowych kabli oraz utrzymanie czystości. Listwa przypodłogowa ESQUERO marki VOX z powodzeniem może pretendować do miana listwy doskonałej.

Z jednej strony modna, nowoczesna linia i idealna wysokość, z drugiej zaś praktyczne rozwiązania, które ułatwiają ukrycie domowych kabli oraz utrzymanie czystości. Listwa przypodłogowa ESQUERO marki VOX z powodzeniem może pretendować do miana listwy doskonałej.

ESQUERO. Doskonałość do kwadratu

Wybór podłogi to jeden z kluczowych momentów podczas aranżacji własnego domu lub mieszkania. Z reguły poświęcamy temu tematowi dużo naszego czasu i uwagi. Jak zwykle jednak "diabeł tkwi w szczegółach". Nawet najbardziej efektowna podłoga może znacznie stracić na urodzie z powodu źle dobranej listwy przypodłogowej, która powinna stanowić jej doskonałe wykończenie. A kwestie estetyczne to nie wszystko - dobrze dopasowana listwa stanowi sprytną skrytkę na kable oraz skuteczną ochronę przed kurzem.

Projektantom listwy przypodłogowej ESQUERO marki VOX udało się stworzyć produkt skrojony na miarę stylowych mieszkań i domów. Kwadratowy profil listwy idealnie wpisuje się w najnowsze trendy w tej dziedzinie. ESQUERO ma też idealną wysokość (6,66 cm), dzięki czemu z jednej strony umiejętnie podkreśla piękno podłogi, z drugiej zaś dodaje wnętrzu delikatnie klasycznego wyglądu. Listwa ESQUERO dostępna jest w szerokiej gamie 12 dekorów, które wyselekcjonowane zostały na podstawie najczęściej kupowanych odcieni i gatunków podłóg. Oczywiście nie mogło zabraknąć uniwersalnej bieli, która koresponduje praktycznie z każdym rodzajem podłogi. Wystarczy wymiana dotychczasowej listwy przypodłogowej na białą ESQUERO, aby nadać wnętrzu zupełnie nowego charakteru. Jest to efektowny i szybki pomysł na odświeżenie wyglądu mieszkania bez konieczności kosztownej wymiany samej podłogi. Poza bielą, klienci mogą wybierać także spośród modnych szarości, odcieni miodu czy ciepłego brązu, inspirowanych rozmaitymi gatunkami drewna, w tym platanem, dębem czy sosną w różnych wybarwieniach.

ESQUERO. Doskonałość do kwadratu

Marka VOX znana jest nie tylko z promowania dobrego designu, ale również bardzo praktycznych i wygodnych pomysłów zwiększających komfort użytkowania. Nie inaczej jest w przypadku ESQUERO. Listwa wyposażona została w komorę na kable, w której bezproblemowo możemy ukryć przewody elektryczne, komputerowe, TV etc. To rozwiązanie ma niebagatelny wpływ na estetykę pomieszczenia, ale też  utrzymanie w nim czystości. ESQUERO doskonale przylega do ściany i podłogi. Rant listwy wykończony jest specjalnymi gumkami, które uniemożliwiają dostawanie się pod listwę kurzu i brudu. Istotną zaletą listy ESQUERO jest prosty i intuicyjny montaż. Instalacja przebiega szybko i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Ponadto, niewidoczne są elementy montażowe (wkręty), które ukryte zostały w komorze  na kable. Producent pomyślał również o szerokiej gamie akcesoriów, które funkcjonalnie i estetycznie współgrają z listwą. Narożniki, łączniki i zaślepki są idealnie dopasowane do  jej profilu, dzięki czemu nie odstają od listwy, a całość wykończenia prezentuje się bardzo elegancko.

ESQUERO. Doskonałość do kwadratu ESQUERO. Doskonałość do kwadratu

 

Podobne artykuły