Wynik wyszukiwania

 
Pracownia ARCHIPELAG i marka VOX razem dla domów marzeń zdjęcie

Pracownia ARCHIPELAG i marka VOX razem dla domów marzeń

Nie jest tajemnicą, że najlepiej czujemy się we wnętrzach, które są źródłem spokoju i enklawą dobrej energii.

Czytaj więcej

 
Partnerzy VOX gotowi na nowy sezon zdjęcie

Partnerzy VOX gotowi na nowy sezon

300 firm i blisko 1000 przedstawicieli partnerów biznesowych odwiedziło na przełomie lutego i marca Targi VOX.

Czytaj więcej

 
Powrót do źródeł  - proste wnętrza z VOX zdjęcie

Powrót do źródeł - proste wnętrza z VOX

Coraz chętniej wybieramy proste rozwiązania i doceniamy nieskomplikowane produkty. To tak, jakbyśmy poszukiwali spokoju u źródeł: w surowych materiałach, rzemieślniczym stylu, autentyzmie. Sposób na proste wnętrza? Postawmy na niezbędne minimum dekoracyjności i naturalne wykończenia.

Czytaj więcej

 
Kolekcja Ribbon od VOX  – nowy pomysł na meble zdjęcie

Kolekcja Ribbon od VOX – nowy pomysł na meble

Subtelne. Lekkie. Prawie unoszące się w powietrzu. Poszczególne elementy wyglądają jakby owijały się wokół siebie i łączyły na wzór przeplatającej się wstęgi. Nowa kolekcja Ribbon od marki VOX jest już dostępna w sprzedaży i pokazuje nowe drogi projektowania mebli oraz wnętrz.

Czytaj więcej

 
Tutaj dobrze się pracuje. Produkty marki VOX do biura zdjęcie

Tutaj dobrze się pracuje. Produkty marki VOX do biura

Inwestycja w biurowe wnętrza jest tak samo istotna jak w nowoczesny sprzęt komputerowy, flotę samochodów czy pakiety socjalne. Szeroka i wysokiej jakości oferta mebli oraz produktów aranżacyjnych dostępnych na rynku sprawia, że nowocześnie zaaranżowane biuro nie musi być tylko domeną wielkich korporacji. Co więcej, może powstać bez generalnego remontu.

Czytaj więcej

 
Viterra – nowe podłogi winylowe marki VOX! zdjęcie

Viterra – nowe podłogi winylowe marki VOX!

Elementom wyposażenia wnętrza stawiamy coraz to wyższe wymagania. Nawet podłoga musi spełniać szereg funkcji od użytkowych po estetyczne. Vittera to nowe podłogi winylowe od VOX – produkt wysokiej jakości, idealny do wszystkich domowych pomieszczeń.

Czytaj więcej

 
Najważniejsze jest ukryte. Nowy panel z ukrytą wentylacją od VOX zdjęcie

Najważniejsze jest ukryte. Nowy panel z ukrytą wentylacją od VOX

Aby dach spełniał wszystkie swoje funkcje i służył nam przez lata, konieczna jest jego prawidłowa wentylacja. VOX wprowadził właśnie do oferty systemu podbitki dachowej Infratop nowy panel SV-09/SVP-09. To opatentowane rozwiązanie łączy innowacyjny kształt z funkcją ukrytej wentylacji.

Czytaj więcej

 
TULI od VOX – nowość dla małych odkrywców zdjęcie

TULI od VOX – nowość dla małych odkrywców

Meble, które pomagają poznawać świat, wzmacniają samodzielność i kreatywność, a jednocześnie gwarantują dużą swobodę. VOX prezentuje kolekcję dla maluchów o wdzięcznej nazwie TULI – z przedmiotami dostosowanymi do niewielkich rączek i stale rozwijającej się motoryki.

Czytaj więcej

 
Drzwi Siesta Line od VOX. Klasyka z nutą ekstrawagancji zdjęcie

Drzwi Siesta Line od VOX. Klasyka z nutą ekstrawagancji

Wymiana drzwi to niekiedy konieczność, a czasami dobry sposób na metamorfozę wnętrza. Przy ich wyborze warto pamiętać, aby swoim wyglądem nie determinowały pozostałych elementów wystroju, a wręcz przeciwnie efektownie współgrały z pomieszczeniami utrzymanymi w różnych klimatach.

Czytaj więcej

 
Najbardziej osobiste meble świata. Nowości marki VOX dla młodzieży zdjęcie

Najbardziej osobiste meble świata. Nowości marki VOX dla młodzieży

Przestrzeń pokoju młodzieżowego to miejsce intensywnego czasu dorastania: zabaw, nauki, odpoczynku, spotkań z przyjaciółmi i spędzania czasu tylko z samym sobą. Miejsce, które powinno dawać nastolatkowi jak najlepsze warunki do rozwoju, stworzone na miarę jego indywidualnych potrzeb. 

Czytaj więcej

 
Solidne podstawy. Wybierz podłogę dla siebie zdjęcie

Solidne podstawy. Wybierz podłogę dla siebie

Domowa podłoga mierzy się z licznymi wyzwaniami: intensywnym użytkowaniem w przedpokoju, przesuwaniem mebli w salonie, wilgocią w łazience. Jak wybrać podłogę odpowiednią do każdego z tych wnętrz? Podpowiada Piotr Szczęśniak, ekspert techniczny marki VOX.

Czytaj więcej

 
Cały dom, jedna podłoga zdjęcie

Cały dom, jedna podłoga

Wnętrze z jednorodną podłogą we wszystkich pomieszczeniach robi niesamowite wrażenie.

Czytaj więcej

 
Do nauki, pracy i zabawy. Cztery zasady urządzania home office zdjęcie

Do nauki, pracy i zabawy. Cztery zasady urządzania home office

Równowaga między życiem rodzinnym, a zawodowymi obowiązkami jest bardzo ważna. Ale jak ją osiągnąć, gdy praca, nauka i codzienne wyzwania rozgrywają się w jednej przestrzeni mieszkania? Dobra organizacja i samodyscyplina są podstawą sukcesu. Aby je osiągnąć przyda się nam subtelne wsparcie w postaci planu na wnętrze oraz kilku użytecznych, domowych dodatków.

Czytaj więcej

 
Harmonia we wnętrzu. Przewodnik VOX zdjęcie

Harmonia we wnętrzu. Przewodnik VOX

Stworzenie harmonijnego wnętrza, w którym wszystkie elementy ze sobą współgrają, to nie lada wyzwanie. Aby przyjemność aranżacji mieszkania nie zamieniła się w przytłaczający obowiązek, marka VOX przygotowała kilka stylistycznych porad.

Czytaj więcej

 
Biała listwa. Niezastąpiony klasyk od VOX zdjęcie

Biała listwa. Niezastąpiony klasyk od VOX

Dawniej uważana za mało istotny detal wnętrza, dziś – potrafi poważnie namieszać w głowie i być źródłem niekończących się dylematów. Listwa przypodłogowa zyskała status elementu nie mniej ważnego niż podłoga czy drzwi. I słusznie! 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 136