Artykuł Dodaj artykuł

W [od]cieniu dębu – nowy dekor bram garażowych firmy Normstahl Dąb Grafitowy

Bogactwo wzorów nowej linii pokryć bram garażowych Nature firmy Normstahl otwiera cały wachlarz możliwości aranżacyjnych. Klasyczny, ciemny kolor dekoru Dąb Grafitowy w połączeniu ze strukturą przypominającą naturalne drewno sprawi, że brama idealnie będz

 

normstahl.logo.250909.gif

Bogactwo wzorów nowej linii pokryć bram garażowych Nature firmy Normstahl otwiera cały wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Klasyczny, ciemny kolor dekoru Dąb Grafitowy w połączeniu ze strukturą przypominającą naturalne drewno sprawi, że brama idealnie będzie komponowała się z każdym stylem architektonicznym. Co więcej, nowoczesny design bram garażowych firmy Normstahl idzie w parze z oszczednością przestrzeni, funkcjonalnością i bezpieczeństwem.

Dekor Dąb Grafitowy – brama z charakterem

normstahl.2093.210710.jpg
Nowy dekor Dąb Grafitowy dla
bram TOP i EURO, fot. Normstahl

Dekor Dąb Grafitowy jest jednym z 10 nowych pokryć bram garażowych proponowanych przez firmę Normstahl. Innowacyjny odcień poszycia jest nie tylko praktyczny, ale stanowi także niezwykle efektowny element dekoracyjny całego domu.

Dąb jest symbolem siły i niezłomności, dlatego też świetnie pasuje do ascetycznych, surowych projektów architektonicznych, które nie potrzebują dodatkowych ozdób.

Szlachetna barwa dekoru sprawia, że brama w tym odcieniu bardzo dobrze prezentuje się także w klasycznych budynkach, podkreślając ich naturalny design. Struktura poszycia, która do złudzenia przypomina naturalne drewno powoduje, że nasz dom zyskuje nowy, bardziej interesujący wygląd. Brama Normstahl w nowym odcieniu grafitowego dębu może być dopełnieniem koloru fasady, dachu czy stolarki okiennej, jak również można ją zestawić z bardziej intensywnymi kolorami, tworząc niepowtarzalne połączenie barw natury.

Bramy segmentowe z linii EURO i TOP firmy Normstahl – bezpieczeństwo i funkcjonalność

Bramy segmentowe górne EURO firmy Normstahl stanowią połączenie nowoczesnego wzornictwa oraz sprawdzonej konstrukcji bram garażowych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną. Możliwość indywidualnego dobrania wymiaru bramy sprawia z kolei, że mogą one być montowane we wszystkich rodzajach garaży ze szczególnym uwzględniniem tych o niewielkiej powierzchni. Funkcjonalne otwieranie panelu pionowo do góry umożliwia wykorzystanie niemal całego otworu garażowego bez zajmowania dodatkowego miejsca.

Z kolei bramy segmentowe boczne typu TOP firmy Normstahl charakteryzuje wysoka oszczędność przestrzeni, gdyż nie zabierają one powierzchni podsufitowej ani terenu przed garażem. Przesuwne drzwi wyposażone w ciche, łożyskowe rolki jezdne dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Zaletą bram linii EURO i TOP firmy Normstahl jest możliwość dostosowania kształtu bramy do otworu wjazdowego. Idealne dopasowanie sprawia, że wykorzystamy pełną wysokość i szerokość przejazdową otworu garażowego. Gładka powierzchnia poszycia grafitowego dębu wykonana jest z wysokogatunkowej folii, która zapewni nie tylko estetykę, ale także ochroni bramę przed niepożadanymi skutkami promieniowania i zmiennych warunków atmosferycznych.

Linia dziesięciu nowych dekorów NATURE firmy Normstahl czerpie inspiracę z natury. Wsród ośmiu drewnopodobnych poszyć warto zwrócić szczególną uwagę na Dąb Grafitowy. Nowa propozycja firmy Normstahl to nie tylko uczta dla oka wysublimowanego estety, ale także ukłon w stronę miłośników tradycji i niewyszukanej elegancji. Co więcej, wybór bram z oferty firmy Normstahl zapewni nam nowoczesny wygląd domu, jak również pozwoli bezpiecznie i komfortowo korzystać z garażu.

Bramy sekcyjne górne EURO w odcieniu Dąb Grafitowy:

Normstahl EUROLINE – ISO, Normstahl EUROTWIN – ISO, cena od 2990 zł netto
Normstahl EUROSTYLE – ISO, Normstahl EUROTREND – ISO, cena od 3120 zl netto
Normstahl EUROFLAIR – ISO, Normstahl EUROCLASSIC – ISO, cena od 3340 zł netto
Normstahl EUROSTYLE DESIGN – ISO, cena od 3269 zł netto (PROMOCJA DO 31 sierpnia br.)
Brama sekcyjna boczna TOP w odcieniu Dąb Grafitowy:
Normstahl TOPLINE, TOPTREND, TOPTWIN, cena od 3760 zł netto
Normstahl TOPFLAIR, TOPSTYLE, TOPCLASSIC, cena od 3880 zł netto
Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60,
www.normstahl.pl

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły