Artykuł Dodaj artykuł

Brama w nowym wymiarze- BaseMatic firmy Normstahl Entrematic

Brama garażowa powinna sprostać wielu wymaganiom technicznym. Warto ją jednak również dopasować do koloru elewacji i aranżacji otoczenia domu.

 

Brama garażowa powinna sprostać wielu wymaganiom technicznym. Warto ją jednak również dopasować do koloru elewacji i aranżacji otoczenia domu. Wybór łączącego te cechy modelu ułatwią rozwiązania firmy Normstahl Entrematic, której specjaliści opracowują innowacyjne i ekonomiczne bramy garażowe.

Funkcjonalność, atrakcyjna estetyka oraz łatwa obsługa to tylko niektóre zalety nowej bramy automatycznej BaseMatic – która doda uroku nowym i starszym budynkom.

Brama garażowa BaseMatic firmy Normstahl Entrematic to synteza idealnej konstrukcji, bezproblemowej pracy, a także atrakcyjnego wyposażenia – i to wszystko w ekonomicznym wydaniu. Warto przede wszystkim podkreślić, że 42 mm panel bramy zapewnia idealną izolacyjność cieplną. Współczynnik przenikania ciepła (U) dla zamontowanej bramy o powierzchni 10m2 wynosi jedynie 1W/m2K, co wyraźnie wpływa na redukcję kosztów zużycia energii. Konstrukcja bramy została oparta na nowo opracowanych ościeżnicach, a także ułożyskowanych rolkach, które zmniejszają opór i eliminują hałas podczas pracy. Co godne podkreślenia, rozwiązanie to jest bezobsługowe.

Z kolei łączenia paneli zostały tak skonstruowane, aby wyeliminować możliwe przytrzaśnięcie palców. Brama BaseMatic firmy Normstahl Entrematic dostępna jest w 4 rozmiarach: 2400x2000mm, 2400x2125mm, 2500x2000mm i 2500x2125mm w modelach Line i Trend. Wszystkie panele posiadają całkowicie wykończoną powierzchnię woodgrain, która jest niezwykle wytrzymała.

Brama BaseMatic dostępna jest w modnym kolorze - biały komunikacyjny, zbliżony do RAL 9016. Ta oryginalna barwa pozwala na montaż bramy Normstahl Entrematic w nowoczesnej zabudowie, jak również w bardziej klasycznych nieruchomościach. Nieprzecenioną zaletą bramy BaseMatic jest fakt, że jest ona oferowana w wersji automatycznej, dzięki czemu dba o wygodę użytkowników.

Co więcej, automat do bramy dostępny jest w cenie bramy. Automatyka „Easylift“ o mocy startowej 500N z funkcją automatycznego wykrywania przeszkody zadba o bezpieczeństwo mieszkańców. Dodatkowo w komplecie razem z bramą i automatem dostępne są 2 3-kanałowe piloty. Oznacza to, że decydując się na BaseMatic firmy Normstahl Entrematic otrzymujemy kompletnie wyposażoną automatyczną bramę garażową, która zagwarantuje odpowiednią ochronę naszego mienia i zadba o komfort użytkowników garażu.

Garaż to miejsce, które najczęściej stanowi schronienie dla samochodu, motoru, rowerów czy ogrodowych narzędzi. Aby spełniał oczekiwania mieszkańców oraz swoje funkcje, musi być odpowiednio zaplanowany, dobrze zbudowany, ale przede wszystkim właściwie wyposażony i dobrze zabezpieczony. Firma Normstahl Entrematic proponuje automatyczną bramę BaseMatic, która nie tylko stanie na drodze nieproszonym gościom, ułatwi korzystanie z garażu, ale także doda uroku naszemu domowi.

Automatyczna brama garażowa BaseMatic firmy Normstahl Entrematic, cena netto od 2 399 zł

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły