Wynik wyszukiwania

 
Normstahl Entrematic przedłuża promocję bram garażowych Satin! zdjęcie

Normstahl Entrematic przedłuża promocję bram garażowych Satin!

Brama garażowa Satin firmy Normstahl Entrematic cieszy się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów. Główne zalety tego rozwiązana to solidna konstrukcja, funkcjonalność, jak również elegancki wygląd.

Czytaj więcej

 
Normstahl Entrematic poszerza ofertę o produkty dla przemysłu zdjęcie

Normstahl Entrematic poszerza ofertę o produkty dla przemysłu

Firma Normstahl Entrematic od wielu lat oferuje bramy garażowe, napędy, układy sterowania, jak również akcesoria do bram. Rozwiązania te cechuje funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania oraz doskonała estetyka. Wprowadzanie innowacyjnych technologii i ciągły rozwój produktów powoduje, że oferta Normstahl Entrematic stale się rozszerza. W najbliższym czasie do gamy produktów sygnowanych marką Normstahl Entrematic, dołączą rozwiązania opracowane z myślą o przemyśle – bramy oraz systemy przeładunkowe.

Czytaj więcej

 
Funkcjonalna, dynamiczna, estetyczna – nowa brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic zdjęcie

Funkcjonalna, dynamiczna, estetyczna – nowa brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic

Inwestorzy często chcą połączyć maksymalną funkcjonalność z indywidualnością bramy garażowej. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Normstahl Entrematic, której najnowszy produkt stwarza szerokie możliwości kreacji wejścia do garażu.

Czytaj więcej

 
Drzwi przejściowe w bramie Secura firmy Normstahl Entrematic - z myślą o bezpieczeństwie i komforcie zdjęcie

Drzwi przejściowe w bramie Secura firmy Normstahl Entrematic - z myślą o bezpieczeństwie i komforcie

Wielu inwestorów planujących montaż bramy garażowej przykłada niezwykłą wagę do spójnej estetyki fasady budynku. Zaletą wejścia do garażu powinna być również funkcjonalność rozwiązania oraz komfortowe i bezpieczne korzystanie z bramy. Efekt ten można osiągnąć dzięki bramie garażowej Secura firmy Normstahl Entrematic z drzwiami przejściowymi, które są harmonijnie dopasowane do całej konstrukcji, a także gwarantują niezawodną pracę podczas każdorazowego zamykania i otwierania.

Czytaj więcej

 
Secura Normstahl Entrematic – nowoczesna brama garażowa w najlepszej cenie zdjęcie

Secura Normstahl Entrematic – nowoczesna brama garażowa w najlepszej cenie

Wysokiej klasy brama garażowa powinna przede wszystkim strzec dostępu do naszego samochodu oraz innych przedmiotów przechowywanych w garażu. Mechanizm otwierający i zamykający musi gwarantować szybkie i bezpieczne sterowanie bramą. Nie można zapominać, że brama garażowa jest także elementem wpływającym na estetykę domu. Dlatego też warto wybrać rozwiązanie dopasowane do bryły budynku, jej kolorystyki i architektury. Wszystkie te zalety łączy w sobie brama sekcyjna Secura firmy Normstahl Entrematic. Tylko teraz, dzięki promocji cenowej „Komfortowy Pakiet”, możemy kupić ją w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej

 
Solidne i energooszczędne bramy przemysłowe Normstahl Entrematic zdjęcie

Solidne i energooszczędne bramy przemysłowe Normstahl Entrematic

Przemysłowe bramy segmentowe firmy Normstahl Entrematic to niezawodne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań w warsztatach samochodowych, halach magazynowych lub garażach dla większych pojazdów. Bramy otwierają się do góry, dzięki czemu otwór wjazdowy nie jest pomniejszony, a przestrzeń przed i za otworem wjazdowym - w pełni zachowana. Jest to gwarancja płynnego przebiegu pracy oraz minimalizacja niebezpieczeństwa uszkodzeń. Bramy przemysłowe firmy Normstahl Entrematic można dopasować do każdego budynku nowo powstającego lub już istniejącego.

Czytaj więcej

 
Brama w nowym wymiarze- BaseMatic firmy Normstahl Entrematic zdjęcie

Brama w nowym wymiarze- BaseMatic firmy Normstahl Entrematic

Brama garażowa powinna sprostać wielu wymaganiom technicznym. Warto ją jednak również dopasować do koloru elewacji i aranżacji otoczenia domu.

Czytaj więcej

 
Normstahl zmienia nazwę i logo zdjęcie

Normstahl zmienia nazwę i logo

Firma Normstahl – oferująca zautomatyzowane produkty do zastosowań we wjazdach w domu oraz w przemyśle – zmienia nazwę na Normstahl Entrematic. Ma to bezpośredni związek z włączeniem przedsiębiorstwa w struktury ASSA ABLOY Entrance Systems. W skład grupy została włączona również specjalizująca się w rozwiązaniach dla przemysłu firma Crawford, której nowa nazwa to Crawford ASSA ABLOY.

Czytaj więcej

 
Ciepła brama garażowa Normstahl Entrematic idealna nie tylko zimą zdjęcie

Ciepła brama garażowa Normstahl Entrematic idealna nie tylko zimą

Zimą szczególnie dotkliwe są niskie temperatury - to nie tylko dla człowieka, ale także dla samochodu. Oznaką tego mogą być problemy z odpaleniem auta czy też zaszronionymi szybami.

Czytaj więcej

 
Do garażu jeden krok - brama sekcyjna Euro Normstahl Entrematic z drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step” zdjęcie

Do garażu jeden krok - brama sekcyjna Euro Normstahl Entrematic z drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step”

W jaki sposób dostać się do wnętrza garażu, nie otwierając bramy garażowej? Najlepszym rozwiązaniem jest brama sekcyjna EURO z nowymi drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step” od Normstahl Entrematic. Rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim nowoczesne i niezwykle funkcjonalne, bo umożliwia swobodne wejście do garażu w dowolnym momencie.

Czytaj więcej

 
Ciepła brama Normstahl - strażnik ciepła w garażu zdjęcie

Ciepła brama Normstahl - strażnik ciepła w garażu

Garaż powinien być zabezpieczony przed utratą cennego ciepła podobnie jak budynek mieszkalny. Jest to szczególnie istotnie w garażach bezpośrednio przylegających do domu. By w pełni kontrolować temperaturę wewnątrz garażu oraz szczelność wejścia warto zdecydować się na ocieploną bramę z dodatkami poprawiającymi izolacyjność stolarki otworowej. O rozwiązaniach firmy Normstahl Entrematic mówi jej Dyrektor Zarządzający - Michał Baranowicz.

Czytaj więcej

 
Normstahl Center także we Wrocławiu! zdjęcie

Normstahl Center także we Wrocławiu!

8 kwietnia 2011 roku został otwarty nowy salon sprzedaży bram garażowych Normstahl Center we Wrocławiu. Wrocławski Normstahl Center oferuje bramy oraz automatykę do bram. Dodatkowo nowo otwarty salon gwarantuje profesjonalne doradztwo oraz pełen pakiet usług serwisowych i pogwarancyjnych.

Czytaj więcej

 
Satynowa elegancja z automatem – automatyczna brama garażowa g60 Satin firmy Normstahl Entrematic zdjęcie

Satynowa elegancja z automatem – automatyczna brama garażowa g60 Satin firmy Normstahl Entrematic

Brama garażowa to wizytówka każdego domu. Powinna spełniać zarówno wymagania techniczne, jak i estetyczne każdego użytkownika. Idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią solidność konstrukcji, bezpieczeństwo użytkowania oraz doskonałą jakość wykończenia, jest nowa automatyczna brama garażowa g60 Satin od Normstahl Entrematic. Ten model z automatyką sterującą pracą bramy zapewnia wygodę i komfort codziennego korzystania z garażu.

Czytaj więcej

 
Ekskluzywny duet Micro i Flair - atrakcyjne poszycia bramy Satin firmy Normstahl Entrematic zdjęcie

Ekskluzywny duet Micro i Flair - atrakcyjne poszycia bramy Satin firmy Normstahl Entrematic

Głównym zadaniem bramy garażowej jest ochrona samochodu, a także innych przedmiotów przechowywanych w garażu. Nie mniej ważną cechą bramy jest jej wygląd. Jest to szczególnie istotne, kiedy garaż jest częścią budynku mieszkalnego i jego wejście wpływa na estetykę domu.

Czytaj więcej

 
Brama Normstahl – z oknem na świat zdjęcie

Brama Normstahl – z oknem na świat

Bramy garażowe firmy Normstahl można wyposażyć w praktyczne i atrakcyjne przeszklenia. Użytkowe oraz estetyczne walory tego typu rozwiązania skutkują większą ilością światła w garażu oraz podkreślonym charakterem wejścia garażowego. Do wyboru mamy okna z motywem, design lub ekskluzywne, które dedykowane są bramom bocznym i górnym z oferty firmy Normstahl.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 76