Wynik wyszukiwania

 
Panasonic zaprasza na  szkolenia akredytacyjne dotyczące urządzeń klimatyzacyjnych zdjęcie

Panasonic zaprasza na szkolenia akredytacyjne dotyczące urządzeń klimatyzacyjnych

Panasonic to nie tylko znane i cenione pompy ciepła powietrze-woda, ale również urządzenia klimatyzacyjne. W tym roku firma stawia mocno na rozwój tej kategorii i wsparcie swoich Partnerów, zarówno dystrybutorów, jak i instalatorów.

Czytaj więcej

 
Awangardowy hotel butikowy LAVIDA w kurorcie PGA Catalunya wyposażony w najbardziej wydajne rozwiązania klimatyzacyjne Panasonic zdjęcie

Awangardowy hotel butikowy LAVIDA w kurorcie PGA Catalunya wyposażony w najbardziej wydajne rozwiązania klimatyzacyjne Panasonic

LAVIDA, nowoczesny, elegancki hotel nieopodal Girony, posiada najbardziej efektywne na rynku rozwiązania klimatyzacyjne firmy Panasonic, za które otrzymał prestiżową nagrodę BEST HOSPITALITY PROJECT w konkursie Panasonic PRO Awards 2018. System chłodzenia hotelu to połączenie 3-rurowych systemów ECO-i EX VRF dla pokoi gościnnych oraz 2-rurowych systemów ECO-i VRF dla obszarów wspólnych i jednostek UTA Kit, które razem skutecznie wentylują budynek.

Czytaj więcej

 
Niezależne wyniki testów potwierdzają skuteczność klimatyzatora firmy Panasonic z technologią nanoe™ X w hamowaniu aktywności nowego koronawirusa (SARS-CoV-2) zdjęcie

Niezależne wyniki testów potwierdzają skuteczność klimatyzatora firmy Panasonic z technologią nanoe™ X w hamowaniu aktywności nowego koronawirusa (SARS-CoV-2)

Firma Panasonic poinformowała, że Texcell, pierwsza w Europie globalna organizacja prowadząca badania na zlecenie, potwierdziła efekt hamujący aktywność nowego koronawirusa (SARS-CoV-2) przy użyciu klimatyzatora z technologią nanoe™ X.

Czytaj więcej

 
Systemy HVAC? Izoluj matą, powiedz „stop” stratom! zdjęcie

Systemy HVAC? Izoluj matą, powiedz „stop” stratom!

Na efektywność energetyczną obiektów wpływają nie tylko zaizolowane konstrukcje budowlane, lecz także urządzenia i przewody grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Czytaj więcej

 
Promocja Panasonic na urządzenia klimatyzacyjne Etherea zdjęcie

Promocja Panasonic na urządzenia klimatyzacyjne Etherea

Ruszyła promocja Panasonic na zakup domowych klimatyzatorów Etherea. Każdy, kto od 23 czerwca do 23 sierpnia br. kupi model z tej serii i zarejestruje zakup na stronie panasonicproclub.com otrzyma zwrot w wysokości 300 zł.

Czytaj więcej

 
Nowe urządzenia klimatyzacyjne Panasonic Etherea QKE  z klasą energetyczną A++ zdjęcie

Nowe urządzenia klimatyzacyjne Panasonic Etherea QKE z klasą energetyczną A++

Panasonic uzupełnił linię urządzeń klimatyzacyjnych Etherea o serię QKE, która zastąpiła serię PKE. Nowe jednostki charakteryzują się oceną klasy energetycznej A++ i  są w pełni zgodne z wymogami dyrektywy ErP. Etherea QKE znajdzie zastosowanie zarówno w nowych, jak i remontowanych obiektach wykorzystując istniejące układy oparte o czynnik chłodniczy R22.

Czytaj więcej

 
Urządzenia klimatyzacyjne z technologią Heatcharge od Panasonic zdjęcie

Urządzenia klimatyzacyjne z technologią Heatcharge od Panasonic

Panasonic zaprezentował nowe urządzenia klimatyzacyjne wyposażone w technologię Heatcharge, która wykorzystuje ciepło odpadowe do ogrzewania budynków. W efekcie urządzenie zużywa mniej energii niż standardowe pompy ciepła powietrze-powietrze, a jednocześnie jest mniej obciążające dla środowiska.

Czytaj więcej

 
Urządzenia klimatyzacyjne Panasonic już gotowe na nowe unijne normy zdjęcie

Urządzenia klimatyzacyjne Panasonic już gotowe na nowe unijne normy

Od 1 stycznia 2013 roku w Unii Europejskiej zacznie obowiązywać tzw. Dyrektywa ErP, która ma na celu ograniczenie zużycia energii m.in. przez urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne. Najnowsze produkty znajdujące się w ofercie Panasonic – m.in. z linii RAC (w tym Etherea) czy PACi – już spełniają wymogi postawione w nowych unijnych przepisach. Dzięki zastosowaniu okresowych współczynników efektywności użytkownicy będą mieli bardziej dokładne informacje na temat rzeczywistego zużycia energii przez urządzenia.

Czytaj więcej

 
Ponad 130 firm dołączyło już do Programu Akredytacji Panasonic  dla instalatorów zdjęcie

Ponad 130 firm dołączyło już do Programu Akredytacji Panasonic dla instalatorów

Od 1 kwietnia 2015 r. tylko firmy posiadające akredytacją Panasonic mogą oferować gwarancję producenta na jego urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła.

Czytaj więcej

 
Kolejne urządzenia klimatyzacyjne Panasonic kompatybilne z aplikacją IntesisHome zdjęcie

Kolejne urządzenia klimatyzacyjne Panasonic kompatybilne z aplikacją IntesisHome

Oprogramowanie IntesisHome, służące do sterowania klimatyzacją za pomocą urządzeń mobilnych, zostało dostosowane do pracy ze wszystkimi jednostkami z linii PACi, ECOi oraz Etherea PKE produkowanymi przez firmę Panasonic.

Czytaj więcej

 
Panasonic uruchamia narzędzie do szybkiego doboru klimatyzacji domowej zdjęcie

Panasonic uruchamia narzędzie do szybkiego doboru klimatyzacji domowej

Panasonic Heating & Cooling Solutions uruchomił nowe narzędzie internetowe Domestic AirCon Quick Selector zaprojektowane specjalnie po to, aby pomóc użytkownikom końcowym w znalezieniu najlepszego klimatyzatora, a instalatorom w uzyskaniu tabel multi-split za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Czytaj więcej

 
Panasonic ogłasza całkowite przejście na czynnik chłodniczy R32 zdjęcie

Panasonic ogłasza całkowite przejście na czynnik chłodniczy R32

Jeszcze w tym roku Panasonic zamierza przystosować wszystkie systemy klimatyzacyjne wymagające mniej niż 3 kg czynnika chłodniczego do pracy z efektywnym i przyjaznym środowisku czynnikiem R32. Nowa oferta obejmie m.in. konsole podłogowe RAC, systemy split, multi-split i jednostki kasetonowe.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo pożarowe instalacji w budynkach zdjęcie

Bezpieczeństwo pożarowe instalacji w budynkach

Myśląc o przeciwpożarowym zabezpieczeniu budynków, zazwyczaj skupiamy się na ich konstrukcji.

Czytaj więcej

 
Nowy czynnik chłodniczy R32 w urządzeniach klimatyzacyjnych Panasonic zdjęcie

Nowy czynnik chłodniczy R32 w urządzeniach klimatyzacyjnych Panasonic

Panasonic zamierza wprowadzać w swoich urządzeniach klimatyzacyjnych nowy czynnik chłodniczy R32. Rozwiązanie zostało już wprowadzone w Japonii i Europie Północnej, a w najbliższych miesiącach zmiana zostanie przeprowadzona w pozostałych krajach europejskich. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 104
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.