Koszyk: BRAK


Wynik wyszukiwania

 
Drewniane elewacje w klasie premium zdjęcie

Drewniane elewacje w klasie premium

Na rynku dostępne są tysiące syntetycznych materiałów o zaawansowanych właściwościach, jednak to drewno jest dla nas synonimem ponadczasowej elegancji, luksusu oraz jakości.

Czytaj więcej

 
Królewska czerwień – elewacja z drewna Meranti od DLH zdjęcie

Królewska czerwień – elewacja z drewna Meranti od DLH

Drewniana elewacja zapewnia trwałe i estetyczne wykończenie budynku, a jednocześnie nadaje mu szyku i efektownie wkomponowuje w naturalne otoczenie. Deski elewacyjne z drewna Meranti w ciepłej tonacji czerwieni są atrakcyjną propozycją zwłaszcza dla tych, którzy poszukują modnego sposobu na subtelne wyróżnienie danego obiektu spośród innych.

Czytaj więcej

 
Elewacja z Meranti – solidna i piękna zdjęcie

Elewacja z Meranti – solidna i piękna

Rynek materiałów budowlanych oferuje wiele sposobów wykończenia zewnętrznych ścian budynku. Oryginalną propozycją, posiadającą wysokie parametry wytrzymałościowe i spełniającą wygórowane kryteria estetyczne jest zastosowanie drewnianych desek. Profile elewacyjne wykonane z egzotycznego drewna Meranti, o żywiołowym odcieniu czerwieni zapewnią wyjątkowe walory wizualne. Ich nieskomplikowany montaż na elewacji zapewni izolację cieplną i akustyczną budynku.

Czytaj więcej

 
Fasada w rytmie natury – deski elewacyjne firmy DLH Poland zdjęcie

Fasada w rytmie natury – deski elewacyjne firmy DLH Poland

Deski elewacyjne DLH Poland to doskonały sposób na efektowne wykończenie budynku w oryginalnym stylu. Ukształtowane przez naturę intrygujące wzory oraz barwy egzotycznych i rodzimych gatunków drewna zniewalają urokiem i emanującą energią niczym idealna para w tańcu.

Czytaj więcej

 
Nie unikniemy podwyżek cen stolarki otworowej zdjęcie

Nie unikniemy podwyżek cen stolarki otworowej

Ceny wyrobów stolarki otworowej będą wzrastać, podobnie jak ceny innych materiałów budowlanych. Inwestorzy zapłacą o 10-15% więcej za okna, drzwi czy bramy garażowe.

Czytaj więcej

 
Egzotyczna dusza drewna zdjęcie

Egzotyczna dusza drewna

Okna i drzwi z drewna ocieplają pomieszczenia, dzięki nim dom nabiera stylu. O wyjątkowości stolarki otworowej świadczy ponadczasowy design, szlachetny charakter oraz długowieczność naturalnego materiału. W Polsce najpopularniejsze jest drewno pochodzenia europejskiego.

Czytaj więcej

 
Jakie drewno jest najlepsze na tarasy drewniane? zdjęcie

Jakie drewno jest najlepsze na tarasy drewniane?

Powoli zbliża się czas odpoczynku - wielu z nas marzy o tarasie drewnianym, na którym można odpocząć oraz zrelaksować się wspólnie z rodziną przy wieczornym akompaniamencie świerszczy.

Czytaj więcej

 
Drewniane drzwi Fotyna – na straży ciepłego domu zdjęcie

Drewniane drzwi Fotyna – na straży ciepłego domu

Drzwi zewnętrzne Fotyna to propozycja dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy nowoczesnością, a tradycją.

Czytaj więcej

 
Czeka nas renesans czerwonego dębu zdjęcie

Czeka nas renesans czerwonego dębu

Chyba nigdy wcześniej w Europie nie było lepszego momentu na zakup amerykańskiego czerwonego dębu. Po części wynika to z tego, że w amerykańskich lasach materiału jest pod dostatkiem, a częściowo z tego, że jego ceny stały się niezwykle przystępne – aktualna różnica cenowa względem dębu europejskiego jeszcze nigdy nie była tak duża, praktycznie sięgając poziomów cen dla amerykańskiego jesionu.

Czytaj więcej

 
Pięć nowych kolorów okien inspirowanych naturą w ofercie OknoPlus zdjęcie

Pięć nowych kolorów okien inspirowanych naturą w ofercie OknoPlus

Z początkiem lipca firma OknoPlus wzbogaciła standardową paletę sześciu kolorów okien o pięć nowych barw inspirowanych naturą: cheyenne, meranti, montana, tiama i vermont, oferując tym samym najszerszą standardową paletę kolorów okien na rynku. Dzięki tem

Czytaj więcej

 
Stolbud Włoszczowa stawia na jakość materiału zdjęcie

Stolbud Włoszczowa stawia na jakość materiału

Firma Stolbud Włoszczowa do produkcji okien i drzwi (za wyjątkiem egzotycznego drewna meranti) stosuje materiały pochodzące z własnego tartaku. Zyskuje dzięki temu pewność co do jakości surowca, technologii jego przetworzenia oraz szybkości dostawy.

Czytaj więcej

 
Elegancja w pełnym zakresie – kompleksowa oferta stolarki OknoPlus zdjęcie

Elegancja w pełnym zakresie – kompleksowa oferta stolarki OknoPlus

Moda na kolorowe wnętrza dotyczy nie tylko mebli czy ścian, ale także pozostałych elementów wyposażenia domu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, firma OknoPlus kompleksowo poszerzyła swoją ofertę o pięć barw: Cheyenne, Meranti, Montana, Tiama i V

Czytaj więcej

 
Top trendy okienne zdjęcie

Top trendy okienne

Duże przeszklenia, minimalistyczny design, szarości i jasne kolory naturalnego drewna to kluczowe trendy, które dominują w nowoczesnych oknach. Obok wyszukanej stylistyki liczy się także energooszczędność i wysoka jakość materiałów.

Czytaj więcej

 
DLH Liderem Rynku Stolarki w 2015 roku! zdjęcie

DLH Liderem Rynku Stolarki w 2015 roku!

Firma DLH zdobyła prestiżowy tytuł Lidera Stolarki 2015 przyznawany w ramach rankingu organizowanego przez Centrum Analiz Branżowych (CAB).

Czytaj więcej

 
Gęstość drewna ma znaczenie – kantówka 600 kg/m3 firmy DLH Poland zdjęcie

Gęstość drewna ma znaczenie – kantówka 600 kg/m3 firmy DLH Poland

Wraz z rosnącymi oczekiwaniami odbiorców indywidualnych wzrastają wymagania wobec jakości drewna używanego do produkcji profili okiennych. Przy wyrobie ram szczególne znaczenie ma gęstość drewna, dlatego firma DLH Poland wprowadziła do swojej oferty 2 nowe gatunki o ciężarze właściwym przekraczającym 600 kg/m3.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 70