Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
NOWOŚĆ! UZIN U-Tack – szybkie i czyste klejenie listew cokołowych zdjęcie

NOWOŚĆ! UZIN U-Tack – szybkie i czyste klejenie listew cokołowych

Klejenie listew to przysłowiowa „kropka nad i” w montażu podłogi. Po perfekcyjnym położeniu wykładziny wystarczy dobrze przykleić listwy i pozwolić inwestorowi na odbiór pomieszczenia. Czy na tym etapie coś może pójść źle?

Czytaj więcej

 
Klejenie i uszczelnianie w pomieszczeniach wilgotnych zdjęcie

Klejenie i uszczelnianie w pomieszczeniach wilgotnych

Wilgoć w łazience i kuchni jest naturalnym zjawiskiem, może jednak generować uciążliwe problemy, takie jak pojawienie się nalotów pleśni.

Czytaj więcej

 
Niezawodne klejenie i uszczelnianie. Nowość w ofercie Sopro – klej wodoszczelny FDK 415 do taśm i mat uszczelniających zdjęcie

Niezawodne klejenie i uszczelnianie. Nowość w ofercie Sopro – klej wodoszczelny FDK 415 do taśm i mat uszczelniających

Tego, jak istotną rolę w planowaniu remontu lub budowy nowej łazienki, tarasu czy balkonu odgrywa poprawnie wykonana hydroizolacja, nie trzeba dziś nikomu tłumaczyć.

Czytaj więcej

 
Klejenie pod ocieplenie – Bolix KD zdjęcie

Klejenie pod ocieplenie – Bolix KD

Dobrze wykonana termoizolacja budynku zapobiega utracie ciepła, a jej trwałość w dużej mierze zależy od jakości wykorzystanych materiałów. Materiały te powinny spełnia wiele funkcji, które zapewnią trwałość warstw zbrojących na lata. 

Czytaj więcej

 
Układamy płytki krok po kroku zdjęcie

Układamy płytki krok po kroku

Prawidłowo położona glazura będzie służyć przez lata. Trwałość i estetyka jej wykonania zależą od odpowiedniego przygotowania podłoża, wysokiej jakości materiałów i precyzji wykonawcy. Warto zadbać o każdy szczegół, aby inwestycja w remont dała pożądany efekt.

Czytaj więcej

 
Spoina z efektem perlenia – Bolix Aquastop zdjęcie

Spoina z efektem perlenia – Bolix Aquastop

Efektowną łazienkową posadzkę lub ścianę, nie zapewni tylko wybór ładnych płytek, ale przede wszystkim dobór odpowiednich materiałów, solidność wykonania i dopracowanie detali. Istotnym elementem przy klejeniu płytek jest spoiwo, które zapewnia trwałość i wizualny efekt końcowy.  

Czytaj więcej

 
ORYGINAŁ JEST TYLKO JEDEN – KLEJ DO STYROPIANU TYTAN zdjęcie

ORYGINAŁ JEST TYLKO JEDEN – KLEJ DO STYROPIANU TYTAN

Wprowadzony w 2008 roku przez SELENĘ, Klej do styropianu TYTAN, zrewolucjonizował dotychczasowy sposób wszelkich prac budowlanych i remontowych.  

Czytaj więcej

 
Do klejenia wełny mineralnej… zdjęcie

Do klejenia wełny mineralnej…

Zaprawy do klejenia wełny mineralnej to specjalistyczne preparaty dostosowane do jej unikatowych właściwości. Mocują, zbroją, nadają całemu systemowi termoizolacyjnemu jednolity i trwały charakter.

Czytaj więcej

 
Nowa wiertarka od Biesse. Kompaktowa moc Brema EKO 2.1 zdjęcie

Nowa wiertarka od Biesse. Kompaktowa moc Brema EKO 2.1

Klienci oczekują od zakładów stolarskich realizacji indywidualnych projektów mebli w krótkim czasie.

Czytaj więcej

 
Profesjonalne klejenie z ACRYL-PUTZ! zdjęcie

Profesjonalne klejenie z ACRYL-PUTZ!

Prace budowlano-remontowe, takie jak przyklejanie płyt gipsowo-kartonowych lub płyt do izolacji cieplnej i akustycznej, wymagają zastosowania odpowiednich materiałów. 

Czytaj więcej

 
PROFESJONALNE KLEJENIE I FACHOWE USZCZELNIANE W KAŻDYCH WARUNKACH zdjęcie

PROFESJONALNE KLEJENIE I FACHOWE USZCZELNIANE W KAŻDYCH WARUNKACH

Podstawą profesjonalnego asortymentu są produkty stanowiące zestawy rozwiązań o szerokim zastosowaniu, doskonałych parametrach roboczych, ułatwiających codzienną pracę bez względu na wielkość inwestycji.

Czytaj więcej

 
Łatwe klejenie narzędziem Glue Pen firmy Bosch zdjęcie

Łatwe klejenie narzędziem Glue Pen firmy Bosch

Jak często zdarza nam się reperować w domu drobne przedmioty takie jak plastikowe części dziecięcych zabawek czy oderwany kawałek listwy? Od teraz takie prace ułatwi nam nowe narzędzie do klejenia Glue Pen firmy Bosch.

Czytaj więcej

 
Grupa Selena z godłem „Teraz Polska” zdjęcie

Grupa Selena z godłem „Teraz Polska”

Grupa Selena – jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciel marki TYTAN – została uhonorowana godłem „Teraz Polska” za piankolej TYTAN Professional 60 SEKUND. Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych oraz statuetek „Teraz Polska” miała miejsce przed Pałacem Prezydenckim. Nagrodę na ręce prezesa Grupy Selena Krzysztofa Domareckiego oraz prezesa spółki dystrybucyjnej Andrzeja Ulfiga wręczyła Pierwsza Dama RP – Agata Kornhauser-Duda. Grupa Selena od prawie 30 lat reprezentuje Polskę i polskie wyroby na świecie – sprzedaje swoje produkty w ponad 100 państwach i posiada fabryki w 17 krajach na 4 kontynentach.

Czytaj więcej

 
ATLAS UNI-GRUNT ULTRA jest już na rynku. Żaden grunt nie był dotąd tak wydajny i uniwersalny! zdjęcie

ATLAS UNI-GRUNT ULTRA jest już na rynku. Żaden grunt nie był dotąd tak wydajny i uniwersalny!

ATLAS wprowadził do swojej oferty nowy produkt. To UNI-GRUNT ULTRA, superwydajny preparat o szerokim spektrum zastosowań, wzmacniający podłoże i zapewniający przyczepność kolejnych aplikowanych warstw. W jego składzie znajduje się specjalnie dobrany pigment, dzięki któremu bez problemu możemy kontrolować postęp naszej pracy.

Czytaj więcej

 
ATLAS WODER DUO EXPRESS – błyskawiczna hydroizolacja dwuskładnikowa zdjęcie

ATLAS WODER DUO EXPRESS – błyskawiczna hydroizolacja dwuskładnikowa

ATLAS WODER DUO EXPRESS, błyskawiczna hydroizolacja dwuskładnikowa, przeznaczona jest do wykonywania hydroizolacji zespolonych pod płytkami ceramicznymi na tarasach, balkonach i loggiach oraz schodach zewnętrznych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 142