Wynik wyszukiwania

 

LEGALETT NA TRÓJMIEJSKICH TARGACH MIESZKAŃ I DOMÓW 2-3 MARCA 2013

Serdecznie zapraszamy do spotkania z firmą LEGALETT na Trójmiejskich Targach Mieszkań i Domów - marzec 2013, które odbędą się w dniach od 2 do 3 marca 2013 roku w hali AMBER EXPO (ul. Żaglowa 11, Gdańsk), stoisko numer B9. 

Czytaj więcej

 

Nowy produkt w ofercie LEGALETT V20

LEGALETT we współpracy z firmą Danfoss wprowadza na rynek nowy produkt płytę fundamentową z wodnym ogrzewaniem podłogowym LEGALETT V20.

Czytaj więcej

 

LEGALETT NA TARGACH BUDOWNICTWA W RZESZOWIE

W  najbliższy weekend w dniach 15-17 marca odbędą sie Targi budowlane w Rzeszowie.

Czytaj więcej

 

LEGALETT ROZPOCZYNA SEZON BUDOWLANY

Miło nam poinformować, że pomimo złośliwości marcowej pogody rozpoczeliśmy sezon budowlany.

Czytaj więcej

 
LEGALETT na GRAND DESIGNS LIVE 2013 zdjęcie

LEGALETT na GRAND DESIGNS LIVE 2013

Z przyjemnościa informujemy o naszej obecności na targach GRAND DESIGNS LIVE 2013 w Birmingham w Anglii, gdzie reprezentuje nas nasz partner Łukasz Pomirski.

Czytaj więcej

 
LEGALETT w Redzie zdjęcie

LEGALETT w Redzie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prac przy 400 metrowej płycie fundamentowej pod warsztat i sklep z częściami samochodowymi w Redzie. Inwestycję tę wykonujemy na zlecenie firmy KRELBUD Sp. z o.o. z Redy jako pierwszą z planowanego cyklu realizacji.

Czytaj więcej

 
MARZEC - PRZYSTAŃ RUMIA zdjęcie

MARZEC - PRZYSTAŃ RUMIA

MAT-BUD RUMIA to firma od lat działająca na rynku budowlanym. Przoduje w budownictwie energooszczednym i przyjaznym dla mieszkańców oraz środowiska. Wykorzystuje najnowsze i sprawdzone technologie, takie jak fundament Legalett.

Czytaj więcej

 

Zmiana siedziby firmy

Informujemy, że z dniem 1.10.2012 firma  Legalett Polska  Sp. z o.o zmieniła adres siedziby.

Czytaj więcej

 
SZKOŁA Z CHARAKTEREM zdjęcie

SZKOŁA Z CHARAKTEREM

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy prace nad nową inwestycją w Gliwicach. Na historycznych terenach po Starej kopalni Gliwice, zostanie wybudowana nowoczesna SZKOŁA Z CHARAKTEREM im. E.Stein - to niezwykła szkoła z pasją, przyjaznym środowiskiem inspirującym dzieci do rozwoju własnych fascynacji i zainteresowań w duchu tradycyjnych wartości chrześcijańskich.

Czytaj więcej

 
CZY TO GRUSZKA? zdjęcie

CZY TO GRUSZKA?

W dużym ogrodzie z gruszami w Szczepankowie koło Poznania powstaje zdrowe, pasywne przedszkole z kawiarnią - miejsce spotkań, relaksu z pomysłem, aktywnego wypoczynku, rozwoju.

Czytaj więcej

 
CIEPŁA PODŁOGA, CIEPŁY STROP zdjęcie

CIEPŁA PODŁOGA, CIEPŁY STROP

Szwedzi wymyślili w budownictwie nie jedno praktyczne rozwiązanie, które ma zapewniać użytkownikom komfort ciepła. Wpłynął na to ostry klimat i ukształtowana przez wieki skrzętność, charakterystyczna dla mieszkańców Skandynawii. Od blisko dwudziestu lat stosują grzewczą płytę fundamentową "Legalett", która jest połączeniem elementu konstrukcyjnego z podłogową płytą grzewczą.

Czytaj więcej

 
INHOM-DOMY ENERGOOSZCZĘDNE zdjęcie

INHOM-DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

ZAPRASZAMY do obejrzenia zdjęć z realizacji naszych fundamentów z firmą INHOM z Gdańska! Firma INHOM specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych i pasywnych.

Czytaj więcej

 
Dom we wrzosach – I Ty możesz mieć taki dom - Akcja promocyjna zakończona zdjęcie

Dom we wrzosach – I Ty możesz mieć taki dom - Akcja promocyjna zakończona

W lipcu br. zakończyła się akcja promocyjna Dom we wrzosach – I Ty możesz mieć taki dom prowadzona przez firmy ARCHON+ i PREF – BUD. W ramach wspólnej inicjatywy obu firm w Katowicach został wybudowany Modelowy Dom - Dom we wrzosach. Akcja tr

Czytaj więcej

 
Renesans 'wielkiej płyty'! zdjęcie

Renesans 'wielkiej płyty'!

Nasze skojarzenia nie są pozytywne. W końcu mamy na karku kilka dziesięcioleci realnego socjalizmu, więc i hasło 'wielka płyta' wiążemy zazwyczaj z obrazem rozległego - i raczej dość obskurnego - osiedla, niż z myślą o sporym technologicznym przełomie. A przecież pojawienie się konstrukcji z żelbetowej 'wielkiej płyty' zrewolucjonizowało budownictwo.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 14