Artykuł Dodaj artykuł

Nowa opalarka Black & Decker do wszechstronnych zastosowań

Black & Decker wprowadza do sprzedaży nową opalarkę KX2200K o mocy 2000 W. Elektronarzędzie oferuje możliwość ustawienia temperatury emitowanego powietrza oraz dwustopniową regulację prędkości jego przepływu.

Black & Decker wprowadza do sprzedaży nową opalarkę KX2200K o mocy 2000 W. Elektronarzędzie oferuje możliwość ustawienia temperatury emitowanego powietrza oraz dwustopniową regulację prędkości jego przepływu.

Opalarka Black&Decker
KX2200K

Opalarki sprawdzają się podczas wielu prac domowych. Pozwalają na efektywne i szybkie usuwanie farb, lakierów i resztek kleju. Są także niezwykle przydatne, gdy musimy zlutować rurę, ukształtować tworzywo sztuczne, czy też coś szybko rozmrozić bądź wysuszyć. Z myślą o takich pracach, Black & Decker wprowadził do sprzedaży nowy model opalarki - KX2200K. Elektronarzędzie charakteryzują dobre parametry techniczne oraz funkcjonalna i ergonomiczna budowa.

Opalarka Black & Decker pozwala na uzyskanie powietrza o temperaturze w zakresie od 65°C do 645°C. Regulacja temperatury jest łatwa i odbywa się za pomocą pokrętła położonego w bocznej części narzędzia. Ustawianie wydatku gorącego powietrza możliwe jest w dwóch prędkościach: 360 lub 720 l/min. Regulację strumienia umożliwia wygodnie umieszczony przełącznik. Opalarkę wyróżnia także wysoka moc wynosząca 2000 W.

Ergonomia i wygoda użytkowania

Opalarka KX2200K, z myślą o wygodzie pracy, została zaprojektowana w układzie pistoletowym, dzięki czemu użytkownik może stabilnie ustawić narzędzie w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie powoduje, iż prace wymagające użycia dwóch rąk, np. formowanie obrabianego przedmiotu nad strumieniem gorącego powietrza, może wykonać jedna osoba, ponieważ nie musi trzymać narzędzia. Co więcej, ergonomiczna, ogumowana rękojeść opalarki zapewnia wygodną obsługę nawet przy dłuższej pracy. Obudowa opalarki, wykonana z wytrzymałego tworzywa, posiada specjalny otwór pozwalający na zawieszenie narzędzia, przez co jego przechowywanie nie wymaga wygospodarowania dodatkowego miejsca na półce.

KX2200K to narzędzie niezwykle wygodne podczas pracy nawet w trudnodostępnych miejscach. Swoją funkcjonalność zawdzięcza kompaktowym rozmiarom oraz niskiej masie (0,9 kg). Wyposażenie standardowe opalarki obejmuje aż osiem akcesoriów, m.in. dyszę stożkową, dyszę reflektorową, dyszę płaską, dyszę chroniącą szkło, skrobak trójkątny oraz skrzynkę na przechowywanie narzędzia. Black & Decker udziela 2-letniej gwarancji na oferowany produkt.

Cena: 259 PLN

Wszystkie produkty firmy Black&Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Podobne artykuły