Wynik wyszukiwania

 
Opalarka: jedno urządzenie do wielu trudnych zadań zdjęcie

Opalarka: jedno urządzenie do wielu trudnych zadań

Pomoże zedrzeć starą farbę z okien, odmrozi zamarzniętą rurę, ułatwi odkręcenie zapieczonych śrub – opalarka ma dużo do zaoferowania. Jeśli na dodatek zostanie wyposażona w zestaw specjalistycznych dyszy, żadne zadanie nie jest jej straszne. Tylko jak wybrać odpowiedni model?

Czytaj więcej

 
Opalarka Steinel wyróżniona na targach RemaDays 2018 zdjęcie

Opalarka Steinel wyróżniona na targach RemaDays 2018

Opalarkę Steinel 2520 E z pirometrem HG SCAN wyróżniono brązowym medalem w kategorii „Technology Park” Targów RemaDays 2018. Prestiżowa nagroda jest przyznawana m.in. za nowoczesność i funkcjonalność produktu.

Czytaj więcej

 
Uwaga, woda! Jak uchronić dom przed zalaniem  zdjęcie

Uwaga, woda! Jak uchronić dom przed zalaniem

Częstą przyczyną zalania jest pęknięta rura, co w konsekwencji może doprowadzić do kosztownego remontu i… problemów z sąsiadem. Podpowiadamy, jak tego uniknąć, wykorzystując wykrywacz i opalarkę.

Czytaj więcej

 
Tchnijmy nowe życie w meble. Renowacja mebli z PRL zdjęcie

Tchnijmy nowe życie w meble. Renowacja mebli z PRL

Peerelowska komoda babci, stolik i krzesła budzą piękne wspomnienia, ale są już mocno nadgryzione zębem czasu? Zamiast je wyrzucać, lepiej poddać je kuracji odmładzającej. Wymaga to nieco wysiłku, ale efekt może być zdumiewający. Oto kilka podpowiedzi, jak się za to zabrać.  

Czytaj więcej

 
Mikronarzędzia – dlaczego warto mieć je w warsztacie? zdjęcie

Mikronarzędzia – dlaczego warto mieć je w warsztacie?

Jak wykorzystać potencjał mikronarzędzi? Precyzyjne naprawy, niepowtarzalne prezenty, modelarstwo czy obróbka materiałów. Małe urządzenia dają duże możliwości.

Czytaj więcej

 
HL1910 E CARBON SET – wielofunkcyjna opalarka marki Steinel zdjęcie

HL1910 E CARBON SET – wielofunkcyjna opalarka marki Steinel

Znana i ceniona opalarki HL1910 E w wersji CARBON SET marki Steinel powraca na polski rynek w limitowanej serii, w specjalnym zestawie zapakowanym w aluminiową walizkę. Dzięki firmie Lange Łukaszuk, wyłącznemu dystrybutorowi marki Steinel na polski rynek mechanicy, budowlańcy, a także domowi majsterkowicze mogą wykonywać wszelkie prace wymagające wysokiej temperatury bez obawy o swoje bezpieczeństwo oraz efekt końcowy robót.

Czytaj więcej

 
Mocna i bezpieczna opalarka od DeWALT zdjęcie

Mocna i bezpieczna opalarka od DeWALT

Producent elektronarzędzi, firma DeWALT proponuje wszystkim wykonawcom prac budowlanych i remontowych profesjonalną opalarkę o mocy 1800 W, która gwarantuje wydajną i bezpieczną pracę.

Czytaj więcej

 
Nowa opalarka Black & Decker do wszechstronnych zastosowań zdjęcie

Nowa opalarka Black & Decker do wszechstronnych zastosowań

Black & Decker wprowadza do sprzedaży nową opalarkę KX2200K o mocy 2000 W. Elektronarzędzie oferuje możliwość ustawienia temperatury emitowanego powietrza oraz dwustopniową regulację prędkości jego przepływu.

Czytaj więcej

 
Bądź złotą rączką w swoim domu zdjęcie

Bądź złotą rączką w swoim domu

Smykałka do majsterkowania to nie wszystko. Talentowi i chęciom trzeba pomóc. Podpowiadamy, jak skompletować zestaw do prac domowych i warsztatowych, by skręcić biurko lub krzesła, zmienić kolor ścian lub naprawić zlew.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać odpowiednie narzędzia dla mechanika zdjęcie

Jak wybrać odpowiednie narzędzia dla mechanika

Pracować wydajnie, bezpiecznie i wygodnie – jak spełnić te trzy warunki w przypadku mechanika? Zaoferować mu odpowiednie narzędzia: wkrętaki, kombinerki, klucze itd. Zapytaliśmy eksperta branży narzędziowej, na co zwrócić uwagę, wyposażając warsztat.  

Czytaj więcej

 
Do domu, ogrodu i na działkę – kupujemy elektronarzędzia zdjęcie

Do domu, ogrodu i na działkę – kupujemy elektronarzędzia

Dla wielu z nas naturalnym i być może jedynym miejscem wszystkiego, co nie jest wiertarką, a mieści się w szeroko pojętej kategorii elektronarzędzi, jest przede wszystkim specjalistyczny warsztat oraz każde inne niż tylko amatorskie ręce.

Czytaj więcej

 
Zestaw naprawczy marki Steinel – piekielna moc i diabelna skuteczność zdjęcie

Zestaw naprawczy marki Steinel – piekielna moc i diabelna skuteczność

Firma Lange Łukaszuk wprowadziła na rynek nowatorski zestaw do spawania tworzyw sztucznych. Nagrzewnica HG 2310 LCD z rękojeścią wraz z osprzętem to kwintesencja solidności i technologicznego zaawansowania. Zestaw ma niezliczone możliwości zastosowania

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 12