Artykuł Dodaj artykuł

Panasonic wprowadza CO2 Service Checker dla serii komercyjnych agregatów transkrytycznych CR

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadził nowe urządzenie CO2 Service Checker zaprojektowane dla swoich komercyjnych agregatów transkrytycznych serii CR do zastosowań w łańcuchu chłodniczym.

Panasonic CO2 Service Checker dla serii komercyjnych agregatów transkrytycznych CR

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadził nowe urządzenie CO2 Service Checker zaprojektowane dla swoich komercyjnych agregatów transkrytycznych serii CR do zastosowań w łańcuchu chłodniczym.

Urządzenie może być stosowane we wszystkich modelach Panasonic CO2 do uruchamiania, konserwacji i rozwiązywania problemów, umożliwiając użytkownikowi szybki i niezawodny dostęp do danych dotyczących jednostek.

Kluczowe cechy systemu obejmują:

  • możliwość odczytu i zapisu parametrów technicznych, takich jak ciśnienie czy otwarcie zaworów rozprężnych;
  • ustawianie nowych wartości roboczych,
  • wykresy 2D dla szczegółowej analizy,
  • monitorowanie stanu alarmów.

Seria CR firmy Panasonic wykorzystuje naturalny czynnik chłodniczy CO2 i obejmuje jednostki do chłodnictwa komercyjnego oferujące oszczędność energii, niezawodną wydajność, niski poziom hałasu oraz niskie koszty instalacji i serwisu.

CO2 Service Checker składa się z fizycznego konwertera USB-RS485 i sterowników DRX dostarczonych przez Panasonic, a oprogramowanie Device Manager – dedykowane dla systemu Windows narzędzie służące do zarządzania i instalacji urządzenia – jest dostępne do pobrania online. Za jego pomocą można tworzyć i zapisywać mapowanie parametrów oraz przesyłać je do i ze sterownika za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.