Artykuł Dodaj artykuł

Moc innowacji w jednym urządzeniu – wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441 w ofercie firmy LŁ

Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, praktyczne akcesoria i dodatkowe funkcje to wszystko zawiera w sobie niewielkich gabarytów wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441.

Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, praktyczne akcesoria i dodatkowe funkcje to wszystko zawiera w sobie niewielkich gabarytów wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441. To ergonomiczne, markowe urządzenie, dostępne w ofercie wyłącznego dystrybutora narzędzi Panasonic w Polsce – firmy LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk) doskonale sprawdzi się w rękach zarówno domowego majsterkowicza, jak i wykwalifikowanego fachowca.

Wiertarko-wkrętarka EY7441 Fot. Panasonic
Wiertarko-wkrętarka EY7441
Fot. Panasonic

Wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic jest  nowoczesnym, uniwersalnym narzędziem do wykonywania otworów – między innymi w drewnie i metalu, które zachwyca swoim doprecyzowanym w szczegółach wyglądem. Dostępna w ofercie firmy LŁ nowość posiada klasyczną budowę, w kształcie litery „T” oraz pistoletowy uchwyt, co czyni pracę wygodniejszą i zapobiega przeciążeniu mięśni fachowca. Natomiast smukły kształt oraz niewielka waga – 1,75 kg wraz z baterią – ułatwi prowadzenie czynności remontowo-budowlanych w trudno dostępnych miejscach oraz nad głową, kiedy liczy się komfort, łatwy dostęp do obszaru wiercenia oraz wygoda.

Technologia na pierwszym miejscu

Głównym atutem wiertarko-wkrętarki EY7441 marki Panasonic z oferty firmy LŁ jest wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Elementy rozbudowanego systemu elektronicznego znajdują się w maszynie, akumulatorach Li-Ion i ładowarkach. W skład funkcji zarządzanych elektronicznie wchodzą: sterowanie obrotami i ich stabilizacja, ochrona silnika przed nadmiernym przeciążeniem i wysoką temperaturą uzwojeń oraz baterii przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem i za wysoką temperaturą ogniw. Jeżeli zdarzy się sytuacja, kiedy dojdzie do przeciążenia systemu lub akumulatora - narzędzie wyłączy się, a elektroniczny wyświetlacz zasygnalizuje przeciążenie. Warto wspomnieć, że wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic zamiast standardowego wskaźnika poziomu naładowania baterii, posiada wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii. Jest to o tyle ważne, że lampka kontrolna na wyświetlaczu zapala się dopiero wtedy, kiedy bateria jest zupełnie rozładowana. Takie specyficzne rozwiązanie pozwala na pełne wykorzystanie zasobów akumulatora i jednocześnie zapobiega przedwczesnemu podłączaniu sprzętu do ładowarki, co z kolei mogłoby skutkować zmniejszeniem jej pojemności oraz skróceniem  żywotności. Całkowity czas ładowania akumulatora, wynoszący około 35 – 40 minut, daje użytkownikowi pewność, że bateria została naładowana do końca.

Dodatkowe funkcje praktycznym uzupełnieniem

Wiertarko-wkrętarka EY7441 Fot. Panasonic
Wiertarko-wkrętarka EY7441
Fot. Panasonic

Biorąc pod uwagę konstrukcję  wiertarko-wkrętarki EY7441 marki Panasonic, z pewnością należy wspomnieć o planetarnej przekładni, której elementy składowe wykonane zostały ze stali najwyższej jakości. Takie rozwiązanie umożliwia zachowanie dużej wytrzymałości i wysokiego momentu obrotowego (siły dokręcania) a jednocześnie małej masy. Często na rynku spotyka się rozwiązania metalowo-plastikowe, jednak Panasonic produkuje przekładnie wyłącznie z metalowymi podzespołami żeby zagwarantować wieloletnią bezawaryjną eksploatację nawet w ciężkich warunkach pod dużym obciążeniem.

Warto nadmienić, że narzędzie posiada wysoki „miękki” moment obrotowy, co oznacza bardzo dużą siłę wkręcania przy stosunkowo niewielkiej masie własnej maszyny. Będzie to z pewnością funkcjonalne udogodnienie dla wszystkich, którzy muszą prowadzić długotrwałe prace remontowo-budowlane. Sprzęt marki Panasonic wyróżnia także technologia IP, czyli Intelligent Protection, co sygnalizuje najwyższą wytrzymałość urządzenia na czynniki niszczące, takie jak kurz czy wilgoć. Wmontowana w wiertarko-wkrętarkę dioda LED pozwala na maksymalne doświetlenie miejsca pracy, a za pomocą specjalnego haka można zawiesić sprzęt, którego w danym czasie nie używamy na pasku u spodni. 13 mm profesjonalny bezkluczykowy uchwyt wiertarski pozwala z kolei na zmianę osprzętu jedną ręką. Przy zakupie wiertarko-wkrętarki EY7441 marki Panasonic otrzymamy 3 lata gwarancji na samą maszynę oraz 2 lata na baterię i ładowarkę, należy jedynie zarejestrować sprzęt w centralnej bazie Panasonic. Gwarancja jest ważna na terenie całej Unii Europejskiej, a także w Szwajcarii i Turcji.

Wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic to urządzenie, które bezsprzecznie przyda się, zarówno w każdym domu, jak i w każdej profesjonalnej ekipie remontowo-budowlanej. Idealne do prowadzenia robót wykonywanych nad głową, w trudno dostępnych miejscach, kiedy liczy się precyzja, komfort pracy i łatwe manewrowanie urządzeniem.

  • Wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441, cena promocyjna do końca roku lub wyczerpania zapasów: 799,00 zł netto
  • Cena regularna: 1249,00 zł netto
  • Producent: Panasonic
  • Dystrybutor: LŁ

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły