Artykuł Dodaj artykuł

Abakus Okna S.A. wypływa na szerokie wody!

Abakus Okna S.A. pod żaglami SKY! Zespół „Abakus Sailing Team” bierze udział w XIV Otwartych Regatach Branży Budowlanej z cyklu „Regatta Business Poland”!

1_Regatta Business Poland 2021_Abakus Sailing Team wypływa na szerokie wody!.jpg

Abakus Okna S.A. pod żaglami SKY! Zespół „Abakus Sailing Team” bierze udział w XIV Otwartych Regatach Branży Budowlanej z cyklu „Regatta Business Poland”! Tegoroczna edycja odbędzie się w słonecznej Chorwacji w dniach 4-11.09.2021.

Zespół profesjonalistów Abakus Okna S.A. poza stolarką łączy wspólna pasja do żeglarstwa. Wraz z innymi miłośnikami żeglowania: producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych 5-osobowy „Abakus Sailing Team” weźmie udział w wyścigach regatowych w ramach „Regatta Business Poland” 2021 w najwyższej klasie Elan E4 Profi.

Przed nami piękna i malownicza, a zarazem niełatwa trasa. Jestem jednak przekonany, że poradzimy sobie świetnie. Perfekcyjni w stolarce, pierwsi na morzu. Zdecydowanie trzeba się z nami liczyć w wyścigu po zwycięstwo :) – mówi Marek Porzecki, CEO Abakus Okna S.A.

„Regatta Business Poland” to oficjalne Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim w klasie ORC i jednocześnie największe oraz najbardziej spektakularne wydarzenie branży budowlanej realizowane za granicą. Czternasta edycja po wodach Adriatyku to kolejna okazja do spotkania branży, wymiany doświadczeń i zdrowej rywalizacji. Żeglarze będą mieli możliwość nie tylko integrować się podczas wspólnych wieczorów, ale również umacniać pozycję polskich marek budowlanych. Spotkanie przedstawicieli branży budowlanej na zagranicznych wodach morskich to także godna reprezentacja Polski na międzynarodowej arenie zmagań sportowych.

Muzyka, wspólne wieczory, rozmowy o życiu i biznesie, w niepowtarzalnym klimacie Chorwacji to elementy, które czynią te regaty wyjątkowymi – wyjaśnia Zdzisław Gajos, główny organizator XIV Otwartych Regat Branży Budowlanej 2021.

Inauguracja zawodów odbędzie się w Marina Pirovac, Marina Kastela 4 września 2021. Zgodnie z programem, malownicza trasa poprowadzi uczestników przez najpiękniejsze zakątki Chorwacji. Organizatorzy przewidzieli następujący jej przebieg: Pirovac-Rogoźnica-Frappa-Sibenik-Tribunj-Opat-Zlarin-Pirovac. Uroczyste nagrodzenie zwycięzców i zakończenie regat odbędzie się na powrót w Pirovac, Marina Kastela 11 września 2021 roku.

„Regatta Business Poland” znane było do tej pory pod szyldem „Regatta Build Cup”. Tegoroczne wydarzenie wspierają partnerzy branżowi, Polski Związek Żeglarski oraz firma POiD. Aktualności i relację z przebiegu imprezy można będzie śledzić na bieżąco na stronie Abakus Okna S.A.: www.abakus-okna.com.pl. Szczegółowe informacje o regatach dostępne są na stronie organizatora oraz w social media.

Artykuł został dodany przez firmę

ABAKUS PORZECKI S.K.A.

ABAKUS PORZECKI S.K.A. (dawniej Abakus Okna S.A.) to synonim najwyższej jakości ciepłych okien PCV i panoramicznych drzwi tarasowych, balkonowych. To rzetelność, dbałość o środowisko, pracowników i partnerów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły