Artykuł Dodaj artykuł

BAU 2015 - Uzin Utz AG, kompleksowe rozwiązania podłogowe w jednym miejscu

Uzin Utz AG, działająca na całym świecie firma z kompletną ofertą systemów do podłóg, zaprezentuje się na targach BAU 2015. Marki Uzin, Wolff, Pallmann, Arturo, codex i RZ reprezentują szeroki asortyment produktów systemowych oraz maszyn do układania i aranżacji okładzin podłogowych a także do zabezpieczania ich powierzchni.

Uzin Utz AG, działająca na całym świecie firma z kompletną ofertą systemów do podłóg, zaprezentuje się na targach BAU 2015. Marki Uzin, Wolff, Pallmann, Arturo, codex i RZ reprezentują szeroki asortyment produktów systemowych oraz maszyn do układania i aranżacji okładzin podłogowych a także do zabezpieczania ich powierzchni. Targi BAU odbędą się w Monachium w dniach od 19 do 24 stycznia.  Koncern Uzin Utz AG znajdziemy w hali A6 na stoiskach 502 i 503. Marki przedstawią swoje know how w zakresie specjalistycznego wsparcia dla rzemiosła podłogowego a także planistów i architektów.

Razem raźniej! – Uzin Utz AG udowodni to na 21. targach BAU w Monachium. Po pierwsze, poszczególne marki zaprezentują nowe optymalne rozwiązania dostosowane do siebie - oszczędzające czas i koszty przy remontach, konserwacji i układaniu nowych okładzin podłogowych wszelkiego rodzaju. Po drugie, sieci profesjonalistów utworzone przez marki Uzin (BOD), codex (sieć najlepszych glazurników) i Pallmann (profesjonalny parkieciarz) zaprezentują swoją ofertę skupiającą się na konkretnych rozwiązaniach.

Uzin – parkiet w swojej najpiękniejszej formie

Na targach BAU 2015 firma Uzin zaprezentuje się jako idealny partner dla profesjonalnych parkieciarzy. Oprócz kompleksowych usług serwisowych dla rzemiosła prezentowanych będzie sześć nowych produktów do parkietów: cztery kleje i dwa środki gruntujące – między innymi nowy klej UZIN MK 85 Turbo. Ten szybkowiążący klej dyspersyjny do parkietów zapewnia bardzo dobrą przyczepność nawet na szczelnych, niechłonnych podłożach i tym samym gwarantuje bezpieczne układanie podłóg drewnianych. Dzięki innowacyjnemu składowi surowców oraz niewielkiej zawartości wody a także szybkiemu uzyskiwaniu przyczepności początkowej ułożone powierzchnie można obciążać mechanicznie oraz szlifować i lakierować już po upływie 24 godzin. Głównym zastosowaniem tego kleju do parkietów o doskonałej stabilności rowków kleju jest układanie parkietu mozaikowego (parkiet lity 8 mm), listewek układanych na sztorc (16 do 22 mm) oraz dwuwarstwowego parkietu gotowego (maks. 70 x 500 mm). UZIN MK 85 Turbo charakteryzuje się bardzo niską emisyjnością i oznakowany jest kodem EMICODE EC 1 PLUS.

Poza tym na targach zaprezentowana będzie paleta produktów bazująca na opatentowanej technologii klejenia switchTec® oraz możliwości ich zastosowania. Dzięki szerokiej ofercie produktów switchTec® możliwe jest ułożenie większości wykładzin podłogowych w rekordowym czasie bez powodowania hałasu i brudu, a w razie potrzeby wykładziny można usunąć bez żadnych pozostałości.

Podobne artykuły