Artykuł Dodaj artykuł

Minimalizacja mostków termicznych z Schöck

Firma Schöck udostępniła na swojej stronie internetowej www.schock.pl nowe rozwiązanie. Zakładka Fizyka Budowli dostarcza kompleksowych informacji nt. mostków termicznych. Za jej pośrednictwem można w szybki i prosty sposób porównać różne sposoby izolacji.

Schöck LogoFirma Schöck udostępniła na swojej stronie internetowej www.schock.pl nowe rozwiązanie. Zakładka Fizyka Budowli dostarcza kompleksowych informacji nt. mostków termicznych. Za jej pośrednictwem można w szybki i prosty sposób porównać różne sposoby izolacji.

W dobie rosnących kosztów eksploatacji domów i mieszkań coraz większego znaczenia nabiera budownictwo energooszczędne. Firma Schöck w odpowiedzi na rosnące potrzeby inwestorów i wykonawców w tym zakresie udostępniła zakładkę Fizyka Budowli. Internauci znajdą w niej wyczerpujące informacje dotyczące mostków termicznych w budynkach. Wszystkie zagadnienia zostały wnikliwie omówione i zilustrowane. Dostępny jest też słowniczek, w którym wyjaśniono najważniejsze pojęcia. 

Minimalizacja mostków termicznych na stronie internetowej Schöck Minimalizacja mostków termicznych na stronie internetowej Schöck

Dostrzegamy zwiększone zainteresowanie tematyką minimalizacji strat energii zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak i specjalistów. Chcieliśmy udostępnić odwiedzającym naszą stronę wszelkie potrzebne im informacje w jednym miejscu. Teraz wystarczy kilka kliknięć i użytkownik otrzyma pełną wiedzę na temat mostków termicznych. Za pośrednictwem podstrony mogą oni porównać różne metody izolacji i dokonać niezbędnych obliczeń – mówi Maciej Kowalczyk Kierownik Działu Doradztwa Technicznego Schöck. Portal jest dostosowany zarówno do potrzeb specjalistów, jak i laików.

Minimalizacja mostków termicznych na stronie internetowej SchöckSerwis dostępny jest na stronie internetowej firmy pod adresem http://www.schock.pl/pl/fizyka-budowli-portal

Firma Schöck od początku działalności przywiązuje dużą wagę do budownictwa energooszczędnego i upowszechniania wiedzy na ten temat. W tym celu współpracuje ona z instytucjami naukowymi w Polsce i za granicą.

Nowa zakładka powstała na podstawie broszury opracowanej z Instytutem Techniki Budowlanej.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły