Artykuł Dodaj artykuł

Furtka na wiele sposobów

Wyboru strony, w którą otwierać ma się furtka, zazwyczaj dokonać trzeba przed jej zakupem. Ale nie w przypadku Legi Vario. Bramkę skonstruowano tak, by wybór kierunku otwierania – do środka lub na zewnątrz, możliwy był również w trakcie montażu.

Legi Vario L
fot. Legi Vario L

Wyboru strony, w którą otwierać ma się furtka, zazwyczaj dokonać trzeba przed jej zakupem. Ale nie w przypadku Legi Vario. Bramkę skonstruowano tak, by wybór kierunku otwierania – do środka lub na zewnątrz, możliwy był również w trakcie montażu. Co więcej – możliwe jest także ustawienie otwierania prawo- lub lewostronnego. Dzięki temu z pewnością nie pomylimy się przy zakupie.

Furtki Legi Vario mogą otwierać się do 180 stopni. Ponieważ produkowane są w seriach, ich dostępność magazynowa nie nastręcza problemów. Zależnie od wybranej grubości słupka, bramki Vario dostępne są w trzech modelach: L (leicht - lekkie), M (mittel - średnie) i S (stark – mocne).

Legi Vario S Legi Vario M
fot. Legi Vario S fot. Legi Vario M

Model S może być dostarczany w większych rozmiarach, pełniąc rolę klasycznej dwu- lub trzyskrzydłowej bramy wjazdowej o wysokości do 2,4 metra i szerokości światła bramy do 6 metrów. Ogrodzenia produkowane są w Polsce.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły