Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Furtka – dobre wrażenie na wejściu zdjęcie

Furtka – dobre wrażenie na wejściu

Projektujesz ogrodzenie posesji prywatnej? Zobacz, co warto wziąć pod uwagę wybierając jego zwieńczenie, jakim jest furtka.

Czytaj więcej

 
Furtka na wiele sposobów zdjęcie

Furtka na wiele sposobów

Wyboru strony, w którą otwierać ma się furtka, zazwyczaj dokonać trzeba przed jej zakupem. Ale nie w przypadku Legi Vario. Bramkę skonstruowano tak, by wybór kierunku otwierania – do środka lub na zewnątrz, możliwy był również w trakcie montażu.

Czytaj więcej

 
Furtka na wielkie wejście zdjęcie

Furtka na wielkie wejście

Detal, jakim jest furtka ogrodzeniowa, dopełnia efektu całego ogrodzenia. Warto zadbać, by to dopełnienie było idealne.

Czytaj więcej

 
Zostaw sobie otwartą furtkę. O czym pamiętać przy wykańczaniu ogrodzenia? zdjęcie

Zostaw sobie otwartą furtkę. O czym pamiętać przy wykańczaniu ogrodzenia?

Choć nie ma przepisów, które formalnie nakazywałyby wykonywanie ogrodzenia wokół prywatnej posesji, w zasadzie nie spotyka się działek, które pozostają całkiem otwarte.

Czytaj więcej

 
Gardia i Modest – ogrodzenia szyte na miarę zdjęcie

Gardia i Modest – ogrodzenia szyte na miarę

Systemy ogrodzeniowe Gardia i Modest to możliwość dopasowania ogrodzenia wokół domu, szkoły, marketu czy też zakładu przemysłowego według potrzeb i możliwości finansowych.  

Czytaj więcej

 
Od okien po ogrodzenie, czyli o zaletach rozwiązań systemowych zdjęcie

Od okien po ogrodzenie, czyli o zaletach rozwiązań systemowych

Każdy właściciel domu jednorodzinnego chciałby, żeby jego budynek był wyposażony w estetyczną i funkcjonalną stolarkę okienną, a dopasowane do specyfiki posesji ogrodzenie stanowiło jednolitą, pięknie prezentującą się całość.

Czytaj więcej

 
Wszystko o przestrzeni przydomowej zdjęcie

Wszystko o przestrzeni przydomowej

Media społecznościowe i fora budowlane pełne są emocjonalnych wpisów dotyczących nierzetelnych wykonawców, błędów popełnianych przez budowlańców, nonszalancji ekip budowlanych - skutkujących kosztownymi i trudnymi do naprawienia wadami w nawierzchni, tarasach, ogrodzeniach. Czy można ochronić się przed cudzymi błędami?

Czytaj więcej

 
Legi Vario S zdjęcie

Legi Vario S

Wygodna, uniwersalna skrzydłowa brama ogrodzeniowa. Legi Vario S skonstruowano w ten sposób, by wybór kierunku otwierania – do środka lub na zewnątrz, możliwy był również w trakcie montażu.

Czytaj więcej

 
Strefa wejściowa posesji - jak nie popełnić błędu zdjęcie

Strefa wejściowa posesji - jak nie popełnić błędu

Dobrze zaprojektowana strefa wejściowa uwzględnia między innymi takie elementy jak:  kształt i przebieg ścieżki; jej szerokość; materiał, z którego jest wykonana. Każdy z nich ma wpływ na komfort użytkowników.

Czytaj więcej

 
Ogrodzenie po okresie zimowym zdjęcie

Ogrodzenie po okresie zimowym

Ogrodzenie posesji to stały element naszego najbliższego otoczenia. Powinno zapewniać bezpieczeństwo, ale i estetycznie wyglądać - stanowi przecież swoistą wizytówkę działki. Tymczasem w zimie obserwujemy, jak nasze ogrodzenie z metalowych elementów kurczy się, brama nie chce się otwierać, a furtka wręcz przeciwnie – wciąż stoi otworem. Jest to skutek nieprawidłowego obsadzenia elementów ogrodzenia, również bramy i furtki. Po srogiej zimie zaś, po kontakcie z mrozem i wilgocią, na wierzch wychodzi rdza. Nasza wizytówka zaczyna bardziej szpecić niż zdobić…

Czytaj więcej

 
Inicjały luksusu – system LUX w ofercie firmy WIŚNIOWSKI zdjęcie

Inicjały luksusu – system LUX w ofercie firmy WIŚNIOWSKI

Dom marzeń wraz z jego otoczeniem budujemy w trosce o prestiżowy wygląd i długoletnią eksploatację. Chcemy, aby był nie tylko komfortowy, lecz również odzwierciedlał naszą osobowość, gusty i upodobania. System ogrodzeniowy LUX umożliwia wyróżnienie posesji w oryginalny sposób, dzięki możliwości wbudowania inicjałów właścicieli i domowników w segment, furtkę i bramę.

Czytaj więcej

 
Zmiany w systemie ogrodzeniowym Horizen zdjęcie

Zmiany w systemie ogrodzeniowym Horizen

Firma Betafence wprowadziła kilkanaście zmian w systemie panelowym Horizen, które sprawią, że stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym dla klientów i architektów.

Czytaj więcej

 
Układamy kostkę wokół domu – o czym pamiętać? zdjęcie

Układamy kostkę wokół domu – o czym pamiętać?

Układanie kostki brukowej może być prostsze niż się wydaje. Trzymając się kilku zasad, możemy sami krok po kroku wykonać to zadanie prawidłowo. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Czytaj więcej

 
Ogrodzenie wizytówką posesji zdjęcie

Ogrodzenie wizytówką posesji

Dom wraz z otaczającą go działką to prywatna przystań, w której chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego ogrodzenie, ze składającymi się na nie segmentami, słupkami, furtkami i bramą powinny spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, a równocześnie zdobić naszą posesję już od samego wejścia.

Czytaj więcej

 
Jak projektować nawierzchnie w okolicach przydomowego śmietnika zdjęcie

Jak projektować nawierzchnie w okolicach przydomowego śmietnika

Strefa odpadów  stałych - czyli potocznie mówiąc śmietnik – powinna być zgodna z szeregiem reguł wynikających ze specyficznych warunków użytkowania i regulowań prawnych. A przy tym, nie powinna psuć estetyki posesji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 41