Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Sukces wiosennych szkoleń firmy Wienerberger

Od początku marca do połowy kwietnia, w całej Polsce odbywały się szkolenia poświęcone innowacyjnej technologii murowania na sucho Porotherm DRYFIX.

 
 

Od początku marca do połowy kwietnia, w całej Polsce odbywały się szkolenia poświęcone innowacyjnej technologii murowania na sucho Porotherm DRYFIX. Czwarta edycja Roadshow zakończyła się frekwencyjnym sukcesem – doradcy przyznali licencje na murowanie 1277 osobom.

Specjaliści firmy Wienerberger przeprowadzili 30 szkoleń w całej Polsce na terenie wybranych hurtowni oraz zakładów produkcyjnych. Trasa rozpoczęła się 5 marca w Lęborku, przebiegając przez Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Kraków, Częstochowę, Warszawę, Bełchatów, Poznań i Szczecin, by dotrzeć 13 kwietnia do Połczyna. W ich trakcie przeprowadzone zostały prezentacje m.in. z murowania narożnika, wiercenia i mocowania kołka, docinania pustaków piłą, a także próba wytrzymałości dwóch elementów murowych, z których jeden był połączony w sposób tradycyjny, a drugi przy użyciu zaprawy DRYFIX. W spotkaniach szkoleniowych uczestniczyło 1277 osób, którym po przeszkoleniu przyznano licencję świadczącą o znajomości technologii wznoszenia murów przy użyciu systemu DRYFIX.

- Mobilne Centrum Szkoleniowe przeznaczone jest zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących murarzy – mówi Mirosław Rzeszutko, specjalista ds. produktów Porotherm firmy Wienerberger. – Na naszych szkoleniach przekazujemy w sposób przystępny zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną dotyczącą murowania w technologii Porotherm DRYFIX. Jeżeli po warsztatach pojawią się pytania, murarze mogą skorzystać z naszych telefonicznych konsultacji technicznych. Bardzo często przyjeżdżamy także na rozpoczęte budowy, by wspomóc ekipy wykonawcze profesjonalną wiedzą.

Łącznie w Mobilnym Centrum Szkoleniowym przeszkolono z technologii Porotherm DRYFIX już kilka tysięcy osób. Udział w każdej z czterech edycji był bezpłatny.

Informacje dotyczące następnych edycji szkoleń można będzie znaleźć na stronie www.dryfix.pl

Podobne artykuły