Koszyk: BRAK


Wynik wyszukiwania

 
Systemowe pustaki Porotherm do zadań specjalnych zdjęcie

Systemowe pustaki Porotherm do zadań specjalnych

Ściany to dla inwestora kluczowy etap budowy domu.

Czytaj więcej

 
Wymarzony dom Polaków na rok 2021 zdjęcie

Wymarzony dom Polaków na rok 2021

Ostatni rok na dobre zmienił nasze przyzwyczajenia i nawyki. Jeszcze niedawno dom był miejscem, w którym spędzaliśmy około 9 godzin dziennie, ten parametr w czasie pandemii wzrósł nawet do 15 godzin na dobę, wliczając większość wieczorów i weekendów.

Czytaj więcej

 

Marka Porotherm niekwestionowanym liderem na rynku materiałów wznoszeniowych w 2012 r.

31 maja br. na uroczystej gali w podwarszawskich Otrębusach wręczono nagrody Budowlanych Marek Roku 2012. Bezkonkurencyjnym liderem w kategorii materiałów wznoszeniowych została marka Porotherm.

Czytaj więcej

 
Efektywność energetyczna budynku, czyli jak budować zgodnie z nowymi normami? zdjęcie

Efektywność energetyczna budynku, czyli jak budować zgodnie z nowymi normami?

Budownictwo XXI w. stawia przed inwestorami wiele wyzwań. Decydując się na budowę wymarzonego domu, poza projektem, wyborem materiałów czy finansowaniem inwestycji, musimy mieć także na względzie rygorystyczne normy i wymagania budowlane. Od stycznia 2021 r. obowiązywać będą nowe zaostrzone przepisy dotyczące maksymalnego rocznego zapotrzebowania na energię oraz normy parametrów cieplnych budynku, w tym również ścian. Co każdy inwestor powinien wiedzieć o tych przepisach i jak może przygotować się na budowę domu spełniającego nowe wymogi?

Czytaj więcej

 
Porotherm DRYFIX – pogoda na budowanie zdjęcie

Porotherm DRYFIX – pogoda na budowanie

8 stopni w Suwałkach, ponad 10 stopni w Szczecinie i Gdańsku, lekkie opady deszczu, a to wszystko w styczniu. Tak ciepło nie było od 20 lat! Ci, którzy zdecydowali się budować w systemie Porotherm DRYFIX jeszcze długo nie zakończą sezonu budowlanego.

Czytaj więcej

 
TopBuilder dla Porotherm DRYFIX zdjęcie

TopBuilder dla Porotherm DRYFIX

6 grudnia 2011 w Pałacu Lubomirskich, w siedzibie Business Centre Club, po raz czwarty odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek TopBuilder. System murowania Porotherm DRYFIX firmy Wienerberger został uhonorowany za najbardziej innowacyjne rozwiązanie w budownictwie.

Czytaj więcej

 
Powiększyła się rodzina pustaków Porotherm zdjęcie

Powiększyła się rodzina pustaków Porotherm

Firma Wienerberger wprowadziła do swojej oferty pustaki Porotherm EKO+, które wyróżniają się najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła wśród cegieł Porotherm. Mają zastosowanie przy budowie domów energooszczędnych i zapewniają dobrą izolację termiczną.

Czytaj więcej

 

Powiększyła się rodzina pustaków Porotherm

Firma Wienerberger wprowadziła do swojej oferty pustaki Porotherm EKO+, które wyróżniają się najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła wśród cegieł Porotherm. Mają zastosowanie przy budowie domów energooszczędnych i zapewniają dobrą izolację termiczną.

Czytaj więcej

 

Poznaj tajniki Systemu Porotherm DRYFIX

Lider branży ceramiki budowlanej, firma Wienerberger, organizuje dla wykonawców budowlanych Mobilne Centrum Szkoleniowe, które pozwoli podnieść ich kwalifikacje zawodowe. Od 19 października do 29 listopada w całej Polsce odbędą się szkolenia z murowania w Systemie Porotherm DRYFIX.

Czytaj więcej

 

Porotherm DRYFIX - system na medal!

System Porotherm DRYFIX nagrodzono Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011. Członkowie sądu konkursowego docenili produkt za najwyższy poziom jakości i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Czytaj więcej

 

Dom przyszłości z cegieł Porotherm – BudShow 2011

Pojęcie „inteligentnego” domu jeszcze kilkanaście lat temu było nam znane jedynie z filmów science-fiction. Dziś takie domy już istnieją. Otwarci na nowości inwestorzy zamawiają projekty budynków wyposażonych w technologię, która kontroluje temperaturę w pokojach lub ustawia odpowiednie oświetlenie. Jeden z takich domów będzie można zobaczyć już wkrótce w Poznaniu, w ramach projektu BudShow. W budowę obiektu zaangażowała się firma Wienerberger.

Czytaj więcej

 
Nowa generacja stropów gęstożebrowych zdjęcie

Nowa generacja stropów gęstożebrowych

Stropy belkowo-pustakowe typu Teriva, FERT, Porotherm czy stropy typu Filigran od dłuższego czasu wiodą prym na polskich budowach.

Czytaj więcej

 
Sukces wiosennych szkoleń firmy Wienerberger zdjęcie

Sukces wiosennych szkoleń firmy Wienerberger

Od początku marca do połowy kwietnia, w całej Polsce odbywały się szkolenia poświęcone innowacyjnej technologii murowania na sucho Porotherm DRYFIX.

Czytaj więcej

 
Tajniki dobrego murowania na www.dryfix.pl zdjęcie

Tajniki dobrego murowania na www.dryfix.pl

Porotherm DRYFIX jest jedynym na polskim rynku innowacyjnym systemem murowania na zaprawę w piance. Aby przedstawić klientom zalety systemu Porotherm DRYFIX, powstał serwis internetowy www.dryfix.pl dedykowany fachowcom oraz klientom indywidualnym.

Czytaj więcej

 

Eko_logiczny dom przebojem targów Budma

Modelowy dom eko_logiczny zbudowany z materiałów firmy Wienerberger był jedną z głównych atrakcji trwających w Poznaniu Targów Budownictwa Budma 2012. Dzięki specjalnie wybudowanej w tym celu konstrukcji zwiedzający mogli poznać m.in. praktyczne zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych pustaków Porotherm.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 50