Artykuł Dodaj artykuł

Orły rozdane

Family House zostało laureatem V edycji ogólnopolskiego konkursu budowlanego Orły Polskiego Budownictwa. W kategorii Usługi deweloperskie spółka otrzymała wyróżnienie potwierdzając tym samym swój udział w rozwoju polskiej infrastruktury i działaniu na rzecz branży budowlanej.

Family House zostało laureatem V edycji ogólnopolskiego konkursu budowlanego Orły Polskiego Budownictwa. W kategorii Usługi deweloperskie spółka otrzymała wyróżnienie potwierdzając tym samym swój udział w rozwoju polskiej infrastruktury i działaniu na rzecz branży budowlanej.

Ogólnopolski konkurs budowlany Orły Polskiego Budownictwa organizowany jest przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting sp. z o.o. Patronat honorowy nad projektem już po raz kolejny objęło Ministerstwo Infrastruktury. Głównym celem plebiscytu jest promocja przedsiębiorstw budowlanych, które zarządzane w sposób nowoczesny, reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu biznesu.

Spółka Family House otrzymując tytuł udowodniła, że przyjęte przez nią standardy działania znajdują się na najwyższym poziomie, a w zarządzaniu kieruje się zasadami etyki oraz wykazuje dużą dbałość o swoich pracowników, natomiast realizowane przez nią inwestycje mogą poszczycić się mianem innowacyjnych. – Otrzymane wyróżnienie, to dla nas szczególna nagroda, bowiem potwierdza nasze zaangażowanie i starania włożone w rozwój polskiej branży budownictwa. Jednocześnie dzięki niej, nasi klienci mogą być pewni, że realizowane przez nas inwestycje tworzymy z myślą o zaspokojeniu ich potrzeb na najwyższym poziomie – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. „Orzeł Polskiego Budownictwa” to nie tylko docenienie sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, determinacji i codziennego wysiłku pracowników, ale przede wszystkim to nagroda za uczciwość, rzetelność i za godną naśladowania postawę biznesową.

Konkurs jest adresowany do przedsiębiorców z sektora budownictwa oraz do wszystkich podmiotów, które wpływają na rozwój infrastruktury w Polsce niezależnie od jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników. W tym roku już po raz piąty kapituła konkursu nagrodziła firmy w 16 różnych kategoriach, m.in. Biura Architektoniczne, Projektowe i Geodezyjne, Budownictwo Komercyjne, Sportowe i Użyteczności Publicznej, Budownictwo Mieszkaniowe, Generalny Wykonawca, Inwestor,  Usługi dla Budownictwa,  Usługi Deweloperskie, Zarządzanie Nieruchomościami. Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród odbyła się 29 października 2011 r. w hotelu Gromada w Warszawie.

 

Laureaci konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2011”

USŁUGI DEWELOPERSKIE
I Nagroda „AGRO-MAN” Sp. z o.o.
II Nagroda Dolcan S.A.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH-BUD Sp. z o.o. 
Wyróżnienie   Family House Sp. z o.o.
Wyróżnienie Zakład Budowlany "SIEMASZKO" Lesław Siemaszko
BIURA ARCHITEKTONICZNE, PROJEKTOWE I GEODEZYJNE
I Nagroda „LEVEL” Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o.
II Nagroda Geotronics Polska Sp. z o.o.
BUDOWNICTWO KOMERCYJNE, SPORTOWE I UŻYTECZNOŚCI SPORTOWEJ
I Nagroda Alles Cool Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin
II Nagroda „ANBUD” Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski
III Nagroda Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane STEBUD Stefan Pustelnik
BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE
I Nagroda PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
II Nagroda IZDEBSKI Przedsiębiorstwo Budowlane
III Nagroda Przedsiębiorstwo Budowlane „MOLBUD” Sp. z o.o.
BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I SPECJALISTYCZNE
I Nagroda TRASKO-INWEST Sp. z o.o.
II Nagroda Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.
III Nagroda TMT Wadowice Sp.j.
GENERALNY WYKONAWCA
I Nagroda Polimex-Mostostal S.A.
II Nagroda Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.
Wyróżnienie Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o.
Wyróżnienie Mermaid Construction Sp. z o.o.
INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA, DORGOWA, KOLEJOWA I ENERGETYCZNA
I Nagroda Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. w Gliwicach
II Nagroda Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe „EKO-TRANS” Grażyna Orłowska, Henryk Orłowski Sp.j.
INWESTOR
I Nagroda Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
Wyróżnienie Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich
INWESTOR ZASTĘPCZY
I Nagroda KORPORACJA RADEX S.A.
MATERIAŁY BUDOWLANE – PRODUCENCI
I Nagroda ELPLAST+ Sp. z o.o.
II Nagroda Barosz-Gwimet Sp. z o.o.
III Nagroda P.P.H.U. Stropex Sp.j. Renata Bruzi, Krzysztof Bruzi
Wyróżnienie WZD Spółka z o.o.
MATERIAŁY BUDOWLANE – DYSTYBUCJA
I Nagroda TUPLEX Sp. z o.o.
MODERNIZACJA OBIEKTÓW
I Nagroda ART4home Sp. z o.o.
II Nagroda INWESTBUD Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
III Nagroda Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa
STOLARKA BUDOWLANA
I Nagroda OKPOL Sp. z o.o.
II Nagroda Vetrex Sp. z o.o.
III Nagroda Dudek H&H
Wyróżnienie Masonite PL Sp. z o.o.
NAGRODA SPECJALNA
ZŁOTY ORZEŁ Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „GWARANT” Eugeniusz Zieliński - za wkład w rozwój architektoniczny ziemi otwockiej oraz za budowanie pozytywnego wizerunku polskich firm deweloperskich
USŁUGI DLA BUDOWNICTWA
I Nagroda Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim
II Nagroda Simple S.A.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TECHPOL” Kruk Sławomir
WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
I Nagroda ART4home Sp. z o.o.
II Nagroda Zakład Stolarski Andrzej Myziak
III Nagroda KOPERFAM Sp. z o.o.
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
I Nagroda Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
II Nagroda Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły w Łodzi
II Nagroda Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyka” w Warszawie
III Nagroda Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu

 

Podobne artykuły