Artykuł Dodaj artykuł

Zamel Orłem Śląskiego Biznesu

Firma Zamel, wchodząca w skład Grupy Zamel CET z Pszczyny, została wyróżniona prestiżowym tytułem "Orzeł Śląskiego Biznesu". Gala wręczenia nagród odbyła się 17 maja 2008 na Zamku w Toszku.

 

logozamelcet01.06,2008.jpg

 

Firma Zamel, wchodząca w skład Grupy Zamel CET z Pszczyny, została wyróżniona prestiżowym tytułem "Orzeł Śląskiego Biznesu". Gala wręczenia nagród odbyła się 17 maja 2008 na Zamku w Toszku. Wyróżnienia przyznawane są przez Regionalne Centrum Biznesu.

Producent dzwonków, gongów i urządzeń elekrotechnicznych został wyróżniony w kategorii małych i średnich firm. Kapituła doceniła bardzo dobre wyniki ekonomiczne osiągane przez spółkę, wysoką jakość produktów i usług, troskę o środowisko lokalne oraz szczególnie owocną współpracę ze Śląskim Klubem Biznesu.

 

medal_orzel_slaskiego_biznesuzamel1,06,2008.jpg

 

- Zamel to wyjątkowa firma łącząca tradycyjne wartości z nowoczesnością, od lat ciesząca się dużym uznaniem w lokalnym środowisku biznesowym. Produkty Zamel-u wyróżniają się wysoką jakością i są cenione zarówno  w kraju jak i zagranicą. Firmę cechuje umiejętność łączenia bardzo dobrych wyników ekonomicznych z dbałością o pracowników i lokalne otoczenie, co potwierdza między innymi certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play - mówi Anita Labus, dyrektor Regionalnego Centrum Biznesu z Bielska-Białej.

- Cenimy sobie naszą współpracę w ramach Śląskiego Klubu Biznesu. Firma ta w pełni zasługuje na miano Orła Śląskiego Biznesu - dodaje.

Tytuł "Orzeł Śląskiego Biznesu" otrzymują firmy odnotowujące szczególne osiągnięcia w swojej działalności i wprowadzające unikatowe rozwiązania wspomagające lokalną społeczność i środowisko naturalne. Nagrodzone firmy mogą poszczycić się osiągnięciami gospodarczymi, funkcjonują przestrzegając standardów etycznych, a także są innowacyjne i dbają o swoich pracowników.

Regionalne Centrum Biznesu corocznie organizuje także program Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play". Firma Zamel została wyróżniona tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2007”.

Podobne artykuły